The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.12.2016, 22:38. [XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30







Dzisiaj brak meczowego, gdyż ZWE nie dał rady% go przygotować.

Zapraszam do dyskusji.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.12.2016, 22:47
O czym tu dyskutować?
Pojechać na Cichą i dobić zanim to zniesie jaja.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.12.2016, 23:03
Czas w końcu wygrać na wyjeździe, bo z całej ligi zgromadziliśmy w delegacjach najmniej punktów!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.12.2016, 23:06
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis

Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością (pożegnać?), bo nie wiadomo czy to nie będzie ich ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara (10?) ujemnych punktów.

Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.

WISŁA i RUCH!
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.12.2016 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
miles
Junior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Gdynia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.12.2016, 23:23
heoij napisał(a):Wyświetl post
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis

Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością, bo nie wiadomo czy nie będzie to jego ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara ujemnych punktów (-10?). Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.

WISŁA i RUCH!
Usatysfakcjonuje mnie zmasakrowanie 0:3
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.12.2016, 23:26
Na ul. Cichej nigdy nie grało się Wiśle łatwo...

Także nie liczę na wysoką wygraną ani żadne zmasakrowanie.
Odpowiedz cytując
coob
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.12.2016, 23:28
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.
Odpowiedz cytując
miles
Junior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Gdynia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.12.2016, 23:32
Mnie tam zgody średnio interesują chyba że zgoda ze sponsorem. Stabilizacja 3 pkt - 1 ósemka i puchary to się liczy. Ruch w kryzysie szkoda że ostatni pechowo przegrał bo byłoby łatwiej. A łatow to nigdy nie grało się w derbach dlatego remis nie dziwi - druga odra wodzisław
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.12.2016, 23:33
coob napisał(a):Wyświetl post
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.
Co ma wspólnego poziom piłkarski do poziomu kibicowskiego, możesz rozwinąć i wytłumaczyć?
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.12.2016 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.12.2016, 23:37
Cytat:
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis
A mnie nie, tylko zwycięstwo gwarantuje pierwszą ósemkę na czas przerwy zimowej, więc liczę na 3 punkty.
Odpowiedz cytując
coob
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.12.2016, 23:39
Jak tylko wytłumaczysz mi "poziom kibicowski" - nie omieszkam.
Pomijając tę idiotyczną wymianę zdań - FraMat dobrze naskrobał. I River - wstyd z takim bilansem na wyjazdach.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.12.2016, 23:45
Raczej idiotyczne porównanie z twojej strony.

Nadal nie wiem co miałeś na myśli, także Ci nie odpowiem.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.12.2016, 07:14
Podejrzewam,że to będzie gorący temat i spory wysyp pokemonów także Panowie popcorn siadamy głęboko w fotelach i czytamy Co do meczu remis biorę w ciemno, trenerzy mogą nas zaskoczyć rotacją, co by mnie wcale nie ździwiło także takie 2:2 lub 2:3 całkiem realne
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 16.12.2016 o godz. 08:44.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.12.2016, 07:33
Ostatnio na wyjezdzie to wygralismy z Wisla Plock tak wiec czas na kolejna zdobycz punktową. I oczywiscie tylko zwyciestwo. To, ze mamy zgode z Ruchem nie oznacza, ze mamy im odpuszczac na boisku. Wygrali z Nami 2-1 w Krakowie wiec czas na odwet. Trzeba zakonczyc polowe sezonu jak najlepszym wynikiem.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.12.2016, 07:35
Serce mówi: 0:4, rozum mówi 1:2, grudniowa depresja podpowiada 1:1/2:2
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.12.2016, 07:42
pojechać, zaorać, wrócić, wesołych Świąt.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
siedok
Junior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.12.2016, 08:16
Dzień dobry. Będzie strzelanina 4-6 bramek padnie. Wynik możliwy każdy.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.12.2016, 08:57
Niestety jak dla mnie to takie 50/50 a raczej 33/33/33/1*

*dojdzie do takiej napierdalanki na trybunach że mecz zostanie przerwany
Ale jak już bym musiał obstawiać wynik, to jednak nasza wygrana.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.12.2016, 09:50
Skromne 1-0 dla nas biorę w ciemno. Z prawej zamiast Jovicia zagra Bartosz?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.12.2016, 09:54
No wlasnie. Kto u nas tym razem wypada ze skladu?
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.12.2016, 10:04
Jović, Zachara i prawdopodobne, że Popović i Głowacki.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.12.2016, 10:05
Zachara i Jovic
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.12.2016, 10:23
Czyli co? Bartosz, Guzmics, Cywka i Brozek w składzie? No chyba że u Sobola Cywka to już robi za ręcznik od podawania piłek...
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.12.2016, 10:43
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Jović, Zachara i prawdopodobne, że Popović i Głowacki.
Skąd info o Głowie? Popoviciowi co w końcu dolega?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.12.2016, 11:23
Też nie znalazłem nigdzie informacji o braku Popovicia i Głowackiego.
Wyjdziemy pewnie Załuska Bartosz Głowacki Uryga Sadlok Boguski Mączyński Brlek Popović Małecki Brożek.
Ława: Miśkiewicz Żemło Mójta Cywka Drzazga Ondraszek Guzmics
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.12.2016, 11:32
Ciężko mi teraz w historii wyszukiwarki znaleźć źródło, ale na bank czytałem o przeziębieniu Głowackiego i o tym, że Popović na razie trenuje tylko na siłowni.

Edit: a jednak, tutaj jest: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...811,1,727.html

Mocno poobijany po derbach jest Denis Popovič, który w tym tygodniu ćwiczył jedynie w siłowni. Z kolei Arkadiusz Głowacki narzeka na przeziębienie. Obaj pojechali do Chorzowa, ale decyzja o ich występie zapadnie dopiero w dniu meczu.
Odpowiedz cytując
T-omek
Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.12.2016, 12:09
KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!

i zaorać to niebieskie gó... !!!
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.12.2016, 12:41
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.12.2016, 13:24
Ruch należy dobić i tyle.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.12.2016, 13:35
kbr napisał(a):Wyświetl post
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!
Idźmy krok dalej i zlikwidujmy całą sekcję piłkarską...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:18.