
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#91
|
|
Punkty traci cała drużyna.
Skoro Boguski jest totalnie bezproduktywny co za różnica czy zagra on czy Bartosz? Ew. Bartosz w obronie, Jović na PP. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#92
|
|
nie odniose sie do samego Rafała.ale pisanie o naszym długoletnim zawodniku "gówniany" czy "chujowy" powinno kończyc sie banem.nie piszemy o jakims Sarkim czy innym Donaldzie którzy odpierdzielali tutaj pańszczyzne tak na prawdę mając gdzieś nasz klub.Rafałowi tego chyba nikt nie zarzuci i chocby z tego powodu minimum szacunku mu sie nalezy.
![]()
dziękuję za uwagę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#93
|
|
Wy tak na poważnie o tym RB9 ?
Zacznijmy od statystyk. Zaczął grać na poważnie w Wiśle od 2007 roku, wyleciały mu dwa sezony w sumie dziewięć grał. Łącznie strzelił 36 bramek czyli 4 na sezon. Jak na piłkarza, który został sprowadzony jako napastnik szału nie ma. Miał dwa sezony, kiedy odbił się od statystycznej szarości. Pierwszy i ostatni po 9 goli. A tak to 1, 3 czasami 5 bramek w sezonie. Należy pamiętać, że grał w okresie świetności Wisły, o bramki było łatwo. Teraz w temacie umiejętności. Koszmarne na ogół przyjęcie piłki, brak umiejętności strzeleckich o grze głową nie wspominam, słabiutki fizycznie przegrywa (a właściwie nie podejmuje walki) w prawie każdym pojedynku, rozegranie na ogół do najbliższego i do tyłu, do tego problemy z koordynacją ruchową. I ta nieprawdopodobna umiejętność zniknięcia z boiska na długie kwadranse. Jedyny plus to, że potrafi czasem zagrać coś szybkiego z klepki. Fantastycznie, że jest inteligentny, ale jakby na boisku to była podstawowa zaleta zastępująca wszystkie inne umiejętności piłkarskie tobyśmy piłkarzy w Mensie szukali. Czyli piłkarz jakich wielu w Wiśle i tej i tamtej. Nigdy nie był piłkarzem pierwszoplanowym. Miał przebłyski. Ale uczciwie trzeba przyznać, że było wielu gorszych. Krzywda jaką się mu robi to permanentne wystawianie go za nazwisko, bez względu na aktualną formę. Naraża go to na niepotrzebny hejt i krytykę. Niestety trudno wytrzymać gdy najsłabszy zawodnik na boisku, kompletnie bez formy gra 10 mecz z rzędu. Jeżeli widzi to tysiące kibiców a nie widzi trener to coś jest nie tak. I jeszcze na koniec odnośnie "bo nie mamy lepszego". To kardynalny błąd w myśleniu. Był u nas taki piłkarz Stępiński, grał padakę, szans nie dostawał. Grywał Brożek czy w formie czy z kontuzją i bez formy. Zawsze był zły moment by wystawić Stępińskiego a tak naprawdę nie było takiej woli. Stępiński dostał szanse gdzie indziej, kto inny zgarnął kasę. Bartosz, Drzazga grzeją ławę. Zgniją na niej, bo pan piłkarz RB9 musi grać. Gdybyśmy rozumnie ogrywali zawodników być może nie mielibyśmy 7 porażek z rzędu. Do Rafała Boguskiego jako człowieka mam szacunek, życzę mu wszystkiego najlepszego. Jako piłkarz powinien dawno siąść na ławie, co tu wielokrotnie pisałem. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#94
|
|
gramy teraz z Termalicą.idę zakład o duże zimne piwko że Rafał Boguski wyjdzie w pierwszym składzie a dla Drzazgi Krzysztofa miejsca zabraknie nawet na ławce
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#95
|
|
Haha inteligencja boiskowa nową formą obrony Rafała Boguskiego na forum. Jak to mówią młodzi ludzie – "MASAKRACJA".
