The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.12.2017, 15:56
------------...------------
---...---...---...-Sadlok

tak wygląda w tym momencie nasza obrona i bramka

Buchalik-ręcznik, ZASŁUŻYŁ NA NOWY KONTRAKT, większej głupoty na oficjalnej chyba nie było jak dotąd, puszcza flaki jak mu się podoba, jest zwykłą tykającą bombą, w dodatku bezkrytyczną(3 biorę na klatę), a 2 to Carlitos ma wziąć?

21-letni Bartosz grający w młodzieżówce, który miał bardzo fajne przebłyski w poprzednim sezonie siedzi na ławie, a gra 26-letni Bartkowski który jest po prostu cienkim graczem, nie jest też żadnym talentem, bo rozwinąć się już w tym wieku nie rozwinie, a najwyżej może wyeliminować jakieś błędy, jak już ktoś ma grać słabo lub przeciętnie, to chyba lepiej żeby to robił swój młodziak, który jest w takim wieku, że jego progres jest jeszcze jak najbardziej możliwy, hę?

Głowacki- wielki szacunek za całokształt, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonanym, nie ta szybkość, nie ta zwrotność, daj sobie spokój Arek, tak będzie lepiej dla obu stron

Arsenic- jak na razie niczym specjalnym się nie wyróżnił, no chyba że negatywnie majstrując wczoraj karniaka, podejrzewam, że gra tylko dlatego, bo nie ma komu grać(kontuzje Gonzaleza i Veleza)

ofensywa jest dość szeroka, teraz to samo trzeba zrobić z defensywą, oby Junco popracował nad tym w zimowym okienku
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:48.