Prezydentowa napisał(a):

|
Mogę się dowiedzieć, co takiego zrobił Buchalik, że chcecie go wyjebać w kosmos, mimo że jeszcze niedawno był noszony na rękach i wysławiany pod niebiosa? Bo nie zmieniliście o nim zdania po jednym fatalnym meczu, prawda? Prawda?
|
Zawalił dwa gole z Górnikiem. Ja nie chcę go wyjebać, tylko wolałbym kogoś innego w bramce. Zakładam, że akurat na Wisłę wyjdzie ale na derby raczej Cuesta.
Swoją drogą Arsenic też potrzebuje zmiany, bo ma kolejny słaby mecz. Głowa sam się zmienił.,
Prezydentowa napisał(a):

I ja się z tym zasadniczo zgadzam. Uważam go za kiepskiego bramkarza, który się nieco poprawił ostatnio - w dużej mierze na fali pewności siebie po kilku niezłych występach.
Po prostu nie mogę zrozumieć, jak można po kilku niezłych meczach nosić kogoś na rękach, a następnie, po jednym złym, chcieć go wyjebać na zbity pysk. Histeria jakaś. Jakem baba, nie rozumiem.
|
No popatrz, a trenera to pół forum chce wywalić po słabszym meczu.