Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9768)

WISŁAZWE 06.03.2017 23:02

[XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00
 




Sobotnie spotkanie w Gliwicach już za nami. W końcu udało się nam wygrać wyjazdowy mecz, więc morale zespołu powinny pójść w górę, biorąc pod uwagę fakt, że kolejne spotkanie Wiślacy również rozegrają na wyjeździe. Tym razem w najbliższą niedzielę udadzą się do stolicy, aby zmierzyć się z aspirującą do tytułu mistrzowskiego Legią.

Najciekawsze spotkanie dwudziestej piątej serii spotkań zostanie rozegrane 12 marca o godzinie 18:00. Transmisję ze stolicy przeprowadzi Canal+.

Zapraszam na krótką zapowiedź zbliżającego się spotkania!
Za grafikę odpowiada W.S za statystyki jonaf.


Historia spotkań pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków.





Co słychać w stolicy?

Legia Warszawa ostatnich tygodni nie może uznać za udane. Na światło dzienne wyszedł konflikt właścicielski pomiędzy Leśnodorskim, Wandzlem oraz Mioduskim. Wspaniała otoczka, jaka do tej pory rozwinęła się wokół warszawskiego klubu zaczyna nabierać realnych kształtów, całkiem innych niż wszystkim mogło się wydawać. Koncepcję rozwoju klubu są zupełnie inne, co poróżniło dwóch pierwszych Panów z Dariuszem Mioduskim. Wiele wskazuje na to, że ten ostatni w najbliższym czasie przejmie 100% akcji klubu i zostanie jego jedynym właścicielem.

Żeby tego było mało, na boisku Legia również nie prezentuje się tak jak na mistrza kraju przystało. Odpadnięcie z Ligi Europy po porażce w dwumeczu z Ajaxem, czy remis przed własną publicznością z Niecieczą chwały Wojskowym nie przynosi.

Trener Jacek Magiera dopiero teraz będzie mógł pokazać pełnie swoich możliwości trenerskich. Bo ciężko go rozliczać za poprzednią rundę, kiedy zespół był przygotowywany przez innych trenerów. Oczywiście, jeżeli chodzi o postawę stricte piłkarską widać było rękę nowego szkoleniowca, teraz jednak będziemy patrzeć przez pryzmat przygotowania fizycznego.

Mimo zawirowań koło klubowych Legia wciąż jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa Polski. Jak sam powiedział Dariusz Mioduski w jednym z wywiadów, brak tego trofeum może znacząco zachwiać polityką finansową warszawskiej Legii. Presja, jaka może towarzyszyć piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu może jednak okazać się zbyt duża. Najbliższe mecze pokażą jednak, jakim trenerem jest Magiera i czy warto powierzać stanowisko trenera klubowej legendzie. Sukcesy z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec, mogą okazać się niewystarczające na Ekstraklasę.

Znaczące osłabiania, mierni naśladowcy.

Nie dość, że na boisku idzie im przeciętnie, to jeszcze w kadrze zanotowano znaczące ubytki, które w zeszłym sezonie stanowiły o sile napędowej Wojskowych. Z Legią w ostatnim czasie pożegnali się Nemanja Nikolić oraz Aleksandar Prijović, którzy byli bardzo ważnymi ogniwami drużyny. Wytransferowani za niemałe pieniądze napastnicy zostali zastąpieni przez graczy, którzy jeszcze nie odnaleźli się w nowej rzeczywistości. Mowa tutaj o Tomasie Necidzie oraz Danielu Chima Chukwu. Po obu napastnikach spodziewano się zdecydowanie więcej niż dotychczas byli oni w stanie zaprezentować. Sztab szkoleniowy za pewne nadal ma nadzieję, że obaj w końcu odpalą, ale na dzień dzisiejszy są to raczej pobożne życzenia.

Z warszawskim klubem w zimowym okienku pożegnał się również Michaił Aleksnadrow, Bartosz Bereszyński czy Steeven Langil. Jak widać ubytków jest dość sporo a większość z nich została zastąpiona zawodnikami z rezerw lub powrotu po wypożyczeniach z Zagłębia Sosnowiec.





