The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77641
Stary 21.03.2017, 15:45
Z Bartoszem jest o tyle kuriozalna sytuacja, że gdy gra na obronie to ma okazje z przodu, a gdy zaczynał na skrzydle to był niewidoczny. Boguski robi naprawdę dobrą robotę, która nie jest widoczna na pierwszym planie, gdy ściąga za sobą zawodnika do środka i otwiera przestrzeń dla PO.
Odpowiedz cytując
matiuszek
Junior Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Miasto Makaków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77642
Stary 21.03.2017, 16:37
Póki co dobrze się spisuje jako cofnięty lewo skrzydłowy który się przydaje w gorących końcówkach
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77643
Stary 21.03.2017, 17:02
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Boguski robi naprawdę dobrą robotę, która nie jest widoczna na pierwszym planie, gdy ściąga za sobą zawodnika do środka i otwiera przestrzeń dla PO.
Nie sądziłem, że kiedyś się z Tobą zgodzę.

To co zrobił Boguski przy golu Bartosza ( http://ekstraklasa.tv/bramki/wisla-k...nczenie/r1hgle ) powinni pokazywać jako materiały w książkach trenerskich.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77644
Stary 21.03.2017, 18:01
Wy sądzicie, że Boguś zrobił to świadomie? Przecież on nawet nie widział, że Bartosz za nim biegnie i będzie wchodził po skrzydle w pole karne i że należy mu zrobić miejsce.
Chyba, że miał oczy na plecach i szósty zmysł.
Lubię Boguskiego i cenię za inteligencję boiskową, ale nie do tego stopnia, żeby dopisywać mu zasługi, których chyba jednak nie ma.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77645
Stary 21.03.2017, 18:26
Być może nie widział, że Bartosz biegnie za nim, co nie znaczy, że zrobił to nieświadomie.
Zachował się automatycznie, tak, jak powinien zachować się klasyczny skrzydłowy schodzący do środka i zabierający za sobą obrońcę. A Bartosz zachował się tak, jak powinien zachować się ofensywnie nastawiony obrońca wchodząc na jego miejsce.
Po prostu to był łańcuch prawidłowych zachowań. Od Bogusia, przez Bartosza po kapitalną asystę Zachary.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77646
Stary 21.03.2017, 20:48
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Być może nie widział, że Bartosz biegnie za nim, co nie znaczy, że zrobił to nieświadomie.
Zachował się automatycznie, tak, jak powinien zachować się klasyczny skrzydłowy schodzący do środka i zabierający za sobą obrońcę. A Bartosz zachował się tak, jak powinien zachować się ofensywnie nastawiony obrońca wchodząc na jego miejsce.
Po prostu to był łańcuch prawidłowych zachowań. Od Bogusia, przez Bartosza po kapitalną asystę Zachary.
ototo. Ja za nim nie przepadam, ale trzeba oddać Bogusiowi co Bogusiowe
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77647
Stary 21.03.2017, 21:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wy sądzicie, że Boguś zrobił to świadomie? Przecież on nawet nie widział, że Bartosz za nim biegnie i będzie wchodził po skrzydle w pole karne i że należy mu zrobić miejsce.
Chyba, że miał oczy na plecach i szósty zmysł.
Oczywiście, że zrobił to świadomie. Element trenowanej taktyki podczas kontrataku. Nic nadzwyczajnego. To, że być nie widział Bartosza może być prawdą, ale to automatyzm - to schodzenie do środka, ściąganie za sobą obrońcy, aby stworzyć miejsce dla skrzydłowego. W tym przypadku bocznego obrońcy. A z racji, że często gramy schodzącymi do środka skrzydłowymi to jest efekt.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77648
Stary 21.03.2017, 21:23
mało tego,wystarczy,ze widział gdzie zagrywa Zachara więc nie musiał wiedzieć kto wchodzi z prawej strony.czy to Bartosz,czy to Glowacki czy moze nawet sam Załuska..Boguś wbiegając do środka wiedzial,ze robi komuś miejsce
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77649
Stary 22.03.2017, 08:36
tak czy siak czy zrobił to swiadomie czy nie , miejsce dla PO sie zrobilo wiec zadzialalo to jak nalezy, natomiast bardziej do tego tutaj tematu zasadną byłaby dywagacja czy ta asysta Zachary zmienia naszą optyke i jednak mamy go doceniać jako naszego NAPASTNIKA ?

