
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
No ze Stiliciem to jest chyba jak z Zurawskim,wrocil pograc na koncowe 20 minut i pokazac sie kibicom.Jak tak na niego patrze to...jakies 30% ze on wroci do lepszej formy.O tej jak byl u nas po raz pierwszy nawet nie wspomne.
A mecz,obie strony zagraly jakos tak defensywnie i niemrawo,klasyk.....szybki do zapomnieia. Ale na dzis Legia przewyższa nas pilkarsko i indywidualnie i to wczoraj wygralo.Stary dziadek Radovic ciagle dobry. Ciekwe jakby to bylo jaky mogl zagrac Brozek,ktory mecze z Legia wyjatkowo lubi.Ale to juz mleko rozlane. No coz i tak na dzis bardziej intersuje nas mecz....z Plockiem ,niz z Legią ,i na piatek trzeba sie zmobilizowac,wazny mecz . ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
|
|