The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 08.11.2016, 13:40
Rafał aka wampir
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.11.2016, 20:43
Cieszy wynik tego meczu, gra już mniej. W defensywie najsłabszym punktem był Uryga, który powinien mieć zakaz gry na stoprze - nie umie on bowiem kompletnie ustawiać się do walki o górne piłki, nie czuje ciągle krycia strefowego, co owocuje chaosem szczególnie przy stałych fragmentach gry. Dopóki on gra,każda piłka w rejonie naszego pola karnego lecąca na wysokości powyżej jego bioder będzie pachnieć golem dla rywali.

W defensywie najpewniejsi są dziś "Gumis" i Sadlok. W przypadku tego ostatniego dostrzegł to i Nawalka, co cieszy. Radują też postępy Brleka, na które wszyscy od dawna czekamy.

Boguskiemu "skuteczny" mecz wychodzi zwykle raz na sezon, miejmy nadzieję, iż tym razem ta średnia wzrośnie. Trzeba poprawić też wykańczanie akcji - tu więcej można wymagać szczególnie od Brożka. Nie jestem pewien, czy Zachara rzeczywiście daje tej drużynie więcej niż mógłby Drzazga.

Dla odmiany Zaluska znów pokazał, że ma duże problemy z chwytem i łapaniem piłki. To cecha dyskwalifikujaca go jako sensownego bramkarza.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.11.2016 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.11.2016, 21:49
Ja uważam że Uryga zagrał super. brak ogrania i pewności siebie. Jednak dajmy mu szanse
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 09.11.2016, 10:19
z Urygi będą ludzie, zobaczycie... ja tam w chłopaka wierze
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 09.11.2016, 10:28
Uryga gra coraz lepiej. Bartosz również. Malecki stale wysoki poziom, Brlek zwyżkuje. ograć Pietrzaka Drzazgę i mamy dobre perspektywy
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 09.11.2016, 11:02
Dać Alanowi nauczyciela korepetycje z gimnastyki, techniki piłkarskiej oraz 2-3 sesje z psychologiem i zobaczycie, że jeszcze będziemy z niego dumni !
A na poważnie - po cichu liczę, że w wieku 22 lat w końcu zacznie pokazywać formę, na jaką liczyło od dawna mnóstwo ludzi - zarówno w klubie, jak i na tym forum.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 09.11.2016, 11:16
Jak dla mnie jak Alan poprawi się w ustawianiu się do główek i ogółem w grze głową to może byc obrońca na lata, ale musi mocno na to pracować.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 09.11.2016, 11:17
Alan obrońcą na lata - jak tylko poprawi wszystko!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 09.11.2016, 11:27
Głównie musiałby poprawić wyprowadzenie piłki z własnej połowy i skoczność, walkę o górne piłki. To szwankuje najbardziej.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 09.11.2016, 11:39
Alan wytatuował sobie kompas i odnalazł się na boisku... cuda
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 09.11.2016, 16:44
Najbardziej u Alana to chyba szwankuje gra głową. Przegrywa gorne pojedynki z niższymi od siebie, tak jakby był zbyt ocieżały i miał problemy ze skocznością
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 09.11.2016, 19:56
Uryga niestety zagrał źle. Dał Łęcznej drugą bramkę, nie popisał się w kryciu przy pierwszej, przegrywał walkę o górne i pół górne piłki. To nie tylko nie jest porządny obrońca, ale i nawet materiał na obrońcę - nie może nim być ktoś tak mało skoczny, nie umiejący walczyć w powietrzu czy wyprowadzić piłkę celnym podaniem do przodu dalszym niż na 10-20 metrów.

On tego nie tylko nie umie, ale, co gorsze, nie czuje. Obrońca musi mieć jakąś minimalną zwrotność, technikę użytkową, przegląd pola, przyspieszenie - zauważył ktoś coś podobnego u Urygi? Ano właśnie . Musi też umieć wygrywać główki z napastnikami, ustawiać się do takich piłek względem nich, a nie razić wówczas błędami i bezradnością.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.11.2016 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 09.11.2016, 20:05
druga bramkę łecznej to dał sędzia gwizdając karny z kosmosu, pierwszą bramkę zawalił Mąka który nawet nie wyskoczył do piłki.

Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
Ostatnio edytowane przez South : 09.11.2016 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.11.2016, 20:15
Juz kiedys pisalem, ze pan pilkarz Uryga bardziej nadaje sie na obrone niz na DM, gdyz:
- teraz to juz praktycznie nie musi podawac do przodu chyba ze dzide
- nie musi byc tak ruchliwy jak na DM
- nie bedzie mial przed soba Urygi, wiec nie bedzie musial odwalac panszczyzny za dwoch
Poza tym fizycznosci nagle nie zmieni czyli: slaby wyskok, slaba zwrotnosc, slaba szybkosc. Reasumujac jak ktos sadzi ze bedzie z niego solidny obronca to niech sie palnie w czajnik bo nie bedzie i to nie sa zadne przepowiednie. Jego gre jako srodkowego obroncy zaklamuje ciagle porownywanie do gry jak defensywny pomocnik stad wydaje sie ze lepiej wypada na tej pozycji. Zreszta cztery bramki stracone w dwoch meczach nie wziely sie znikad.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.11.2016 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 09.11.2016, 21:54
South napisał(a):Wyświetl post

Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
Z tą drobną różnicą, że Boguski w ekstraklasie gra od 10 lat i w tym czasie miewał nie tylko mecze bardzo dobre, ale i całe okresy, w których stanowił jeden z filarów drużyny. Uryga ma na koncie 81 (!) meczy ekstraklasowych, z czego większość przez 90 minut, w czasie których nie pokazał zupełnie nic i często zawalał bramki i całe mecze. Nie da się zauważyć żadnej poprawy w jego grze. Facet ma już prawie 23 lata i szanse na to, że będzie grał lepiej są bardzo małe. On się nie nadaje do ekstraklasy. Najlepiej dla niego i dla Wisły byłoby się rozstać. Niech pogra w 1 lidze i awansuje z jakimś słabszym klubem do ekstraklasy, może będzie mieć swoje 5 minut jak rzesze piłkarzy, którzy grali w ostatnich latach. Wyżej tego nie podskoczy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:01.