Piłkarze Legii Warszawa pod lupą TWSD.

Już tradycyjnie zapraszam czytających na zapoznanie się z najbardziej wartościowymi piłkarzami naszych najbliższych rywali. Kadra Legii, co prawda została uszczuplona o dwóch wartościowych zawodników, jednak wciąż w tej drużynie drzemie jakiś potencjał.


Arkadiusz Malarz - zdecydowanie numer jeden, przez tego zawodnika talent Radosława Cierzniaka nie może się rozwijać i były bramkarz Wisły nie ma już, co liczyć na powołanie do reprezentacji Polski, mimo, że Artur Boruc zakończył karierę.

Michał Pazdan - podpora reprezentacji i ważny gracz w układance Magiery. W tym sezonie rozegrał piętnaście spotkań, z czego trzynaście w pełnym wymiarze czasu. Na obecną chwilę jeden z najbardziej wartościowych zawodników warszawskiego zespołu.

Miroslav Radović - mimo wieku, wciąż jedna z najważniejszych postaci w zespole. Jego dobra gra, zaprocentowała m.in. największą liczbą asyst i bramek w Legii w tym sezonie. Serb ma na koncie dziewięć trafień i siedem asyst.

Vadis Odjidja-Ofoe - Belg w zespole Legii odgrywa ważną rolę. Jest podstawowym pomocnikiem i za zdobyte zaufanie odpłaca się golami oraz asystami. W tym sezonie spędził na boisku 1559 minut, podczas których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i sześciokrotnie asystował przy bramkach swoich kolegów.

Oczywiście, to nie wszyscy zawodnicy warszawskiej Legii, na których warto zwrócić uwagę. Pamiętać należy o takich zawodnikach jak Guilherme, Tomasz Jodłowiec czy Thibault Moulin.

Trener Magiera ma, w czym wybierać i raczej, o jakość powinien być spokojny, bo wydaje się, że większość zawodników z kadry prezentuje ten sam równy poziom. Z obozu naszych rywali na chwilę obecną nie docierają wiadomości na temat kontuzji. Najbliższy tydzień pokaże jednak, czy coś w tej kwestii się nie zmieni. Z uwagą będziemy nasłuchiwać wieści z Warszawy.






Wyjazdowe zwycięstwo!



Od października czekali kibice, piłkarze i trenerzy na wyjazdowe zwycięstwo Wisły Kraków. Cierpliwość się jednak opłaciła i w ubiegłą sobotę Wiślacy w końcu wrócili do Krakowa z trzema punktami. Oczywiście nie obyło się bez nerwowej końcówki i drżenia o wynik. Biała Gwiazda prowadziła po bramce Ondraska, ale na kilka minut przed końcem meczu dała sobie strzelić gola dającego Piastowi wyrównanie. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, podopieczni Kiko Ramireza wyprowadzili decydujący cios. W doliczonym czasie gry Petar Brlek strzałem głową dał Wiśle upragnione trzy punkty. Chwilę później sędzia Stefański zakończył kolejny thriller z udziałem Wiślaków!

Wyjazdowe zwycięstwo na pewno podbudowało morale zespołu, co dobrze wróży przed kolejną kolejką, tym bardziej, że będzie to kolejny wyjazd - tym razem do stolicy na spotkanie z tamtejszą Legią.





Na Legię w najsilniejszym składzie!

Sobotnie spotkanie było ważne dla nas jeszcze z jednego powodu - zagrożenia. Udało się jednak uniknąć żółtych kartek, co sprawia, że żaden z zagrożonych piłkarzy Wisły, nie będzie musiał oglądać zbliżającego się szlagieru z wysokości trybun. To na pewno dobra wiadomość dla naszego szkoleniowca, który będzie miał tylko pozytywny ból głowy, aby zestawić wyjściowy skład.

Z obozu Białej Gwiazdy na chwilę obecną również nie dopływają jakiekolwiek informacje o kontuzjach po ostatnim ligowym meczu.



Przypuszczalny skład Białej Gwiazdy:




Rywalizacja i chemia budują!

