The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 13:33
Obrażanie naszych własnych piłkarzy uważam za niedopuszczalne. Niestety, po każdej porażce jak zawsze uaktywniają się wyzwiska pt. "hiszpański szrot" i rozpoczynają ataki rewolucjonistów, którym zawsze źle. Lobbiści polskich piłkarzy dawno zapomnieli, jakie wyniki w ostatnich "nie hiszpańskich" sezonach osiągała Wisła i oczywiście nie są w stanie nagle dostrzec, ile "dobrego" dali nie pochodzący z Półwyspu Iberyjskiego Małecki z Brożkiem, ile błędów zrobili "nie Hiszpanie" Bartkowski z Buchalikem i jak oni położyli mecz.

Hiszpanie są z zewnątrz, więc łatwiej zrobić z nich kozłów ofiarnych i naupychać im. Włącznie z Junco. Tak najłatwiej odreagować.

Problemy Wisły są inne. Np. brak bramkarza potrafiącego grać na przedpolu, co wykorzystał Górnik. Brak porządnego prawego obrońcy - Bartkowski jednak nie wykorzystał szansy. Przygotowanie fizyczne, które w pełni przy letnich zmianach w kadrze będzie można wypracować dopiero zimą. Zgranie. Stale fragmenty gry - tak, tu akurat odpowiedzialność ponoszą również trenerzy. Ale to jest do poprawy i przy obecnej kadrze. Tylko musi być w tyłach bramkarz nie taki jak Buchalik.

Ponownie zaczął się też hejt na Pereza. Niezasłużony, bo widać u niego dużą kulturę gry, bardzo dobrą technikę użytkową etc. Ma gorsze momenty, gdyż fizycznie jeszcze odstaje od normy i wobec kontuzji Lioncha oraz Veleza gra zbyt głęboko, w nieoptymalnej dla siebie roli. Jestem jednak absolutnie pewien, że wiosną może wejść na poziom nieosiągalny dla wszystkich innych pomocników w polskiej ekstraklasie. Pozwolcie mu na to, a nie niszczcie własnych piłkarzy hejtem i brakiem cierpliwości.
Ostatnio edytowane przez Markus : 04.12.2017 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:43.