The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.05.2017, 21:04
Toeju napisał(a):Wyświetl post
A co Was tak do tych pucharów ciągnie ?
Nie mamy kompletnego składu, by grać równocześnie na dwóch frontach.
Pozwólcie zarządowi wyjść na prostą finansową oraz ogarnąć skład.

Dokladnie.Przypomnijmy ze głownym celem Kiko Ramireza bylo uratowanie zespołu -czyli pozbieranie ich do kupy i ochrona a przed grą w grupie spadkowej.I tutaj cel spelnony,Kiko wywiazal sie z tego wrecz wzorowo .Bo awans zapewił nam duzo wczesniej/

natomaist o pucharach...a ktoz mysłal o tych Pucharach po roku temu? byly zupelnie inne problemy.m.in gra w 4 lidze,takze ten tego
na ten moment musimy utrzymać zespoł,dobra atmosfere,i powoli myslec o przyszlosci,(trnansfery,mlodziez,sponsorzy.).No i o samym Kiko ,czyli podpisac z nim kontrakt.natomiast puchary.....bedzie ciezko,ale jak ich nie bedzie to naprawde nic sie nie stanie.
Wisla i tak jest wysoko i z tego nalezy sie cieszyc,ze na teraz jest gdzie jest.

P.S A co do Kiko to ten no name z 4 ligi hiszpanskiej zrobil 3 miejsce w lidze za Legia i Amika(gdzie sa lepsze warunki i komfprt pracy) ,nic o niej nie wiedziac.tu pozdoweinia dla wsuzyskich znafców typu Mielcarski i inni.Nie ma to jak skreślać czlowieka nic o nim nie wiedząc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.05.2017 o godz. 21:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:54.