The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy?
Tekst, grafiki i statystyki 128 92,75%
Sam temat bez niczego 10 7,25%
Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 18.04.2017, 08:29
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu; poza pierwszym kwadransem drugiej połowy kiedy oddaliśmy trochę pola i Zagłębie coś tam próbowało - mecz w całości pod nasze dyktando. Jedynie wynik mało efektowny przy tej ilości sytuacji, które były.

Najlepszy na boisku bezdyskusyjnie Pol - żelazne płuca i zapierdalacz od 1 do 90 minuty, cały czas presja, cały czas pod grą. Brakuje mu już tylko bramki i będzie kompletny - jak na nasze warunki - zawodnik.

Bardzo mądrze też zespół się wykartkował - co prawda mecz z Łęczną wart jest dla nas 2 punkty bo jeśli wygramy do przystąpimy do finałowej rundy z 24 pkt a nie z 22, no ale najważniejsze, że pierwsze mecze, które gramy z pierwszą czwórką (trudno wyrokować, kto ostatecznie będzie na którym miejscu bo teraz Legia i Jaga potraciły i jeszcze się może jakaś rotacja zrobić.) zagramy w optymalnym zestawieniu. Nie czarujmy się - to nie były przypadkowe kartki
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 18.04.2017, 10:31
Llonch jest ....a niesamowity. Chwała i krata zimnego browara temu, kto postanowił go tu przyprowadzić.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.04.2017, 10:56
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post



. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
“Luck Is What Happens When Preparation Meets Opportunity"

Jeśli ktos nie widzi progresu Wisły to jest albo ślepy albo po prostu nie zna sie na piłce.
Schematy, przechodzenie do pressingu, trzymanie linii, ustawianie pod przeciwnika i wiele innych rzeczy mozna dostrzec jak spojrzy sie na gra Białej Gwiazdy. Ilośc rozwiązań akcji jest o wiele większa niz przy poprzednim trenerze.
Pomijam formę pilkarzy ktora idzie w góre, no ale to wszystko to fart ....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.04.2017 o godz. 10:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.04.2017, 11:51
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Llonch jest ....a niesamowity. Chwała i krata zimnego browara temu, kto postanowił go tu przyprowadzić.
Manuel Junco Teraz połowa ludzi będzie musiała odszczekiwać te "niewypały"transferowe
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.04.2017, 12:06
Bardzo dobry mecz, wszyscy zagrali na poziomie, słabiej Boguski i Brożek (mało widoczni), chociaż Boguś mógł dupnąć bramkę kolejki tą piętką, z resztą dobitka z nożyc też niczego sobie pod względem technicznym, tylko szkoda, że nie trochę niżej. Ale ganić go nie zamierzam, bo dostał piłkę za plecy i nie było łatwym złożyć się do strzału, ani do dobitki w takiej sytuacji. Bardziej mnie kłuło to, że po prostu był mało pod grą niż ta sytuacja.

Bramkarz, bez zarzutu, parę niedokładnych wykopów pod presją, raz dobrze wyszedł z opresji, tak to raczej nie miał pracy.

W obronie Głowacki SZACUKEN, Gonzalez mu tylko statystował, Cywka najlepszy mecz odkąd do nas przyszedł. No kurde, wreszcie ten jego ciąg na bramkę przekładał się na konkretne dośrodkowania i strzały, bardzo groźne piłki leciały z jego strony, strzały też. Zaczynam wierzyć, że to jednak będzie piłkarz na lata na tą pozycję.

Sadlok trochę gorzej niż nas ostatnio przyzwyczaił, ale i tak poprawnie. Małecki.... pierwszy dobry mecz od dawna. Naprawdę w tym meczu pokazał klasę i mimo, że parę razy spieprzył to i tak to był taki Patryk jakiego chcemy oglądać.

W środku pola rewelacyjnie Llonch, nieźle Mączyński (chociaż świetne zagrania przeplatał głupimi stratami), Stilić w porządku, ale o dziwo najbardziej wyróżnił się strzałem głową, a to przecież nie jest jego mocna strona.

Paweł Brożek.... pierwszy do wymiany. Moim zdaniem Zachara w 30 minut robi dużo więcej niż Paweł w 60 niestety i powinien go zluzować w kolejnym spotkaniu. Z resztą po Zacharze widać, że jedyne czego potrzebuje to czas i zaufanie, bo to że ma łatwość do dochodzenia do sytuacji widzi chyba każdy. Wracając do Pawła - uważam, że w obecnej dyspozycji oferowanie mu nowego kontraktu to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że po prostu jest tani - to wtedy taki doświadczony napadzior wchodzący z ławki może dużo wnieść do naszej gry. Na pierwszy skład moim zdaniem nie zasługuje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.04.2017 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.04.2017, 12:19
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry mecz, wszyscy zagrali na poziomie, słabiej Boguski i Brożek (mało widoczni), chociaż Boguś mógł dupnąć bramkę kolejki tą piętką, z resztą dobitka z nożyc też niczego sobie pod względem technicznym, tylko szkoda, że nie trochę niżej. Ale ganić go nie zamierzam, bo dostał piłkę za plecy i nie było łatwym złożyć się do strzału, ani do dobitki w takiej sytuacji. Bardziej mnie kłuło to, że po prostu był mało pod grą niż ta sytuacja.

