The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.07.2017, 14:49
Kiko i cały sztab są najbliżej drużyny więc spokojnie, dobrze, że szukamy alternatywnego ustawienia, a kiedy mieli je poćwiczyć jak nie w sparingach Pewnie, że mogli zgrywać nowych z systemem poprzednim, ale jestem pewien, że treningi są na tyle urozmaicone, że to nie będzie problem. Po drugie jestem przekonany, że w piątek będą maksymalnie 2,3 debiuty. Reszta będzie spokojnie wprowadzdana, dajmy czas trenerom.
Ja również widziałem, że Głowa, Ivan i Zoran gubili się w takim ustawieniu, bo wszyscy są przyzwyczajeni do grania w dwóch stoperów a nie w trzech. Sadlok też się gubił, czy cywka, brakowało automatyzmów. Ale skoro widziałem to ja i wy, to myślicie, żę umknęło to Kiko lub komukolwiek ze sztabu Wcześniejsze sparingi ze słabszymi nie pokazały że się gubimy, bo zwyczjnie przeciwnicy mało atakowali. Zaś już solidne Zagłębie nas wypunktowało i obnażyło słabości systemu, a raczej braku zgrania w tym właśnie systemie. Nie możemy na siłe szukać teraz miejsca na boisku zarówno Ivanowi, Głowie i Arsenicowi, a jest jeszcze Velez. Mamy dużo jakości jeśli chodzi o środkowych pomocników, mamy w końcu drugiego skrzydłowego po Małym (Kostala), którzy będą rozpędzać akcje, więc szkoda byłoby grać tak naprawdę 5 obrońców kosztem np. Kostala, Semira, czy Halilovica. Chyba żę na wahadła Kostal i Mały? Wtedy faktycznie system robi się ultraofensywny! Wtedy do środka Veleza i w razie obrony gość wchodzi do linii i mamy 4 obrońców.
Poczekajmy do piątku, zobaczymy jakim systemem wyjdziemy, bo ja jakoś jestem spokojny, żę tradycyjnie 4-2-3-1.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33.