W Gliwicach byliśmy świadkami, jaka chemia panuje w naszym zespole. Najlepszym tego przykładem jest strzelona bramka Ondraska i niesamowita radość z Pawłem Brożkiem, który chwilę wcześniej został zmieniony właśnie przez czeskiego napastnika.

Rywalizacja na treningach o miejsce w składzie tylko pozytywnie wpływa na atmosferę w zespole. Każdy dostaje swoją szansę, pokazania się i udowodnienia, że to jemu należy się miejsce w wyjściowym składzie na najbliższy mecz. Kiko Ramirez na pewno musi być zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale jak widać rzadkością dokonuje zmian w wyjściowym składzie. Choć przed meczem z Legią będzie miał nie lada problem, czy najbardziej wysuniętym zawodnikiem powinien być Brożek czy może jednak Zdenek Ondrasek, który dał naprawdę dobrą zmianę w sobotnim meczu.


Paweł Brożek z patentem na Legię.

Doświadczony napastnik jak nikt inny lubi grać z Legią. W dotychczasowych potyczkach snajper Białej Gwiazdy zdobył dwanaście bramek oraz zaliczył cztery asysty. Co ciekawe Brozio aż osiem trafień zaliczył przy Łazienkowskiej.

Wykartkować się przed Lechem?



To pytanie coraz częściej pojawia się w rozmowach kibiców m.in. na forum czy w komentarzach w mediach społecznościowych. Trener Ramirez rozwiał jednak wątpliwości przed meczem z Piastem, kiedy zastanawiano się, czy oszczędzi zagrożonych zawodników przed meczem z Legią i da szansę zmiennikom. Wystawił najsilniejszy skład, czym rozwiał wątpliwości i wyprowadził z błędu kibiców i dziennikarzy, twierdząc, że dla Wisły najważniejszy dla Wisły jest kolejny mecz a nie wybieganie w przyszłość w następne kolejki.

Poniższa grafika przybliży wam, którzy zawodnicy będę musieli uważać na kartki w starciu z Legią Warszawa. Jak widać po ostatnim meczu nic się nie zmieniło.






Zapraszam do dyskusji!

wolfy 06.03.2017 23:08

Wierzę w naszych chłopaków, wstydu nie przyniosą :D

!!IRIVER!! 06.03.2017 23:12

Jazda z ....ami i tyle w temacie! :-) Będzie ciężko, bo tam prawie zawsze grało się nam ciężko, ale stać nas na to, żeby wywieźć z Ł3 punkty.

ashkeczup 06.03.2017 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1466066)


Arkadiusz Malarz - zdecydowanie numer jeden, przez tego zawodnika talent Radosława Cierzniaka nie może się rozwijać i były bramkarz Wisły nie ma już, co liczyć na powołanie do reprezentacji Polski, mimo, że Artur Boruc zakończył karierę.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Patryko 06.03.2017 23:32

Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek! - Andrzej Iwan

Tak to powinno wyglądać w tym meczu. Poszczuć te warszawskie panienki bulterierem Llonchem, Paweł zapakuje z 2 bramy i 3 punkty pojadą do Krakowa. Oby ta przegrana zaprzepaściła szansę na mistrzostwo dla 7 :)

A tak już całkiem poważnie - szykuje się naprawdę ciężki mecz, Legia grała ostatnio niezłą kichę i mam nieodparte wrażenie, że w meczu z Wisłą pokażą się z dużo lepszej strony. Zarówno oni jak i my potrzebujemy bardzo tych 3 punktów. Mam nadzieję, że Llonch zaprzyjaźni się w tym meczu z Ofoe i nie pozwoli mu na czarowanie, bo to właśnie ten gość robi całą grę Legii ostatnio.

wiesniak842 06.03.2017 23:40

Ludzie ta Legia z Ruchem i Nieciecza u siebie meczyla bule. To jest polska liga, tu kazdy z kazdym moze wygrac. Prorokowanie dokladnego wyniku nie ma sensu bo i Legia moze wygrac, moze byc i remis, wygrana Wisly tez nie bylaby zadna niespodzianka. Oby tym razem wynik byl odzwierciedleniem postawy pilkarzy na boisku a nie bledow sedziego.

rasel1906 07.03.2017 01:33

Nie ma co liczyc na to ze Legia przed nami rozkraczy nogi po ostatnich blamazach przed ich publicznoscia. Zarowno dla Nas jak i dla nich ten mecz jest meczem prestizowym choc obie druzyny graja ponizej oczekiwan (sytuacja w tabeli). Spodziewam sie kazdego rezultatu i na prawde ciezko jest przewidziec wynik lecz na pewno mozna wyrokowac ze Legia bedzie zmotywowana bo jej trenerem jest Magiera ktory zagral troche meczow z nami i wie czym sa prawdziwe derby Polski.

Mixu 07.03.2017 02:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1466072)
Ludzie ta Legia z Ruchem i Nieciecza u siebie meczyla bule

Nie umniejszając klasie rywali to jednak mecz z Wisłą jest z gatunku meczów zaliczanych do prestiżowych i Legia na pewno będzie inaczej zmotywowana do tego spotkania.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1466072)
To jest polska liga, tu kazdy z kazdym moze wygrac. Prorokowanie dokladnego wyniku nie ma sensu bo i Legia moze wygrac, moze byc i remis, wygrana Wisly tez nie bylaby zadna niespodzianka. Oby tym razem wynik byl odzwierciedleniem postawy pilkarzy na boisku a nie bledow sedziego.

Otóż to. Remis można brać w ciemno ale zdarzyć się może wszystko. Tylko jakoś to ostatnie zdanie niestety jak pokazuję historia może być trochę pobożnym życzeniem ;)

FraMat 07.03.2017 07:15

OK.
To o 18 jak w tekście, czy o 18.30 jak na grafice?

PhantomRanger 07.03.2017 08:58

Do Gliwic pojechaliśmy Smoczymbusem - zdobyliśmy 3 pkt. W Warszawie zdobycz pkt również jest realna. Więc pora, aby Warszawa zobaczyła cień Smoka Wawelskiego, który zapewni nam 3 pkt.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1466074)
Nie umniejszając klasie rywali to jednak mecz z Wisłą jest z gatunku meczów zaliczanych do prestiżowych i Legia na pewno będzie inaczej zmotywowana do tego spotkania.

W większości są to zawodnicy nie pamiętający tych prestiżowych spotkań. Dla nich może to być po prostu kolejny mecz ligowy. Nie tak dawno zremisowaliśmy tam przecież 2:2 mimo, że graliśmy w 9 na 11.


PS. Ciekaw jestem jaka byłaby reakcja mediów, gdyby Wisła wygrała po golu strzelonym z półmetrowego spalonego w 93 minucie.

funkykoval 07.03.2017 09:25

Reakcja mediów ???
Jojczenie i płacz w Canal plus wszystkich kolesi, do tego ze 2 artykuły na ten temat na weszło, a i Przegląd Szmatławy musiałby dać odpowiedni tytuł.....
Tak naprawdę to oczekuję tylko i może aż podjęcia walki i walczenia do samego końca, wyplucia płuc i żarcia trawy....
My tylko możemy zdobyć punkty w stolycy, oni wygrać muszą po ostatnich domowych blamażach......
Kluczem będzie pierwsza połowa, w ostatnich meczach Legia w pierwszych połowach dostała becki od Ruchu a Termalica powinna też wbić im więcej niż jedną bramkę....
Nie bedę miał nic przeciwko scenariuszowi z golem Wisły strzelonym z metrowego spalonego w 93 minucie.

wściekłe pięści węża 07.03.2017 09:44

Cytat:

Tak naprawdę to oczekuję tylko i może aż podjęcia walki i walczenia do samego końca, wyplucia płuc i żarcia trawy....
Dokładnie tak. Jeśli nasi mają w planie grać tak cofnięci jak z Piastem przed utratą gola, to nie ma po co wychodzić na boisko. Trzeba wyjść, podjąć walkę i przede wszystkim nie bronić tak głęboko bo nas zjedzą nawet będąc w dołku. Skoro Piast umiał to wykorzystać, to tym bardziej Legia. Trzeba na nich wyjść jak Ruch i bezlitośnie wykorzystywać błędy zaś kluczem do meczu będzie skuteczność, bo nie łudzę się, że będziemy mieć masę sytuacji i w końcu coś wpadnie. Sytuacji będzie niewiele i oby Brozio przypomniał sobie jak kiedyś pakował Legii bramy co mecz.