Bramkarz, bez zarzutu, parę niedokładnych wykopów pod presją, raz dobrze wyszedł z opresji, tak to raczej nie miał pracy.

W obronie Głowacki SZACUKEN, Gonzalez mu tylko statystował, Cywka najlepszy mecz odkąd do nas przyszedł. No kurde, wreszcie ten jego ciąg na bramkę przekładał się na konkretne dośrodkowania i strzały, bardzo groźne piłki leciały z jego strony, strzały też. Zaczynam wierzyć, że to jednak będzie piłkarz na lata na tą pozycję.

Sadlok trochę gorzej niż nas ostatnio przyzwyczaił, ale i tak poprawnie. Małecki.... pierwszy dobry mecz od dawna. Naprawdę w tym meczu pokazał klasę i mimo, że parę razy spieprzył to i tak to był taki Patryk jakiego chcemy oglądać.

W środku pola rewelacyjnie Llonch, nieźle Mączyński (chociaż świetne zagrania przeplatał głupimi stratami), Stilić w porządku, ale o dziwo najbardziej wyróżnił się strzałem głową, a to przecież nie jest jego mocna strona.

Paweł Brożek.... pierwszy do wymiany. Moim zdaniem Zachara w 30 minut robi dużo więcej niż Paweł w 60 niestety i powinien go zluzować w kolejnym spotkaniu. Z resztą po Zacharze widać, że jedyne czego potrzebuje to czas i zaufanie, bo to że ma łatwość do dochodzenia do sytuacji widzi chyba każdy. Wracając do Pawła - uważam, że w obecnej dyspozycji oferowanie mu nowego kontraktu to nie jest najlepszy pomysł, chyba, że po prostu jest tani - to wtedy taki doświadczony napadzior wchodzący z ławki może dużo wnieść do naszej gry. Na pierwszy skład moim zdaniem nie zasługuje.
Ze wszystkim jak najbardziej sie zgodze, ale mimo wszystko zwrocilbym uwage na to, ze napastnikowi jest o wiele latwiej kiedy wchodzi z lawki.

Brozek wczoraj slabiej, lepiej jak wszedl Zachara, ale np z Korona bylo na odwrot. To Brozek zrobil bardzo dobra zmiane wchodzac za Ondraska.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.04.2017, 12:36
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Manuel Junco Teraz połowa ludzi będzie musiała odszczekiwać te "niewypały"transferowe
Llonch jest akurat od Kiko. Od Junco sa Videmont i Gonzalez
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 18.04.2017, 13:03
@Raindog - już niedługo będziemy mogli się przekonać, czy rzyganie po tujach da radę przygotowaniom na profesjonalnym poziomie
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.04.2017, 14:42
hehe... pasiaki pocieszają się, że Mały strzelił gola, bo bał się kolejnych derbów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 18.04.2017, 16:07
Jedna rzecz została do poprawy. To dziwne rozprężenie po strzeleniu bramki. Już od dawna dużo mniej nerwowo ogląda mi się mecze Wisły przy 0:0 niż gdy strzeli bramkę. I wczoraj to samo, pierwsza akcja Zagłębia po bramce i już była 200% okazja (Załuska jak zwykle na posterunku, co tu dużo gadać, mamy w końcu bramkarza). Może jakiś progres jest, bo po 5 min chłopaki się ogarnęli i znów cisnęli, ale jednak...
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 18.04.2017, 17:36
Nie wiem jak wiekszosc, ale Wisla by budowac swoja potege musi znow przyzwyczajac kibicow do tego ze w Krakowie goscie przegrywaja 0-3 lub 0-4. Z rzadka w ogole strzelaja bramke rywale, ale do tego potrzebni sa odpowiedni wykonawcy i nowy normalniejszy system rozgrywek w ktorym licza sie regularnosc typu 10 zwyciestw z rzedu a nie 2-3 udane mecze potem 2 remisy potemi 3 zwycietwa i pozniej 2 porazki bo "w nastepnym meczu bedzie lepiej". W systemie 18 druzynowej ekstraklasy nie bedzie mniej i bardziej waznych meczow tylko kazde kolejne spotkanie bedzie jak walka o przetrwanie dla poszczegolnych zawodnikow ale i tez dla samego trenera bo w noramlnym systemie nie bedzie juz mowy o tym, ze "kazdy moze wygrac z kazdym" bo sredniacy beda punktowac ze slabeuszami a od najlepszych beda zwyczajowo dostawali po 3,4-0. Koncentracja przez pelne 90 minut + powiekszajaca sie roznica miedzy zawodnikami posiadajacymi umiejetnosci a zasodnikami ktorych tych umiejetnosci nie maja ze srednich klubow.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.04.2017, 17:42
Jay Jay trochę ci rzeczywistość odjechała kolego

