
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#11
|
|
Czy wy jesteście normalni? Drugi skład? Odpocząć przed derbami?
Oni rozegrali 4 mecze! (np. Arka siedem, Legia dziewięć)... Po czym oni mają być zmęczeni? Derby mamy za 4 dni - od czasu do czasu zawodowy piłkarz, musi być na to przygotowany. Należy patrzeć też dalekosiężnie - co jeśli odpadniemy z Płockiem, po czym ci w 1/4 odpadną z cracovią i w konsekwencji to cracovia zagra w pucharach? Nie trafi was szlag, że np. żydki będą grać (kompromitować) w pucharach częściej niż my? Skąd w ogóle pomysł, że taki "odpoczynek" im coś da? Można by to rozważyć jedynie z Głowackim, aczkolwiek niektórzy piłkarze wolą grać niż wypadać z cyklu meczowego... Kolejna rzecz to kasa - kolejne rundy to kolejne mecze u siebie. W przypadku derbów w 1/4 to ponad 20 tys na trybunach i mega emocje. Gdyby udało się zdobyć puchar to jest KILKA MILIONÓ ZŁOTYCH EKSTRA do budżetu... Zresztą jeśli boicie się o grę co trzy dni, to co z grudniem? Przecież rewanż na kałuży też gramy w środku tygodnia po meczu z płockiem. To jak ligę też odpuszczamy? A potem w maju kolejne mecze co trzy dni... Mecz powinna grać najlepsza możliwa jedynasta (ew. Głowackiemu dać odpocząć jeśli potrzebuje), gdyż jest to mecz bardzo ważny. Jeżeli będzie 3-0 to można myśleć o daniu szansy zmiennikom. ![]()
Ddf
|
|
|

|
||||||
|
|