The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.08.2017, 17:06
Czy wy jesteście normalni? Drugi skład? Odpocząć przed derbami?

Oni rozegrali 4 mecze! (np. Arka siedem, Legia dziewięć)... Po czym oni mają być zmęczeni?

Derby mamy za 4 dni - od czasu do czasu zawodowy piłkarz, musi być na to przygotowany.

Należy patrzeć też dalekosiężnie - co jeśli odpadniemy z Płockiem, po czym ci w 1/4 odpadną z cracovią i w konsekwencji to cracovia zagra w pucharach? Nie trafi was szlag, że np. żydki będą grać (kompromitować) w pucharach częściej niż my?

Skąd w ogóle pomysł, że taki "odpoczynek" im coś da? Można by to rozważyć jedynie z Głowackim, aczkolwiek niektórzy piłkarze wolą grać niż wypadać z cyklu meczowego...

Kolejna rzecz to kasa - kolejne rundy to kolejne mecze u siebie. W przypadku derbów w 1/4 to ponad 20 tys na trybunach i mega emocje. Gdyby udało się zdobyć puchar to jest KILKA MILIONÓ ZŁOTYCH EKSTRA do budżetu...

Zresztą jeśli boicie się o grę co trzy dni, to co z grudniem? Przecież rewanż na kałuży też gramy w środku tygodnia po meczu z płockiem. To jak ligę też odpuszczamy? A potem w maju kolejne mecze co trzy dni...

Mecz powinna grać najlepsza możliwa jedynasta (ew. Głowackiemu dać odpocząć jeśli potrzebuje), gdyż jest to mecz bardzo ważny. Jeżeli będzie 3-0 to można myśleć o daniu szansy zmiennikom.
Ddf
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:09.