Kolega wyżej ma rację, jakby nie było, obrońcy RB9 mogą być spokojni, pierwsza jedenastka jest jego, podobnie jak przedłużenie kontraktu. ![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#96
|
|
Uważacie, że to spisek cracovii, legii albo pzpn, że kolejni trenerzy widzą w wyjściowej jedenastce miejsce dla Boguskiego kosztem mitycznych młodych zdolnych? Gość gra od początku sezonu piach i należy mu się za to krytyka, ale jechanie po nim na tym forum (epitety typu cipka, ludzka s.......ina itd.) jak po jakimś Cetnarskim to się po prostu nie godzi.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków- NH
Offline |
#97
|
|
Podpowiedz dla Rafala......Pawel Frelik
|
|
|
|
Member
Od: 12.2010
Offline |
#98
|
|
krzywdę Boguskiemu robi trener
Co do Drzazgi - fakt, widać po nim nie wiem jak to nazwać powiedzmy" to cos" ale znów za kogo ? myślę, że za Zacharę, po pierwsze Drzazga daje argumenty jak wchodzi - co prawda tylko Sosnowiec czy Bochnia - ale daje, poza tym kombinowanie z nim jako skrzydłowym może skończyć się jak ze Stępińskim o czym już ktoś pisał . Pamiętajcie fajne ujął to kiedyś Stanowski na weszlo, że zawsze najlepszy jest ten co siedzi na ławce, bo jeszcze nikt go nie widzi, ale teraz wyobraźcie sobie wchodzi Bartosz za RB9 i marnuje dobrą okazję robi stratę i co teraz |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#99
|
|
Ja zakładam, że trener wie co robi ponieważ ogląda zawodników codziennie na treningach a te wasze genialne plany z wystawianiem Drzazgi (napastnika) i Bartosza (prawego obrońcy) na nieswoich pozycjach możecie sobie w dupę wsadzić. Gdzie Drzazga zresztą już grał jako prawy pomocnik, tylko większość nie pamięta bo może dwa razy dotknął piłkę zanim go zmieniono. 7 porażek z rzędu mieliśmy przez burdel wokół klubu, błędy indywidualne i odrobinę pecha, nie dlatego bo grał Boguski. Jak byłem młodszy to też wierzyłem że trenerzy marnują nasze super talenty, ale po latach nauczyłem się że jak trener kogoś nie wystawia to w 9 na 10 przypadków dlatego, że jest po prostu słabszy. A jak ktoś nagle wchodzi do składu to po prostu dlatego, że odzyskał formę. Większość z was nawet na treningu nie była ale wie lepiej od Wdowczyka kogo i gdzie wystawiać. Żyjecie w wirtualnym świecie FIFY i FM-a i gdyby to od was zależało, to Wdowczyk już dawno by tu nie pracował. Nie patrzycie na grę tylko na wyniki, .... was obchodzi jak ktoś gra w obronie, cofa się i stosuje pressing bo widzicie tylko zmarnowane sytuacje. Gdzie marnują je wszyscy ale pojazd jest tylko po Boguskim. To samo było z Zieńczukiem swego czasu, przy czym on grał o wiele lepiej i był motorem napędowym drużyny. Szkoda czasu na wasze .......enie, zastanawia mnie tylko czy jest tu jeszcze jakaś moderacja, czy już można wyzywać własnych piłkarzy od cip...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2016 o godz. 13:33.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#100
|
|
Twoj argument o wystawianiu Bartosza czy Drzazgi na nieswoich pozycjach masakruje sie sam przez sie. Boguski na swojej pozycji gra? Przy okazji, jaka to pozycja bo ja juz go widzialem na skrzydle ( jednym i drugim ), z przodu jako napastnik, z przodu jako rozgrywajacy i w srodku jak defensywny pomocnik bodajze? Cywka na ilu pozycjach juz gral za Wdowczyka? Pewnie widzial na treningach jak sie super prezentowal na kazdej oprocz bramki. Co bylo pozniej w meczach to wszyscy widzielismy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#101
|
