
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#6
|
|
Do Gliwic należy jechać po 3 punkty jak po swoje!
Zdominować Piasta, szybko strzelić 2 bramki i wrócić z kompletem punktów. Wydaje mi się, że paradoksalnie o te punkty będzie łatwiej niż z Arką na R22. Obym się nie mylił. Co do składu, przewiduję jedną zmianę: Tibor za Tomka Cywke. Ewentualnie Palcic->Bartkowski. Co do Petara, dzisiaj ma być oficjalne info o wypożyczeniu, nie wierzę jednak, że z marszu wskoczy na Piasta do 18. Może na Koronę. Bardziej przewiduję, że za jednego z napastników (Kolar, Balaniuk) do 18 wskoczy Wojtkowski, który dzisiaj wraca do treningów. |
|
|

|
||||||
|
|