wolfy 07.03.2017 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1466083)
Dokładnie tak. Jeśli nasi mają w planie grać tak cofnięci jak z Piastem przed utratą gola, to nie ma po co wychodzić na boisko. Trzeba wyjść, podjąć walkę i przede wszystkim nie bronić tak głęboko bo nas zjedzą nawet będąc w dołku. Skoro Piast umiał to wykorzystać, to tym bardziej Legia. Trzeba na nich wyjść jak Ruch i bezlitośnie wykorzystywać błędy zaś kluczem do meczu będzie skuteczność, bo nie łudzę się, że będziemy mieć masę sytuacji i w końcu coś wpadnie. Sytuacji będzie niewiele i oby Brozio przypomniał sobie jak kiedyś pakował Legii bramy co mecz.

Trzeba zwolnić Kiko i zatrudnić Ciebie na stanowisku trenera.

szprotson 07.03.2017 12:08

Paweł Brożek i 3 punkty jadą do Krakowa.

Imho Legia wchodzi w formę i motorykę. Tymbardziej fajnie będzie im utrzeć noska.
Ciekawy pojedynek w środku pola się nam szykuje.

7 kotów 07.03.2017 12:11

Jestem ciekaw pojedynku Llonch - Ofoe. Ten nasz Bialy Kante moze odebrac ochote do gry murzynkowi szybko. Maka vs Radovic, tu tez bedzie ciekawie.

Stawiam 1:0 dla nas po golu Stilica.

tomasz_19 07.03.2017 12:18

jakoś jestem spokojny o wynik... myślę, że będzie remis ze wskazaniem na nas!
Załuska
Cywka Głowa Gonzalez Sadlok
Boguski Mąka Llonch Małecki
Brlek
Ondrasek

Prezydentowa 07.03.2017 13:21

Obstawiam bezbramkowy remis. Chociaż bardzo bym chciała, żebyśmy tych lukrowanych patafianów sprali z zimną krwią. Z trzech powodów:

1) Każda strata punktów przez Legię jest bezcenna - jeśli zdobędą mistrza, znowu odlecą i mit o ich galaktyczności będzie trwał. Jak nie zdobędą - cała ta porcelanowa budowla jebnie aż miło. Finansowo i wizerunkowo. Bardzo na to liczę.

2) Z miłą chęcią obejrzę L+E, w której nie będzie zbiorowej ekstazy nad Polskimi Galacticos tylko płacz i zgrzytanie zębów.

3) Najważniejszy powód. Kibicuję Wiśle i chcę, żeby Wisła wygrała. Proste.

Jazda z nimi!

7 kotów 07.03.2017 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1466091)

1) Każda strata punktów przez Legię jest bezcenna - jeśli zdobędą mistrza, znowu odlecą i mit o ich galaktyczności będzie trwał. Jak nie zdobędą - cała ta porcelanowa budowla jebnie aż miło. Finansowo i wizerunkowo. Bardzo na to liczę.

Prawde mowiac chyba wszyscy na to czekaja. Nawet nie tyle, zeby zle zyczyc, ale zeby zobaczyc czy faktycznie to wydmuszka jak wszyscy podejrzewaja.

wolfy 07.03.2017 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1466091)
Obstawiam bezbramkowy remis. Chociaż bardzo bym chciała, żebyśmy tych lukrowanych patafianów sprali z zimną krwią. Z trzech powodów:

1) Każda strata punktów przez Legię jest bezcenna - jeśli zdobędą mistrza, znowu odlecą i mit o ich galaktyczności będzie trwał. Jak nie zdobędą - cała ta porcelanowa budowla jebnie aż miło. Finansowo i wizerunkowo. Bardzo na to liczę.

2) Z miłą chęcią obejrzę L+E, w której nie będzie zbiorowej ekstazy nad Polskimi Galacticos tylko płacz i zgrzytanie zębów.

3) Najważniejszy powód. Kibicuję Wiśle i chcę, żeby Wisła wygrała. Proste.

Jazda z nimi!

Też tak mam.

Prezydentowa 07.03.2017 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów
Prawde mowiac chyba wszyscy na to czekaja. Nawet nie tyle, zeby zle zyczyc, ale zeby zobaczyc czy faktycznie to wydmuszka jak wszyscy podejrzewaja.

W wywiadzie (nie pamiętam dla kogo) Mioduski niedawno sam to wprost przyznał. "Druga strona" sporu zainwestowała mnóstwo sił (i pewnie nie tylko) w szeroko zakrojoną propagandę. Cel był prosty - wykreować Legię na klub silny sportowo, bajecznie bogaty, zbudowany od podstaw, stabilnie zarządzany, po prostu lepszy w każdym względzie, nieosiągalny dla reszty Polski.
A prawda taka, że wykreowali się ponad rzeczywiste możliwości i finansowo są na granicy. Potknięcie będzie oznaczać ruinę, bo zagrali ryzykownie i stworzyli kolosa na glinianych nogach.
Dlatego ciągnięcie Legii za uszy przez PZPN, KL i dziennikarzy (na czele z C+) to nie musi być wcale teoria spiskowa. Oni wszyscy w tym mają interes - propagandy bowiem nie robi się za darmo.

mitmichael 07.03.2017 15:38

Obysmy zakonczyli mecz bezkartkowo jak to było z Piastem. Wygrac badz zremisowac w stolicy bedzie nam ciezko a tydzien pozniej gramy u siebie z Lechem wiec lepiej zeby nikt na ten mecz nie wypadł. Tez remis biore w ciemno co byłoby sukcesem patrzac na mecze wyjazdowe (z Piastem wygralismy szczesliwie ale gra nie powalała).

St Yabol 07.03.2017 15:45

A nie z Płockiem?

ashkeczup 07.03.2017 16:08

Sadlok i Głowa na Płock są do zastąpienia-w Spicicia wierze, a może Kiko jest takim cudotwórcą, że z Urygi zrobi następce naszej legendy ;) Byle tylko Małeckiego nie poniosło. Nie ma się co oszczędzać, jazda z ... nimi

LucjuszWielki 07.03.2017 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1466103)
Sadlok i Głowa na Płock są do zastąpienia-w Spicicia wierze, a może Kiko jest takim cudotwórcą, że z Urygi zrobi następce naszej legendy ;) Byle tylko Małeckiego nie poniosło. Nie ma się co oszczędzać, jazda z ... nimi

Miszczu ortografii i poprawnej polszczyzny, a na czym opiera się ta wiara skoro piszesz takie bzdury nie widząc chłopa na oczy?

s1mone 07.03.2017 16:37

Golimy frajerów:kumple:

Najwyższy czas i pora:tsw_puchar:na puchary!

Dariook 07.03.2017 16:46

Liczę na fantastyczne widowisko...niech wygra lepszy :D

ashkeczup 07.03.2017 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1466104)
Miszczu ortografii i poprawnej polszczyzny, a na czym opiera się ta wiara skoro piszesz takie bzdury nie widząc chłopa na oczy?

Wiara z definicji na tym polega, że nie ma znaczących dowodów mistrzu 'chumoru'. Niemniej jednak moje zainteresowanie klubem nie kończy się na włączeniu pięć razy do roku meczu Wisła-Amika/stolyca, toteż oglądałem sparingi, a tam jako jednostka nie prezentował się źle ;)

wierny 07.03.2017 17:30

Przecież następny jest z Płockiem a nie Amicą...

rasel1906 07.03.2017 18:00

ktos moze wie jak ida zapisy na wyjazd do Warszawy?

borys 07.03.2017 18:59

Pracując i mieszkając w warszawce a będąc kibicem Wisły mam tylko jedno marzenie. Przyjść w poniedziałek do pracy i wsłuchać się w lamenty legijnych a już wogole najbardziej po naszym zwycięskim golu że spalonego:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl