Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 16 października, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9715)

W.S 14.10.2016 23:10

[XII KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 16 października, godz. 18:00
 
http://files.tinypic.pl/i/00829/unrft01gq66z.jpg


Tematu meczowego nie będzie, gdyż ZWE nie dał rady % go zrobić.

Zapraszam do dyskusji




Fiti 14.10.2016 23:14

Jeśli wygramy 11-0 to wyprzedzimy L.

Warto się spiąć.

Ps. ta grafika to chyba najpiękniejszy plakat meczowy jaki w życiu widziałem. Gratuluję twórcy.

GonzoNS 14.10.2016 23:17

no to %%%%%

GonzoNS 14.10.2016 23:20

Co to za szmata wisi obok naszych barw? przecież Amica ma inne barwy

wiesniak842 15.10.2016 00:29

Dokladnie. W.S. jestes milym, kulturalnym, w miare inteligentnym mlodziencem ale z ta grafika przesadziles.

https://upload.wikimedia.org/wikiped...wronkilogo.gif

Dariook 15.10.2016 08:29

Czepiacie się :D


Rafkur ;)

rafkur 15.10.2016 10:12

Zasadniczo to aktualnie nie jest chyba Amica Wronki tylko Amica Poznań ( bo siedzibę chyba formalnie przenieśli))))

crux.a 15.10.2016 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1455078)
Zasadniczo to aktualnie nie jest chyba Amica Wronki tylko Amica Poznań ( bo siedzibę chyba formalnie przenieśli))))

Ziemniaki modyfikowane genetycznie. Masakra.

fialo 15.10.2016 19:44

Co jest z wami kurewa?

W.S się napocil przy fikusnej grafice, gramy z drugą największą ....ą w tym kraju, która w dodatku sprzedała się za sprzęt AGD, a tu tylko 3 posty na krzyż?

Z punktu będę zadowolony, liczę na Brleka w srodku zamiast Popovicia, którego nie trawię, ewentualnie Bartosza za Boguskiego i Małego na lewym skrzydle. Ale to się raczej nie zdarzy bo Rafał ma abonament podbity na cały sezon, kopanie się po czole tego nie zmienia.

St Yabol 15.10.2016 21:03

Wszyscy powinni być zadowoleni z punktu, ale fajnie by było znów wygrać bo jest szansa opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Ciężko będzie jak zwykle.

Chyba wolałbym, żeby Wisła wygrała w meczu pucharowym.

s1mone 15.10.2016 21:49

Jedziemy po 3 punkty, na remisach to my do spadku zajedziemy conajwyżej.

Dawno nie wygraliśmy u kuchenek, trzeba to zmienić.

Patryko 16.10.2016 00:13

Wypadałoby zdobyć 3 punkty, aczkolwiek biorąc pod uwagę falę wznoszącą Kuchenkorza, 1 punkt na wyjeździe nie byłby zły.

AntyMod 16.10.2016 00:52

3 punkty w poznaniu teraz ??? to jak remis 7 w Madrycie ... sory - alenajgorsza drzuyna ligi nie zremisuje w poznaniu - a teraz proszeo hejty

kpn 16.10.2016 03:52

Po raz kolejny wszystko bedzie zalezec od obrony. Z przodu wpadnie jestem o to spokojny, tylko ciekawe co tam znowu z tyłu odjebio. Chvj, niech bedzie strzelanka i 3:2 dla nas.

wolfy 16.10.2016 05:38

Punkt będzie dobrym wynikiem, trzy - świetnym.
Oba warianty jak najbardziej wykonalne.

Amica faworytem, ale nie jakimś zdecydowanym. Raz że to jest ekstraklasa i forma dnia + nastawienie to 90% sukcesu bo umiejętności są mierne i brak powtarzalności, dwa - ani my nie jesteśmy tak słabi, ani Amica tak mocna jakby wynikało z tabeli.

ABGwislakABG 16.10.2016 06:17

Lotto to bardzo dobry sponsor ekstraklasy, zwalnianie maszyny losujacej i wyłonienie rezultatu spotkania.

Szansa na X2/02 w takim razie to 66-67%, będzie dobrze.