niestety póki co jedna jaskółka nie czyni wiosny imhio
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77650
Stary 22.03.2017, 08:55
Dziś w PS ciekawy wywiad z Junco.
Tyle co widziałem na uciętym screenie na TT to mówi np., że Valencie obserwował już w Columbus Crew, ale wtedy nie było ich stać. Zna też tamtejszy rynek bardzo dobrze z czasów jak pracował w Columbus jako skaut.
W weekend ma być również w necie szersza wersja wywiadu.
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77651
Stary 22.03.2017, 09:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wy sądzicie, że Boguś zrobił to świadomie? Przecież on nawet nie widział, że Bartosz za nim biegnie i będzie wchodził po skrzydle w pole karne i że należy mu zrobić miejsce.
Chyba, że miał oczy na plecach i szósty zmysł.
Lubię Boguskiego i cenię za inteligencję boiskową, ale nie do tego stopnia, żeby dopisywać mu zasługi, których chyba jednak nie ma.
Owszem, nie widział czy tam był Bartosz. On to wiedział, że MA TAM BYĆ Bartosz. Bo tak działają zachowania taktyczne. Zawodnicy się ich wyuczają, mają działać tak jak się to ustawia na treningach. Dywagacje o "szóstym zmyśle" odstaw na półkę. To zasługa trenera i zawodników. Trenera, bo im mówi, że tak mają robić. Piłkarzy, bo robią to co wymaga od nich trener.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77652
Stary 22.03.2017, 10:18
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Owszem, nie widział czy tam był Bartosz. On to wiedział, że MA TAM BYĆ Bartosz. Bo tak działają zachowania taktyczne. Zawodnicy się ich wyuczają, mają działać tak jak się to ustawia na treningach. Dywagacje o "szóstym zmyśle" odstaw na półkę. To zasługa trenera i zawodników. Trenera, bo im mówi, że tak mają robić. Piłkarzy, bo robią to co wymaga od nich trener.
100% poparcia.
To jest jedna z bardziej podstawowych akcji gdy napastnik leci na króki a skrzydłowy zamyka akcje.
Niemniej jednak bardzo dobre zachowanie Rafała, bo trening swoje zycie swoje, a gdyby Rafał chłopa do srodka nie sciagnał to pewnie z tej akcji nic by nie bylo.
Zasług nie nalezy zapominac Zacharze bo podał prze piłke zewniakiem
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77653
Stary 24.04.2017, 20:38
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/

Powrót 29-letniego Bitona? jestem na nie. Po odejściu z Wisły miał przez wiele lat katastrofalne statystyki.

Nowy kontakt dla Urygi? po prostu zajebiście..
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77654
Stary 24.04.2017, 21:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/

Powrót 29-letniego Bitona? jestem na nie. Po odejściu z Wisły miał przez wiele lat katastrofalne statystyki.

Nowy kontakt dla Urygi? po prostu zajebiście..
Tak chaotycznej informacji dawno nie widziałem już w jakichkolwiek mediach internetowych. Poziom dramatyczny.

Podsumowanie:
Załuska - chce podwyżke, prawdopodobnie nie dostanie (SZKODA). Jeśli odejdzie będzie szukany bramkarz.
Miśkiewicz - chce zostać
Buchalik - nie ma dla niego miejsca
Bartkowski - poza poziomem Cywki i Bartosza, wypożyczenie
Spicić - nie przedłużą umowy
Głowacki - będzie się zastanawiał czy zostać jeszcze jeden sezon
Uryga - nowa umowa i wypożyczenie
Boguski - dostanie ofertę na kolejny sezon
Brożek - dostanie ofertę na kolejny sezon
Llonch - też raczej dostanie ofertę na kolejny sezon, choć decyzja o tym dopiero zapadnie.
Zachara - dostanie umowę jeśli nie awansujemy do pucharów, jeśli awansujemy to nie dostanie


Teraz z transferów:
- jakiś bramkarz jeśli nie dogadają się z Załuską
- Zoran Arsenić już zaklepany, dlatego Uryga na wypożyczenie
- Guilherme z Termaliki przymierzany zamiast Spicicia
- przymiarki do zatrudnienia Adama Dancha
- W przypadku awansu do pucharów inny napastnik za Zacharę, przymiarki do Dudu Bitona


Niepokoi trochę brak planów transferu jakiegoś super dobrego napastnika niezależnie od ostatecznego miejsca w tabeli na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77655
Stary 24.04.2017, 21:32
Załuske pewnie biorą na przeczekanie i słusznie, bo swoje lata już ma, jest solidny, ale do zastąpienia.
Z Urygą to nawet nie takie głupie- całe życie w najlepszym klubie XXI wieku. Może na wypożyczeniu trochę okrzepnie i wróci solidny ligowiec. Szkoda wychowanka, ale gra totalną pakadę u nas.
Nieprzedłużenie umowy z Llonchem (brak inicjatywy klubu) byłaby to decyzja kompletnie niezrozumiała.
Guilherme i Danch-dla mnie elegancko. Danch jak oglądałem mecze, to od zawsze mi wpadał w oko. Guilherme jest niezłym grajkiem, zna już na pewno język. Wg mnie pomyślane transfery szczególnie, gdyby Głowa skończył karierę, a Sadlok z nowym kontraktem zaczął grać w środku obrony.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77656
Stary 24.04.2017, 21:39
Sadlok to może myśleć o jakimś transferze zagranicznym żeby zarobić. Wiąż w kręgu powołań Nawałki. U nas zostało mu tylko 1 rok kontraktu. Jak nie podpisze nowego kontraktu to trzeba go w lecie sprzedać. Nie stać nas na to żeby Sadlok dograł jeszcze rok kontraktu i odszedł za darmo.

Guilherme i Danch jak najbardziej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77657
Stary 24.04.2017, 22:13
Link wyzej wrzucilem w ramach ciekawostki. Jedyna nowosc z niego to pobyt menegera Dudu na Reymonta.

Plany transferowe Junco na pewno sa bardziej rozlegle i trzymane w głębokiej tajemnicy. Poprzednie okienko pokazali, że często transfer zawodnika byl ukrywany do samego konca.
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77658
Stary 25.04.2017, 01:01
Biton?
Czyj to może być pomysł? Nie sądzę, żeby to był Junco.
Po co? I jeszcze płacić za niego? Biton to jedynie fuksem piłkę brzuchem do bramki wpychał.
To tak absurdalny pomysł, że trudno w tym sens odnaleźć. Chyba, że ktoś chce drugi Jude Gang po tej stronie Błoń robić. A wtedy żadnego powrotu na szczyt nie wróżę.

I do tego bramkarzem miałby zostać Miśkiewicz? To by dopiero był kabaret. Tylko liczenie na fuksa, jak to było w tej jednej rundzie, w której Miśkiewicz coś od siebie odbijał.

Cytat:
Przy Reymonta ponownie rozważają zatrudnienie Dudu Bitona, który dalej ma spore problemy w swoim klubie w Izraelu. 29-latek zagrał w tym sezonie tylko 9 spotkań w barwach Hapoelu, nie zdobywając żadnego gola. Co ciekawe, jego menadżer Dudu Dahan był widziany na trybunach przy Reymonta podczas jednego z ostatnich spotkań domowych Wisły. Dodatkowo latem pojawi się możliwość dosyć taniego ściągnięcia tego zawodnika z racji tego, że Bitonowi niebawem kończy kontrakt z klubem z Tel Awiwu.
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/
Ostatnio edytowane przez abcabc : 25.04.2017 o godz. 01:04.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77659
Stary 25.04.2017, 06:34
Biton bramki fuksem �� ty chyba nie oglądałes żadnego meczu z nim. Wtedy co gral i strzelal w lidze i pucharach to nasi mega napastnicy jak Zdenek i Zachara mogą mu buty czyscic.
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77660
Stary 25.04.2017, 06:50
Brzuchem to chyba Genkov strzelił o ile dobrze pamiętam.
Wątpię aby jakikolwiek ze wspomnianych w tym "artykule" ruchów transferowych był prawdą
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77661
Stary 25.04.2017, 06:56
Mamy przecież Valencię do końca roku.
Pokazał, że ma ciąg na bramkę i inklinacje do gry kombinacyjnej, a także silny strzał zza pola karnego.
Jak okrzepnie, nabierze masy i złapie więcej z taktyki może być rewelacją.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77662
Stary 25.04.2017, 07:18
Mam nadzieje, że ten Biton to wymysł autora z tej strony. Gość odkąd od nas odszedł strzelił 13 bramek. W samej Wiśle 11. Wówczas jednak miał 23 lata i jakieś perspektywy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77663
Stary 25.04.2017, 07:33
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że ten Biton to wymysł autora z tej strony. Gość odkąd od nas odszedł strzelił 13 bramek. W samej Wiśle 11. Wówczas jednak miał 23 lata i jakieś perspektywy.
Spokojnie, ten artykuł jest zrobiony z wieści z piątej ręki, popłuczyn z naszego forum i czystych spekulacji. Jest pełen wieści typu "Do Wisły może przyjść Guilherme." No pewnie, że może, ponieważ jest piłkarzem nożnym, a nie piłkarką. My mamy sekcję męską akurat, więc nie da się tego ruchu wykluczyć. W dodatku kończy mu się kontrakt, więc prawdopodobieństwo wzrasta. W dodatku ktoś niedawno tu pisał, że może by go ściągnąć.

Załuska może być za drogi? Toż to jest echo sprawy sprzed trzech tygodni, gdy Wisła nie skorzystała z opcji automatycznego przedłużenia, ponoć z powodu wpisanej w ten automat podwyżki dla zawodnika. Itd. itp.

Biton pojawił się dlatego, że błysnął kiedyś w Wiśle, a się nie wybił później, więc jego powrotu nie da się wykluczyć.

Moim zdaniem p. red. nacz. Dominik Matysiak nie ma pojęcia, co leży na biurku Junco, a cały ten artykuł to tzw. "fakt" prasowy. Zawsze jak takie coś czytam, to przypomina mi się materiał "Faktu' o jeziorze gdzieś w Polsce, w którym woda przemieniła się w wódkę i miejscowe chłopy powołały straż obywatelską do ochrony swojego nowego skarbu.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77664
Stary 25.04.2017, 08:29
Przecież to napisał Dominik Matysiak, który na TT ma bardzo niską wiarygodność. Zapalony Lechita i pasiak.
Już mu co bardziej doinformowani odpisali, że coś mu tam dzwoni, ale nie wiadomo gdzie i 85% to jest pudło.
Potwierdzać ma się jedno nazwisko, podejrzewam, że chodzi o Dancha, który rozwiązał z Górnikiem.

Teraz będzie tego coraz więcej, nawet jak miał info z którejś ręki z klubu to często świadomie przecież wypuszcza się fałszywy przeciek żeby odwrócić uwagę od realnych działań.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77665
Stary 25.04.2017, 09:12
Dobrze kojarzę, że Danch nie może w tym sezonie dołączyć do nas? Kiedyś było tak, że można podpisać zawodnika poza okienkiem, tylko jeżeli był wolnym zawodnikiem w trakcie otwartego okienka, lub kiedy kontrakt rozwiązano z winy klubu. Dalej to obowiązuje? Bo zakładam, że kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77666
Stary 25.04.2017, 09:29
ostatni mecz z Górnikiem obnażył wszystkie nasze braki. Oprócz PO- zastępstwo dla Cywki LO-zastępstwo dla Sadloka i N potrzebujemy też ŚP który w razie czego zastąpi Mączyńskiego- może Chrapek może Wolski? Wiem że to marzenia ale jeśli Lechia wejdzie(oby nie naszym kosztem ) do pucharów to dla któregoś z nich może w Gdańsku zabraknąć miejsca
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77667
Stary 25.04.2017, 09:59
Mamy za dużą stratę do Lechii, ważniejsze by utrzymać piątą pozycję a od zespołu będącego na ósmej pozycji dzielą nas raptem dwa punkty. Trzeba wygrywać u siebie a forma zespołu na dzień dzisiejszy nie jest najwyższa. Co do transferów to nie wiem czy pozycja Junco w klubie jest aż tak mocna jak w zimie zwłaszcza, że firmowane przez niego transfery w ogólnym rozrachunku nie wychodzą in plus a już na pewno nie okazały się dotychczas wzmocnieniem realnym Wisły.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77668
Stary 25.04.2017, 10:14
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Mamy za dużą stratę do Lechii, ważniejsze by utrzymać piątą pozycję a od zespołu będącego na ósmej pozycji dzielą nas raptem dwa punkty. Trzeba wygrywać u siebie a forma zespołu na dzień dzisiejszy nie jest najwyższa. Co do transferów to nie wiem czy pozycja Junco w klubie jest aż tak mocna jak w zimie zwłaszcza, że firmowane przez niego transfery w ogólnym rozrachunku nie wychodzą in plus a już na pewno nie okazały się dotychczas wzmocnieniem realnym Wisły.
"W zatruciach organicznymi związkami rtęci stosuje się: wymuszanie.wymiotów, sól glauberską czy węgiel leczniczy. Oprócz tego pacjent powinien jak najszybciej znaleźć się w szpitalu."
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77669
Stary 25.04.2017, 11:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
http://www.tylkoekstraklasa.pl/trans...przyjsc-latem/

Powrót 29-letniego Bitona? jestem na nie. Po odejściu z Wisły miał przez wiele lat katastrofalne statystyki.

Nowy kontakt dla Urygi? po prostu zajebiście..
Napisał Matysiak. Nie podniecałbym się tym.
Odpowiedz cytując
konvict1993
Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77670
Stary 25.04.2017, 11:29
Llonch ma z tego co się orientuję klauzulę przedłużenia o rok, może kombinują bo chcą go na dłużej.
A Dahan ma w swojej agencji całkiem ciekawych zawodników, nie tylko Bitona. Zawsze warto mieć dobre stosunki.
Ostatnio edytowane przez konvict1993 : 25.04.2017 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:36.