Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9746)

W.S 15.12.2016 22:38

[XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30
 

http://pics.tinypic.pl/i/00851/84mivvph6hwg.jpg





Dzisiaj brak meczowego, gdyż ZWE nie dał rady% go przygotować.

Zapraszam do dyskusji.


FraMat 15.12.2016 22:47

O czym tu dyskutować?
Pojechać na Cichą i dobić zanim to zniesie jaja.

!!IRIVER!! 15.12.2016 23:03

Czas w końcu wygrać na wyjeździe, bo z całej ligi zgromadziliśmy w delegacjach najmniej punktów!

heoij 15.12.2016 23:06

Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis :-)

Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością (pożegnać?), bo nie wiadomo czy to nie będzie ich ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara (10?) ujemnych punktów.

Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.

WISŁA i RUCH!

miles 15.12.2016 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1459548)
Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis :-)

Ruch będzie chciał się pokazać przed własną publicznością, bo nie wiadomo czy nie będzie to jego ostatni mecz w Ekstraklasie lub kara ujemnych punktów (-10?). Także czeka nas ciężka przeprawa, będzie walka o każdą piłkę.

WISŁA i RUCH!

Usatysfakcjonuje mnie zmasakrowanie 0:3 :alleluja:

heoij 15.12.2016 23:26

Na ul. Cichej nigdy nie grało się Wiśle łatwo...

Także nie liczę na wysoką wygraną ani żadne zmasakrowanie.

coob 15.12.2016 23:28

Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.

miles 15.12.2016 23:32

Mnie tam zgody średnio interesują chyba że zgoda ze sponsorem. Stabilizacja 3 pkt - 1 ósemka i puchary to się liczy. Ruch w kryzysie szkoda że ostatni pechowo przegrał bo byłoby łatwiej. A łatow to nigdy nie grało się w derbach dlatego remis nie dziwi - druga odra wodzisław

heoij 15.12.2016 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coob (Post 1459551)
Zgodowy remis.. za pół roku Chorzów będzie w 6 lidze i będziemy mieli zgody z ruchem, widzewem, rakowem i ruchem radzionków. Rozpiętość od okregowki do 4 ligi. Majstersztyk.
Jechać frajerów i tyle.

Co ma wspólnego poziom piłkarski do poziomu kibicowskiego, możesz rozwinąć i wytłumaczyć?

azkaz 15.12.2016 23:37

Cytat:

Usatysfakcjonuje mnie zgodowy remis :-)
A mnie nie, tylko zwycięstwo gwarantuje pierwszą ósemkę na czas przerwy zimowej, więc liczę na 3 punkty.

coob 15.12.2016 23:39

Jak tylko wytłumaczysz mi "poziom kibicowski" - nie omieszkam.
Pomijając tę idiotyczną wymianę zdań - FraMat dobrze naskrobał. I River - wstyd z takim bilansem na wyjazdach.

heoij 15.12.2016 23:45

Raczej idiotyczne porównanie z twojej strony.

Nadal nie wiem co miałeś na myśli, także Ci nie odpowiem.

brylant17 16.12.2016 07:14

Podejrzewam,że to będzie gorący temat i spory wysyp pokemonów :lol: także Panowie popcorn siadamy głęboko w fotelach i czytamy :lol: Co do meczu remis biorę w ciemno, trenerzy mogą nas zaskoczyć rotacją, co by mnie wcale nie ździwiło także takie 2:2 lub 2:3 całkiem realne

mitmichael 16.12.2016 07:33

Ostatnio na wyjezdzie to wygralismy z Wisla Plock tak wiec czas na kolejna zdobycz punktową. I oczywiscie tylko zwyciestwo. To, ze mamy zgode z Ruchem nie oznacza, ze mamy im odpuszczac na boisku. Wygrali z Nami 2-1 w Krakowie wiec czas na odwet. Trzeba zakonczyc polowe sezonu jak najlepszym wynikiem.

BlurgH 16.12.2016 07:35

Serce mówi: 0:4, rozum mówi 1:2, grudniowa depresja podpowiada 1:1/2:2

Coglin 16.12.2016 07:42

pojechać, zaorać, wrócić, wesołych Świąt.

siedok 16.12.2016 08:16

Dzień dobry. Będzie strzelanina 4-6 bramek padnie. Wynik możliwy każdy.

1q2 16.12.2016 08:57

Niestety jak dla mnie to takie 50/50 a raczej 33/33/33/1*

*dojdzie do takiej napierdalanki na trybunach że mecz zostanie przerwany:D
Ale jak już bym musiał obstawiać wynik, to jednak nasza wygrana.

Szneka 16.12.2016 09:50

Skromne 1-0 dla nas biorę w ciemno. Z prawej zamiast Jovicia zagra Bartosz?

wiesniak842 16.12.2016 09:54

No wlasnie. Kto u nas tym razem wypada ze skladu?

Siemion 16.12.2016 10:04

Jović, Zachara i prawdopodobne, że Popović i Głowacki.

tomasz_19 16.12.2016 10:05

Zachara i Jovic

Ejdzbiol 16.12.2016 10:23

Czyli co? Bartosz, Guzmics, Cywka i Brozek w składzie? :) No chyba że u Sobola Cywka to już robi za ręcznik od podawania piłek...

Maciek17 16.12.2016 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemion (Post 1459572)
Jović, Zachara i prawdopodobne, że Popović i Głowacki.

Skąd info o Głowie? Popoviciowi co w końcu dolega?

Szneka 16.12.2016 11:23

Też nie znalazłem nigdzie informacji o braku Popovicia i Głowackiego.
Wyjdziemy pewnie Załuska Bartosz Głowacki Uryga Sadlok Boguski Mączyński Brlek Popović Małecki Brożek.
Ława: Miśkiewicz Żemło Mójta Cywka Drzazga Ondraszek Guzmics

Siemion 16.12.2016 11:32

Ciężko mi teraz w historii wyszukiwarki znaleźć źródło, ale na bank czytałem o przeziębieniu Głowackiego i o tym, że Popović na razie trenuje tylko na siłowni.

Edit: a jednak, tutaj jest: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...811,1,727.html

Mocno poobijany po derbach jest Denis Popovič, który w tym tygodniu ćwiczył jedynie w siłowni. Z kolei Arkadiusz Głowacki narzeka na przeziębienie. Obaj pojechali do Chorzowa, ale decyzja o ich występie zapadnie dopiero w dniu meczu.

T-omek 16.12.2016 12:09

KS Volksdeutsch - WISŁA KRAKÓW 0 : 4 !!!

i zaorać to niebieskie gó... !!!

kbr 16.12.2016 12:41

Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!

silver03 16.12.2016 13:24

Ruch należy dobić i tyle.

Vinci 16.12.2016 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1459584)
Wygraliśmy tam 2 razy pod rząd, 3 raz nie wygramy. Szczerze mówiąc po tym jak nasi zawalili derby chuja mnie obchodzi wynik dzisiejszego meczu. Wygrać to trzeba było tydzień temu, dzisiejszy mecz niech sobie w dupę wsadzą!

Idźmy krok dalej i zlikwidujmy całą sekcję piłkarską...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl