The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 17.03.2017, 22:30
Ja bym tylko prosił, by teraz nie głosić haseł, że Lecha na łatwości pykniemy, czy puchary już nasze
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 17.03.2017, 22:35
najm napisał(a):Wyświetl post
Ja bym tylko prosił, by teraz nie głosić haseł, że Lecha na łatwości pykniemy, czy puchary już nasze
Lecha na spokojnie pykniemy Duzo emocji dzisiaj było, ładny poczatek, gol strzelony, znowu oddanie rywalowi pilki i meczarnie a koniec jeszcze lepszy od poczatku. Fantastyczne zmiany Ramireza, piekne strzalo-podanie Stilicia i ten spokoj Bartosza przy golu, szacunek. Bardzo potrzebne było nam to zwyciestwo, pierwsza osemka sama sie nie osiagnie. Najsłabszy na boisku Videmont i Maczynski, najlepszy Pol i Brlek, ktory z kazdym meczem sie rozkreca.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 17.03.2017, 22:36
Krótko: ten i poprzednie mecze pokazały, że PETAR BRLEK obecnie jest poziom wyżej od pozostałych zawodników.
Znakomity transfer, ciekawe, ile % z następnego transferu (oby kwota rozgrywała się w kilku mln euro) ma nasz klub.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 17.03.2017, 22:38
RE(Y)MONTADA !

Brawa za walke, brawo za zmiany.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.03.2017, 22:50
Brawo za walkę i zwycięstwo, ale mimo wszystko z taką wesołą piłką Lech nas pyknie. Gra obronna dzisiaj momentami była koszmarna. Tak czy owak, najważniejsze, że są 3pkt!!!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 17.03.2017, 22:51
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Krótko: ten i poprzednie mecze pokazały, że PETAR BRLEK obecnie jest poziom wyżej od pozostałych zawodników.
Znakomity transfer, ciekawe, ile % z następnego transferu (oby kwota rozgrywała się w kilku mln euro) ma nasz klub.
A to nie jest tak, że Petara kupił prywatny inwestor?
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 17.03.2017, 22:53
Brawo za grę do końca.

Kiedy (i jeżeli) Stilic wróci do swojej optymalnej formy, to "niestety" Mąka pierwszy ląduje na ławce. Brlek wygląda bardzo dobre, a Llonch motorycznie wciąga całą ligę.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 17.03.2017, 22:56
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Dla Videmonta wszystko ułożyło się perfekcyjnie. Po bardzo słabym występie Patryka na legii może się dobrze pokazać. Wierzę w niego( uprzedzam pytania lucjusza-wierze, znaczy, że nie mam dowodów, że dobrze zagra)
I nie wykorzystał szansy. Bezbarwny i bez szybkości.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 17.03.2017, 22:58
Ja napiszę tak:
-pierwsza połowa to było dno, zagraliśmy tragicznie, nie możemy aż tak się cofać po golu
-w drugiej mimo straconego gola zagraliśmy już dużo lepiej, mieliśmy kilka super okazji i udało się zdobyć 3 ptk

Dziś już zobaczyliśmy pierwszy błysk Maestro po powrocie do Wisły Kraków.
Przerwa na kadrę dobrze mu zrobi.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 17.03.2017, 22:59
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
I nie wykorzystał szansy. Bezbarwny i bez szybkości.
I zaliczył asystę. Tragiczny występ
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 17.03.2017, 23:04
Mnie w tym meczu najbardziej podobał się moment kiedy dzięki dopingowi poczułem się jak parę lat temu. Znów chociaż przez chwilę razem i znów mimo 12 a nie 20 tys na pełnej k..
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 17.03.2017, 23:12
Piękny mecz, wspaniałe emocje na trybunach.

Ode mnie plus dla Lloncha, miał sporo świetnych odbiorów, jeśli się nie mylę to on odebrał piłkę przy pierwszej bramce, co umożliwiło nam przeprowadzenie kontry.

Słabiej natomiast zagrał Mączyński, dużo niepotrzebnych strat.

Czołowa ósemka wydaje się niemal pewna, mecz z Lechem zapowiada się pięknie. Liczę na 25 tys.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 17.03.2017, 23:12
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 17.03.2017, 23:13
Moim zdaniem Videmont w drugiej polowie calkiem niezle sie rozkrecil.
Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 17.03.2017, 23:14
Czy ktoś dostał kartkę która wyklucza go z meczu z Lechem?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 17.03.2017, 23:16
Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 17.03.2017, 23:17
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś dostał kartkę która wyklucza go z meczu z Lechem?
Nie. Zagrożeni w meczu z Lechem będą: Mąka, Głowa, Ondraszek i Gonzalez.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 17.03.2017, 23:18
azkaz napisał(a):Wyświetl post
Ktoś oglądał w telewizji i może potwierdzić? Z trybun wyglądało to tak, jakby przybył gwizdał byle co dla płocka a jak Brlek obrywał po głowie notorycznie to gwizdek milczał.
Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 17.03.2017, 23:25
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Na początku drugiej połowy Wisła mocno dojechała i się kartki posypały. Niektóre słuszne, niektóre mniej, ale Gonzalez mógł i czerwo dostać bo sanki w najlepszym wydaniu zaprezentował
Sytuację z faulem na Pawle po którym sam faulowany dostał kartkę i ktoś jeszcze z płocka możesz skomentować? Ja to widziałem jako ewidentne żółtko za faul taktyczny, wychodził na dobrą pozycję
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 17.03.2017, 23:26
Łukasz ma szansę po dzisiejszym meczu na wyróżnienie za paradę kolejki i klops kolejki... nadal uważam, że to dobry bramkarz, ale ciągle co jakiś czas ma nieprzewidywalny odpał.

Subiektywnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że Videmont nadal na 60% swoich możliwości. Kaliber Małeckiego to z pewnością nie jest. Ja tam słabszej dyspozycji Mąki nie widzę i nie spodziewam się go ujrzeć na ławce w najbliższym czasie. Cieszy systematyczny powrót do formy Stilica i gol Bartosza. Szczególnie w takich okolicznościach. Szkoda, że bramki traciliśmy po głupich błędach. Zarówno w Warszawie, jak i dziś.

Dodatkowo te paskudne dośrodkowania Furmana siały niezły chaos pod naszą bramką. Trochę w stylu Kosowskiego te jego wrzutki...

Ładnie to wygląda w tabeli. Może uda się Lechowi wyrwać pkt. W tym momencie jednak wydaje mi się, że to najmocniejsza ekipa w naszej lidze. No i czekam na Kolumbijczyków. Może być ciekawie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 17.03.2017, 23:29
Jak to było z tą zmianą? najpierw schodzi Boguski i siada na ławce rezerwowych, a za chwilę widzę że to jednak Llonch zszedł.
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 17.03.2017, 23:33
Zobaczył "9" na tablicy tylko że to dotyczyło zmiany Wisły Płock.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 17.03.2017, 23:36
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Jak to było z tą zmianą? najpierw schodzi Boguski i siada na ławce rezerwowych, a za chwilę widzę że to jednak Llonch zszedł.
Boguski zobaczył 9 na tablicy i szybko zbiegł z boiska, a to się okazało była sygnalizowana zmiana Płocka (też 18 wchodziła za 9). Potem to wyjaśnili i zszedł Llonch.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 17.03.2017, 23:38
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Krótko: ten i poprzednie mecze pokazały, że PETAR BRLEK obecnie jest poziom wyżej od pozostałych zawodników.
Znakomity transfer, ciekawe, ile % z następnego transferu (oby kwota rozgrywała się w kilku mln euro) ma nasz klub.
jaki procent? : ))
ktoś tu odleciał mocno
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 17.03.2017, 23:39
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Nie. Zagrożeni w meczu z Lechem będą: Mąka, Głowa, Ondraszek i Gonzalez.
Jeszcze Sadlok i Brlek
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 17.03.2017, 23:42
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Z Videmont'a mogą być ludzie. Pamiętamy chyba początki Brlek'a?
Oj zdecydowanie. Pierwsza połowa słaba, ale nie ma przypadki ze jest pprakryczbie pierwszym zmiennikiem. Z każdą minutą lepiej a w drugiej połowie po stracie bramki wszystkie ataków jego strona.

Moim zdaniem będzie grajek.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 17.03.2017, 23:43
Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 17.03.2017, 23:46
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene.
A, że pewnie nie była zbyt wygórowana, to dobra nasza
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 17.03.2017, 23:49
Oglądałem bramkę Stilicia i byłem niemal pewien że to totalny fuks... No ale potem sobie myśle że taka wrzuta na pałe bez patrzenia to zupełnie nie w stylu Stilicza... Gdyby tak wrzucił Mały albo RB9 to byłby fuks ale Stylicz...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 17.03.2017, 23:50
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem bramkę Stilicia i byłem niemal pewien że to totalny fuks... No ale potem sobie myśle że taka wrzuta na pałe bez patrzenia to zupełnie nie w stylu Stilicza... Gdyby tak wrzucił Mały albo RB9 to byłby fuks ale Stylicz...
W wywiadzie przyznał, że wrzucał
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15.