dynek.pl napisał(a):

Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
|
ale czy oni sie wczoraj starali ?
Wg. mnie nie, bo dalej to wyglada jak Cyrk z Carlitosem przyjezdza grac z przeciwnikiem.
Chłop wczoraj kopal sie po czole, ale to i tak nasze jedyne zagrozenie. Wyglada to jak PSG z Neymarem w meczu z Realem, gdzie bez Neymara juz totalnie nie istnieli...
ogolnie slabo to wyglada, niby Llonch i Carlitos na 100% out, Brozek bedzie w Tychach, Termalice lub Katowicach, Głowa skonczy kariere, Ondrasek zarabia w .... i szukaja frajera na niego, Cywka out, Mitrovica maja przedluzyc...
p.s. tez wolalbym 3 punkty za Płock niz za Jage, ale co zrobisz. Taka liga
chujowa"nieprzewidywalna"