A jak nie, Mały jebnie w doliczonym czasie i tego jemu, sobie i nam wszystkim życzę :)

mitmichael 16.10.2016 08:25

Tyle meczow z rzedu przegrywalismy to moze by tak teraz nie przegrywac przez podobna serie. Remis biore w ciemno, tym bardziej zal meczu z Legia. Przynajmniej sie przekonamy co nas czeka w dwumeczu z Lechem w Pucharze Polski i jak sobie bedziemy z nimi radzic.

St Yabol 16.10.2016 10:03

Puchar Polski a liga to cztery różne rozgrywki. Przykład? Pogoń - Jagiellonia w meczu pucharowym 4-1, a tydzień później czy tam dwa ile było? 0-0? Czy jakoś tak

PAWEŁ 16.10.2016 15:14

Ja tam obstawiam 3-0 dla Nas

ulTraS 16.10.2016 15:36

3:2 dla nas

arti 16.10.2016 15:37

Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca.

St Yabol 16.10.2016 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1455102)
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca.

Jesli dzisiaj wygramy to na pewno opuscimy strefe spadkową

krzaq12 16.10.2016 19:00

Gra, grą. Było dobrze, ale ja się pytam gdzie ten Lyoness na rękawkach :-) :D

Patryko 16.10.2016 19:01

Szkoda tego błędu Sadloka (chociaż zrehabilitował się asystą), szkoda anemicznych strzałów Rafała. Patryk taką postawą myślę że powoli zasługuje na powołanie do reprezentacji, słabszy od Wszołka by nie był :)

St Yabol 16.10.2016 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1455109)
Gra, grą. Było dobrze, ale ja się pytam gdzie ten Lyoness na rękawkach :-) :D

Też mnie to zastanawia, formalnie współpraca miała być od piątku, a od ogłoszenia sponsoringu mineło kilka dni, więc czas chyba był, żeby zamontować logo.

Gra całkiem dobra, mądrze się bronili poza tą sytuacją Sadloka, ale całej winy nie zwalił bym na niego.

Ondrasek jest jakoś kurewsko wolny, nie dziwie się, że bramek nie strzela. Mam nadzieję, że w piątek nie wyjdzie w pierwszym składzie.

Boguski jak Boguski.

Małecki cały mecz na baaaardzo wysokim poziomie. Mączynski w koncu zagrał dobry mecz na wysokim poziomie.

Załuska wydaje mi się, że przy bramce mógł się lepiej zachować.

orm 16.10.2016 19:06

Całkiem dobry mecz. Wynik raczej sprawiedliwy. Gdybyśmy mieli kreatywnego zawodnika na środku, to pewnie byśmy wygrali.

wislakrakow124 16.10.2016 19:07

Zaluska przy bramce mial malo do gadania moim zdaniem. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda ze Boguski w bramke nie umie trafic. amica byla do ogrania ale trzeba sie cieszyc z punktu. W piatek tylko zwyciestwo

s1mone 16.10.2016 19:08

Patrząc na samą optykę to zasłużyliśmy na zwycięstwo lub w najgorszym wypadku remis ze wskazaniem na nas.

Patrząc na to jak zmieniał się wynik to w ostatniej chwili uratowaliśmy 1 pkt.

Także zważywszy na oba czynniki - jestem zadowolony z remisu. Z gry z resztą też. Tak się składa, że zarówno z Legią, jak i z Lechem optycznie przeważaliśmy przez cały mecz. To dobry prognostyk, punkty powinny powoli spływać a my piąć się w tabeli jeśli utrzymamy dalej taki styl.

arti 16.10.2016 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1455102)
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca.

Uff!
Pierwsza część mojego planu szczęśliwie zrealizowana teraz czekam na piątek.
Mieliśmy optyczną przewagę przez większą część meczu, ale z Boguskim kopiącym wszystko w trybuny, Zacharą którego jakby nie było i Ondraskiem, który specjalizuje się niestety w walce wręcz, a nie strzelaniu goli świata (czy nawet ligi) nie podbijemy.
Aby do piątku (z miłym przerywnikiem - wp.. L we wtorkowy wieczór).

ulTraS 16.10.2016 19:17

Pyry były do ogrania, ale jak to bywa, sami sobie robimy pod górkę... w meczu z Legią niewykorzystany karny, teraz kopiący się po czole Boguski i błąd Sadloka. Cieszy gra do końca. Teraz to nie my tracimy bramki w ostatnich minutach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl