
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Miasto Makaków
Offline |
|
|
Póki co dobrze się spisuje jako cofnięty lewo skrzydłowy który się przydaje w gorących końcówkach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
|
To co zrobił Boguski przy golu Bartosza ( http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-k...nczenie/r1hgle ) powinni pokazywać jako materiały w książkach trenerskich. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline |
|
|
Oczywiście, że zrobił to świadomie. Element trenowanej taktyki podczas kontrataku. Nic nadzwyczajnego. To, że być nie widział Bartosza może być prawdą, ale to automatyzm - to schodzenie do środka, ściąganie za sobą obrońcy, aby stworzyć miejsce dla skrzydłowego. W tym przypadku bocznego obrońcy. A z racji, że często gramy schodzącymi do środka skrzydłowymi to jest efekt.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
mało tego,wystarczy,ze widział gdzie zagrywa Zachara więc nie musiał wiedzieć kto wchodzi z prawej strony.czy to Bartosz,czy to Glowacki czy moze nawet sam Załuska..Boguś wbiegając do środka wiedzial,ze robi komuś miejsce
![]()
dziękuję za uwagę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
|
|
tak czy siak czy zrobił to swiadomie czy nie , miejsce dla PO sie zrobilo wiec zadzialalo to jak nalezy, natomiast bardziej do tego tutaj tematu zasadną byłaby dywagacja czy ta asysta Zachary zmienia naszą optyke i jednak mamy go doceniać jako naszego NAPASTNIKA ?
niestety póki co jedna jaskółka nie czyni wiosny imhio |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
|
|
Dziś w PS ciekawy wywiad z Junco.
Tyle co widziałem na uciętym screenie na TT to mówi np., że Valencie obserwował już w Columbus Crew, ale wtedy nie było ich stać. Zna też tamtejszy rynek bardzo dobrze z czasów jak pracował w Columbus jako skaut. W weekend ma być również w necie szersza wersja wywiadu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
To jest jedna z bardziej podstawowych akcji gdy napastnik leci na króki a skrzydłowy zamyka akcje. Niemniej jednak bardzo dobre zachowanie Rafała, bo trening swoje zycie swoje, a gdyby Rafał chłopa do srodka nie sciagnał to pewnie z tej akcji nic by nie bylo. Zasług nie nalezy zapominac Zacharze bo podał prze piłke zewniakiem ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/
Powrót 29-letniego Bitona? jestem na nie. Po odejściu z Wisły miał przez wiele lat katastrofalne statystyki. Nowy kontakt dla Urygi? po prostu zajebiście.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
|
Podsumowanie: Załuska - chce podwyżke, prawdopodobnie nie dostanie (SZKODA). Jeśli odejdzie będzie szukany bramkarz. Miśkiewicz - chce zostać Buchalik - nie ma dla niego miejsca Bartkowski - poza poziomem Cywki i Bartosza, wypożyczenie Spicić - nie przedłużą umowy Głowacki - będzie się zastanawiał czy zostać jeszcze jeden sezon Uryga - nowa umowa i wypożyczenie Boguski - dostanie ofertę na kolejny sezon Brożek - dostanie ofertę na kolejny sezon Llonch - też raczej dostanie ofertę na kolejny sezon, choć decyzja o tym dopiero zapadnie. Zachara - dostanie umowę jeśli nie awansujemy do pucharów, jeśli awansujemy to nie dostanie Teraz z transferów: - jakiś bramkarz jeśli nie dogadają się z Załuską - Zoran Arsenić już zaklepany, dlatego Uryga na wypożyczenie - Guilherme z Termaliki przymierzany zamiast Spicicia - przymiarki do zatrudnienia Adama Dancha - W przypadku awansu do pucharów inny napastnik za Zacharę, przymiarki do Dudu Bitona Niepokoi trochę brak planów transferu jakiegoś super dobrego napastnika niezależnie od ostatecznego miejsca w tabeli na koniec sezonu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
|
|
Załuske pewnie biorą na przeczekanie i słusznie, bo swoje lata już ma, jest solidny, ale do zastąpienia.
Z Urygą to nawet nie takie głupie- całe życie w najlepszym klubie XXI wieku. Może na wypożyczeniu trochę okrzepnie i wróci solidny ligowiec. Szkoda wychowanka, ale gra totalną pakadę u nas. Nieprzedłużenie umowy z Llonchem (brak inicjatywy klubu) byłaby to decyzja kompletnie niezrozumiała. Guilherme i Danch-dla mnie elegancko. Danch jak oglądałem mecze, to od zawsze mi wpadał w oko. Guilherme jest niezłym grajkiem, zna już na pewno język. Wg mnie pomyślane transfery szczególnie, gdyby Głowa skończył karierę, a Sadlok z nowym kontraktem zaczął grać w środku obrony. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Sadlok to może myśleć o jakimś transferze zagranicznym żeby zarobić. Wiąż w kręgu powołań Nawałki. U nas zostało mu tylko 1 rok kontraktu. Jak nie podpisze nowego kontraktu to trzeba go w lecie sprzedać. Nie stać nas na to żeby Sadlok dograł jeszcze rok kontraktu i odszedł za darmo.
Guilherme i Danch jak najbardziej. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Link wyzej wrzucilem w ramach ciekawostki. Jedyna nowosc z niego to pobyt menegera Dudu na Reymonta.
Plany transferowe Junco na pewno sa bardziej rozlegle i trzymane w głębokiej tajemnicy. Poprzednie okienko pokazali, że często transfer zawodnika byl ukrywany do samego konca. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2014
Offline |
|
|
Biton?
Czyj to może być pomysł? Nie sądzę, żeby to był Junco. Po co? I jeszcze płacić za niego? Biton to jedynie fuksem piłkę brzuchem do bramki wpychał. To tak absurdalny pomysł, że trudno w tym sens odnaleźć. Chyba, że ktoś chce drugi Jude Gang po tej stronie Błoń robić. A wtedy żadnego powrotu na szczyt nie wróżę. I do tego bramkarzem miałby zostać Miśkiewicz? To by dopiero był kabaret. Tylko liczenie na fuksa, jak to było w tej jednej rundzie, w której Miśkiewicz coś od siebie odbijał.Cytat:
Ostatnio edytowane przez abcabc : 25.04.2017 o godz. 01:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Biton bramki fuksem ty chyba nie oglądałes żadnego meczu z nim. Wtedy co gral i strzelal w lidze i pucharach to nasi mega napastnicy jak Zdenek i Zachara mogą mu buty czyscic.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
Brzuchem to chyba Genkov strzelił o ile dobrze pamiętam.
Wątpię aby jakikolwiek ze wspomnianych w tym "artykule" ruchów transferowych był prawdą |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Mamy przecież Valencię do końca roku.
Pokazał, że ma ciąg na bramkę i inklinacje do gry kombinacyjnej, a także silny strzał zza pola karnego. Jak okrzepnie, nabierze masy i złapie więcej z taktyki może być rewelacją. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
|
Mam nadzieje, że ten Biton to wymysł autora z tej strony. Gość odkąd od nas odszedł strzelił 13 bramek. W samej Wiśle 11. Wówczas jednak miał 23 lata i jakieś perspektywy.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
|
Załuska może być za drogi? Toż to jest echo sprawy sprzed trzech tygodni, gdy Wisła nie skorzystała z opcji automatycznego przedłużenia, ponoć z powodu wpisanej w ten automat podwyżki dla zawodnika. Itd. itp. Biton pojawił się dlatego, że błysnął kiedyś w Wiśle, a się nie wybił później, więc jego powrotu nie da się wykluczyć. Moim zdaniem p. red. nacz. Dominik Matysiak nie ma pojęcia, co leży na biurku Junco, a cały ten artykuł to tzw. "fakt" prasowy. Zawsze jak takie coś czytam, to przypomina mi się materiał "Faktu' o jeziorze gdzieś w Polsce, w którym woda przemieniła się w wódkę i miejscowe chłopy powołały straż obywatelską do ochrony swojego nowego skarbu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
|
|
Przecież to napisał Dominik Matysiak, który na TT ma bardzo niską wiarygodność. Zapalony Lechita i pasiak.
Już mu co bardziej doinformowani odpisali, że coś mu tam dzwoni, ale nie wiadomo gdzie i 85% to jest pudło. Potwierdzać ma się jedno nazwisko, podejrzewam, że chodzi o Dancha, który rozwiązał z Górnikiem. Teraz będzie tego coraz więcej, nawet jak miał info z którejś ręki z klubu to często świadomie przecież wypuszcza się fałszywy przeciek żeby odwrócić uwagę od realnych działań. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Dobrze kojarzę, że Danch nie może w tym sezonie dołączyć do nas? Kiedyś było tak, że można podpisać zawodnika poza okienkiem, tylko jeżeli był wolnym zawodnikiem w trakcie otwartego okienka, lub kiedy kontrakt rozwiązano z winy klubu. Dalej to obowiązuje? Bo zakładam, że kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
|
|
ostatni mecz z Górnikiem obnażył wszystkie nasze braki. Oprócz PO- zastępstwo dla Cywki LO-zastępstwo dla Sadloka i N potrzebujemy też ŚP który w razie czego zastąpi Mączyńskiego- może Chrapek może Wolski? Wiem że to marzenia ale jeśli Lechia wejdzie(oby nie naszym kosztem
) do pucharów to dla któregoś z nich może w Gdańsku zabraknąć miejsca |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
|
|
Mamy za dużą stratę do Lechii, ważniejsze by utrzymać piątą pozycję a od zespołu będącego na ósmej pozycji dzielą nas raptem dwa punkty. Trzeba wygrywać u siebie a forma zespołu na dzień dzisiejszy nie jest najwyższa. Co do transferów to nie wiem czy pozycja Junco w klubie jest aż tak mocna jak w zimie zwłaszcza, że firmowane przez niego transfery w ogólnym rozrachunku nie wychodzą in plus a już na pewno nie okazały się dotychczas wzmocnieniem realnym Wisły.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
|
|
|
|
|
Member
Od: 09.2016
Offline |
|
|
Llonch ma z tego co się orientuję klauzulę przedłużenia o rok, może kombinują bo chcą go na dłużej.
![]() A Dahan ma w swojej agencji całkiem ciekawych zawodników, nie tylko Bitona. Zawsze warto mieć dobre stosunki.
Ostatnio edytowane przez konvict1993 : 25.04.2017 o godz. 11:33.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|