2. Nawet jeśli takowy znajdziesz, to gdzie nasz problem mózgu w zrozumieniu, iż gdyby nie ich wystawianie nie wiedzielibyśmy czy to wirtuozi, solidni kopacze, marne grajki czy dno i metr mułu, przynajmniej na danej pozycji. 3. Ktorej części w zdaniu "punkty TRACI DRUZYNA" nie rozumiesz? 4. Trener to tylko i wyłącznie człowiek. Może się mylić. 5. "Nie patrzycie na grę tylko na WYNIKI" - przepraszam, ale za co w piłce nożnej sie punkty przyznaje? Od kiedy zaczęli przyznawać za wrażenia artystyczne, bo nie jestem na bieżąco? ![]() 6. "Nie było Was ani razu na treningu" - mówisz do gościa, który kilka lat mieszkał przy bazie treningowej ![]() 7. Marnują wszyscy, ale niektóre wykorzystują. Tylko tyle wymagamy, przynajmniej ja. 8. Pojazd tylko po Boguskim - nieprawda. Sam zauważyłeś Uryge, widziano często gęsto Popovicia, Cywka, Mojta. Do wyboru do koloru byloby jakby mudziny zostały. Był Czekaj, Brud. Paleta barw, barwy nieszczęścia. 9. O chłopie, tos dojebal. Gdyby którykolwiek grał jak Zienczuk nawet w tym okresie to pisalbys pewny na cześć i codziennie na trening stawiał wodę/kawe/herbate, kanapki i ciastka. 10. Wróć mózgu, przecież byłeś, jesteś i bedziesz najlepszy! ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#102
|
|
Jest pewne rozwiązanie problemu zastąpienia RB9. Na prawej Mały a na lewej Pietrzak.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#103
|
|
Łęczna podpisała Dżalamidze. Gorszy od Rafała(ów) na skrzydle by chyba nie był...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#104
|
|
Dla mnie Rafal slabo wypada na skrzydle, nigdy nie byl bardzo dynamiczny, ale lata leca. Wydaje mi sie ze to idealny gosc na SPO w tej kadrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Za tobą! BU!!
Offline |
#105
|
Dzięk iza poprawe humoru. ![]()
Wisła...Kraków...Biała...Gwiazda
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#106
|
|
Wiatru trochę robi, tyle, że to gość, który nie ma liczb. Tylko jeden w sezon w ekstraklasie rozegrał jako podstawowy pomocnik - w Jadze dwa sezony temu bodajże. Generalnie wrażenia artystyczne bardzo fajne, z przełożeniem na wynik już gorzej. Coś ala Sarki, ale wolniejszy, z lepszym dryblingiem i nie mający aż takich problemów zdrowotnych. Mógłby się nadać z racji tego, że skrzydłowych nie mamy za dużo - ale jeśli liczysz na jakiś wyraźne jakościowy przeskok względem Rafała to chyba nie ten adres mimo wszystko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#107
|
W kwestii Drzagi/Bartosza bardziej ufam Wdowczykowi niż forum. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#108
|
|
wolfy napisał(a):
Boguski dziwny zawodnik. W tamtym sezonie miał mecz bardzo dobry po czym znikał na dobre na kilka następnych meczy. Teraz absolutnie moim zdaniem nie zasługuje na pierwszą jedenastkę bo sytuacja jest podobna z wyjątkiem "bardzo dobry" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#109
|
Czy aby na pewno? Dyzma i smutny Waldemar byli przekonani, że Lewandowski sam im będzie wygrywał spotkania, a najlepszym ustawieniem jest oczywiście 4-5-1. Dalej nie rozumiem dlaczego Wdowczykowi przypisujesz dogmat z 1870 roku odnośnie nieomylności papieża. Ex catedra, exercenda - jeden chvj. Sam tym stwierdzeniem obalasz nieomylność Wdowczyka. Jasnowidzem nie jest, ale mając na treningach Cywkę czy Mojte i ustawiajac ich na bokach obrony również w meczach o stawkę pryska podany wyżej argument. Nawet skrycie przypisujesz mu niedojebanie mozgowe, szaleństwo, idiotyzm etc. Żaden z tych "forumowych znawców" nie gwarantuje, że proponowane rozwiązanie odpali. Stojąc w miejscu się cofasz. Zakładając, że masz rację i będą to rozwiązania gorsze od obecnego ktoś broni wrocic Darkowi do poprzedniego ustawienia? Dlaczego np. w sparingach organizowanych z okazji jubileuszu malych klubów takich rozwiązań nie przetestuje, tylko występuje (prawie) optymalna jedenastka? Tutaj juz nie występuje argument, że do stracenia mamy punkty czy któryś etap rozgrywek Pucharu Polski. Nie mówię o rewolucji, 2-3 zmiany czy to personalne czy w ustawieniu. Nawet nie wszystkie w jednym meczu, tylko rozbić to na kilka. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#110
|
|
Nie ma takiego... khe khe... dogmatu.
(uwaga - truizm) Zmianami można coś zepsuć, naprawić albo zachować status quo. Póki co, zaskoczyło, żre całkiem nieźle (zwłaszcza w odniesieniu do poprzedniej serii) i w sumie ciężko mieć do Wdowczyka pretensje. W każdym bądź razie - o ile kojarzę, żaden z użytkowników nie ma ani w zakresie obowiązków, ani uprawnień do prowadzenia klubu ekstraklasy o nazwie "Wisła Kraków", ale ma to Wdowczyk. I to on podejmuje decyzje i ponosi za nie odpowiedzialność - i to nie przed forumowiczami, ale przed zarządem. Ta dyskusja nie ma więc sensu, bo o ile możemy sobie tutaj wymyślić pięćdziesiąt koncepcji pt. "co Wdowczyk mógłby zmienić na lepsze", to żadna z nich nie zostanie zweryfikowana, jeśli Wdowczyk sam nie uzna, że wymyślił koncepcję, co może zmienić na lepsze. Możecie sobie przez najbliższe kilka lat kłócić się czy Bartosz byłby lepszy od Boguskiego na prawej pomocy podając milion różnych argumentów, które - całkiem możliwe - nigdy nie zostaną poddane weryfikacji... Wdowczyk ma o tyle lepszą sytuację, że ma wiedzę, doświadczenie, zna zawodników i widzi ich na okrągło treningu. Generalnie więc - wie więcej. Tyle już było w necie narzekań, że Nawałka nie zmienia zawodników, po czym okazało się, że jak zmienił, to wszyscy przyznali, że to tylko obniżyło poziom. Jeden trener się pomyli, drugi nie - ale to jego broszka. On dobiera nie tylko ludzi, ale i strategię do tych ludzi. To, że Lewandowski wypalił w Bayernie wcale nie oznacza, że wypaliłby w Bruk-Becie. Messi niekoniecznie by sobie poszalał w polskiej ekstraklasie. O ile oczywiście wytrwałby dłużej niż miesiąc zanim jakiś drwal nie połamałby mu nóg. Na forum żaden z nas nie ryzykuje, tworząc kolejną koncepcję. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2016
Offline |
#111
|
|
A za to co dzisiaj kuchenki pokazały w końcówce swojego śmiesznego meczyku powinni od Nas dostać łatwo 6 do jaja, dostać karnego w prezencie i nie potrafić trzy minuty utrzymać tego korzystnego (także dla Nas bo 7egła nam odjechała na 2 punkty do następnej kolejki i jutro niezależnie od wyniku w Chorzowie wracamy do strefy spadkowej :///
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#112
|
|
Legia zdobyła tę bramkę ze spalonego.
Karma kiedyś wróci. Mam nadzieję, że w jakimś mocno decydującym meczu stracą gola po spalonym. Najlepiej z nami. |
|
|
|
Member
Od: 10.2016
Offline |
#113
|
|
Taka bramka decydująca np. o grupie spadkowej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#114
|
|
od każdej reguły jest wyjątek i pod tym wzgledem Legia jest wyjatkowa...taka karma do nich nie wraca.
![]()
dziękuję za uwagę
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#115
|
|
Bo w przypadku tego klubu nie ma mowy o karmie tam zawsze znajdzie sie pomoc albo błąd sędziego zwłaszcza jak grali z nami.... i tak już od 5 lat ta karma nie wraca
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|