
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
Dokladnie.Przypomnijmy ze głownym celem Kiko Ramireza bylo uratowanie zespołu -czyli pozbieranie ich do kupy i ochrona a przed grą w grupie spadkowej.I tutaj cel spelnony,Kiko wywiazal sie z tego wrecz wzorowo .Bo awans zapewił nam duzo wczesniej/ natomaist o pucharach...a ktoz mysłal o tych Pucharach po roku temu? byly zupelnie inne problemy.m.in gra w 4 lidze,takze ten tego ![]() na ten moment musimy utrzymać zespoł,dobra atmosfere,i powoli myslec o przyszlosci,(trnansfery,mlodziez,sponsorzy.).No i o samym Kiko ,czyli podpisac z nim kontrakt.natomiast puchary.....bedzie ciezko,ale jak ich nie bedzie to naprawde nic sie nie stanie. Wisla i tak jest wysoko i z tego nalezy sie cieszyc,ze na teraz jest gdzie jest. P.S A co do Kiko to ten no name z 4 ligi hiszpanskiej zrobil 3 miejsce w lidze za Legia i Amika(gdzie sa lepsze warunki i komfprt pracy) ,nic o niej nie wiedziac.tu pozdoweinia dla wsuzyskich znafców typu Mielcarski i inni.Nie ma to jak skreślać czlowieka nic o nim nie wiedząc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.05.2017 o godz. 21:19.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|