Zauważ, że w naszej lidze od długiego czasu ze świecą szukać zespołu, który regularnie punktuje powyżej 2 pkt na mecz. Nawet tak zachwalana przez wszystkich legła ma z tym problem.

Różnice nie są tak wyraźne jak kiedyś były w poziomie i czasy, gdy ktoś będzie lał każdego i wykręcał 2,5 pkt w meczu raczej nie wrócą. Chyba, że któryś klub w końcu zbuduje drużynę, która o lata świetlne będzie wyprzedzać ligę (jak Wisła za wczesnego Cupiała).

Narazie się na to nie zanosi, a system gry ma z tym niewiele wspólnego.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.04.2017, 19:34
@Jay jay

Jeśli będzie 18 zespołów w lidze to automatycznie kasa z NC+ dzieli się na 18, a nie na 16 klubów. Najlepsze kluby w tej lidze są zbyt niestabilne finansowo i sportowo by równać do słabszych.

Dopiero teraz mogłem obejrzeć wczorajszy mecz i muszę przyznać: drużyna zagrała świetne zawody. Perfekcyjnie w obronie. W ataku zabrakło jedynie wykończenia, bo powinno być 2,3 lub nawet 4 do 0.

Llonch zagrał swój najlepszy mecz w Wiśle. Rodzi nam się kawał piłkarza, o charakterystyce jakiej sobie w Wiśle nie przypominam.
Świetnie zagrał też oczywiście Małecki i Cywka. Skąd oni biorą tyle siły by biegać od pola do pola karnego cały mecz?
Gonzales w końcu bardzo solidny mecz, a o Arku Głowackim nie wspominając. Może i Zagłębie było wyjątkowo słabe, ale nie zmienia to faktu. Na boisku była wczoraj jedna drużyna.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.04.2017, 19:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Jay jay

Jeśli będzie 18 zespołów w lidze to automatycznie kasa z NC+ dzieli się na 18, a nie na 16 klubów.
To zależy, czy zostałaby formuła podziału punktów. W chwili obecnej jest 37 meczy. Gdyby podział został, mielibyśmy 43, natomiast bez podziały 34. Bez podziału=mniej meczy=mniej kasy. Natomiast przy dodaniu drużyn i obecnej formule bilans zostałby zachowany.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.04.2017, 20:42
"Meczy" to koza...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.04.2017, 20:46
Brawo dla całego zespołu za ambicje i nie pójście po najmniejszej linii oporu.
Do tego elegancko się wykartkowali na rundę finałową.

Widać jeszcze bardziej, że mamy monolit i ekipę, a nie zgraję przypadkowych grajków, jak to było w poprzednich latach.
Trzymam kciuki za zmienników w meczu z Łęczną i oby po następne 3 punkty.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.04.2017, 20:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
"Meczy" to koza...
Prof. Miodek napisał mi smsa, że obie formy są poprawne. Ty natomiast strasznie beczysz o takie rzeczy
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.04.2017, 21:00
Ciekawostka :
2017 : 1. Jagiellonia - 29 kolejek - 56 punktów | 1,93 punkta na mecz
2016 : 1. Legia - 30 kolejek - 60 punktów | 2 punkty na mecz
2015 : 1. Legia - 30 kolejek - 56 punktów | 1,86 punkta na mecz
2014 : 1. Legia - 30 kolejek - 63 punkty | 2,1 punkta na mecz
2013 : 1. Legia - 30 kolejek - 67 punktów | 2,23 punkta na mecz
2012 : 1. Śląsk - 30 kolejek - 56 punktów | 1,86 punkta na mecz
2011 : 1. Wisła - 30 kolejek - 56 punktów | 1,86 punkta na mecz
2010 : 1. Lech - 30 kolejek - 65 punktów | 2,16 punkta na mecz
2009 : 1. Wisła - 30 kolejek - 64 punkty | 2,13 punkta na mecz
2008 : 1. Wisła - 30 kolejek - 77 punktów | 2,56 punkta na mecz

Ostatnim hegemonem w naszej lidze była Wisła Kraków dokładnie 9 lat temu. Dość dobrze punktowała jeszcze Legia w sezonie 2012/2013 ale to i tak popłuczyny w porównaniu do tamtych wyników Wisły.

Liga się zmieniła, teraz wystarczy wygrywać u siebie i remisować na wyjeździe, żeby być w grze o mistrzostwo niemal do ostatniej kolejki (statystycznie rzecz biorąc). Dlatego też wyniki osiągane obecnie przez Kiko są cholernie imponujące. Niestety muszę przypomnieć, że Wdowiec też świetnie punktował na wiosnę. Miejmy nadzieję, że w grupie mistrzowskiej również ładnie zapunktujemy i wreszcie uda nam się wyniki z wiosny przenieść na jesień, bo od długiego czasu mamy z tym ewidentny problem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.04.2017 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.04.2017, 21:14
Ludzie czy wy zapomnieliscie dlaczego Wdowiec nie punktowal na jesien? Ja rozumiem krotka pamiec ale bez przesady
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 19.04.2017, 12:43
abcabc napisał(a):Wyświetl post
Coooo?

I to ty śmiesz mówić o głupocie i bełkocie?
Zgranie do zawodnika nadbiegającego z głębi pola to nowy schemat?
Przecież coś tak głupiego, że w głowie się nie mieści.
Ty nawet nie jesteś w stanie napisac konkretnie o jakie zagrania ci chodzi. Czy zgranie do nadbiegającego na skrzydle, czy w środku. Ale jakby nie było, to oba zagrania są stare jak świat w Wiśle. Na boku robił to Jović, Burliga, Sadlok. W środku Brożek, a nawet Boguski.
Więc o czym ty człowieku piszesz?

Nowe to były machinacje przy rozgrywaniu rożnych i wolnych. Ale i tego już za bardzo nie robią.
Nowość to też cofnięcie się i nie tracenie sił na pressing (to akurat może nie być złe). Chociaż Sobol już tego chyba próbował.
Plus Kiko to ustawianie taktyczne tak, żeby nie było luk. Czasem to wychodzi.
Dobrze wiesz (albo i nie) że wcześniej te akcje były inaczej (gorzej) rozgrywane. Teraz reszta drużyny ściąga obrońców tak że strzelec ma wolny plac. Zupełnie nowa jakość IMHO.
Kolejna nowinka to częste przeżuty od obrony na wolne skrzydło (wcześniej były one grane głównie bezpośrednio do napastnika na zgranie albo liczenie że sam sobie poradzi z czwórką obrońców). To zresztą wszyscy chyba zauważyli. Bardzo często też zmieniamy stronę boiska na mniej zatłoczoną.
Ogólnie staramy się rozgrywać akcje na jak najmniejszą liczbę podań jeżeli tylko jest taka możliwość. Nie ma miliarda bezpiecznych podań jak za Moskala, zawodnicy próbują trudniejszych i bardziej ryzykownych. Pięć się nie uda, za szóstym nasz ma sytuację bramkową. Nie byłoby to możliwe bez zmiany organizacji gry obronnej gdyż nieustannie nadziewalibyśmy się na kontry.
Pressingu bliżej bramki nie było wcześniej. Był na całym boisku dopóki starczyło sił.

Jest tego więcej. Gramy inaczej. Przede wszystkim jednak jesteśmy doskonale przygotowani fizycznie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2017 o godz. 16:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 19.04.2017, 13:14
wolfy rozgryzł Wisłę...
Wszyscy trenerzy z ESA wysyłają mu kwiaty z podziękowaniami.
Teraz już Smuda powalczy z nami znając nasze silne i słabe punkty.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 19.04.2017, 13:52
Smuda skończy w tujach czego i nam i jemu życzę
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 20.04.2017, 11:08
regan napisał(a):Wyświetl post
Ludzie czy wy zapomnieliscie dlaczego Wdowiec nie punktowal na jesien? Ja rozumiem krotka pamiec ale bez przesady
Ja pamiętam...dlatego jednym z warunków naszego nowego sponsora LV bet było wy.......enie sprzedawczyka na zbity pysk
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 20.04.2017, 17:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobrze wiesz (albo i nie) że wcześniej te akcje były inaczej (gorzej) rozgrywane.

Olaboga. Czyli filozofowanie chłopka roztropka. "No akcje były jednak te same, ale gorsze". Może tak się jakoś uda wykręcić.

Wcześniej za Jovica i Burligi akcje te były znacznei lepiej rozgrywane. Lepiej, nie gorzej. I to pomimo tego, że Burliga nie był technikiem.
Tak więec drugi raz odwracasz kota ogonem z racji swojej totalnej ignorancji i prób wyjścia z kompromitującej sytuacji.

Gościu. Znowu wpadłeś jak śliwka w kompot i próbujesz wierzgać. Już druga totalna kompromitacja (wsześniej nie wiedziałeś, co to jest krakowska pilka - niby za Maaskanta była ).
Kończ waść, i wstydu sobie oszczędź.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:20.