![]() |
[XII KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 16 października, godz. 18:00
http://files.tinypic.pl/i/00829/unrft01gq66z.jpg Tematu meczowego nie będzie, gdyż ZWE nie dał rady % go zrobić. Zapraszam do dyskusji |
Jeśli wygramy 11-0 to wyprzedzimy L.
Warto się spiąć. Ps. ta grafika to chyba najpiękniejszy plakat meczowy jaki w życiu widziałem. Gratuluję twórcy. |
no to %%%%%
|
Co to za szmata wisi obok naszych barw? przecież Amica ma inne barwy
|
Dokladnie. W.S. jestes milym, kulturalnym, w miare inteligentnym mlodziencem ale z ta grafika przesadziles.
https://upload.wikimedia.org/wikiped...wronkilogo.gif |
|
Zasadniczo to aktualnie nie jest chyba Amica Wronki tylko Amica Poznań ( bo siedzibę chyba formalnie przenieśli))))
|
Cytat:
|
Co jest z wami kurewa?
W.S się napocil przy fikusnej grafice, gramy z drugą największą ....ą w tym kraju, która w dodatku sprzedała się za sprzęt AGD, a tu tylko 3 posty na krzyż? Z punktu będę zadowolony, liczę na Brleka w srodku zamiast Popovicia, którego nie trawię, ewentualnie Bartosza za Boguskiego i Małego na lewym skrzydle. Ale to się raczej nie zdarzy bo Rafał ma abonament podbity na cały sezon, kopanie się po czole tego nie zmienia. |
Wszyscy powinni być zadowoleni z punktu, ale fajnie by było znów wygrać bo jest szansa opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Ciężko będzie jak zwykle.
Chyba wolałbym, żeby Wisła wygrała w meczu pucharowym. |
Jedziemy po 3 punkty, na remisach to my do spadku zajedziemy conajwyżej.
Dawno nie wygraliśmy u kuchenek, trzeba to zmienić. |
Wypadałoby zdobyć 3 punkty, aczkolwiek biorąc pod uwagę falę wznoszącą Kuchenkorza, 1 punkt na wyjeździe nie byłby zły.
|
3 punkty w poznaniu teraz ??? to jak remis 7 w Madrycie ... sory - alenajgorsza drzuyna ligi nie zremisuje w poznaniu - a teraz proszeo hejty
|
Po raz kolejny wszystko bedzie zalezec od obrony. Z przodu wpadnie jestem o to spokojny, tylko ciekawe co tam znowu z tyłu odjebio. Chvj, niech bedzie strzelanka i 3:2 dla nas.
|
Punkt będzie dobrym wynikiem, trzy - świetnym.
Oba warianty jak najbardziej wykonalne. Amica faworytem, ale nie jakimś zdecydowanym. Raz że to jest ekstraklasa i forma dnia + nastawienie to 90% sukcesu bo umiejętności są mierne i brak powtarzalności, dwa - ani my nie jesteśmy tak słabi, ani Amica tak mocna jakby wynikało z tabeli. |
Lotto to bardzo dobry sponsor ekstraklasy, zwalnianie maszyny losujacej i wyłonienie rezultatu spotkania.
Szansa na X2/02 w takim razie to 66-67%, będzie dobrze. A jak nie, Mały jebnie w doliczonym czasie i tego jemu, sobie i nam wszystkim życzę :) |
Tyle meczow z rzedu przegrywalismy to moze by tak teraz nie przegrywac przez podobna serie. Remis biore w ciemno, tym bardziej zal meczu z Legia. Przynajmniej sie przekonamy co nas czeka w dwumeczu z Lechem w Pucharze Polski i jak sobie bedziemy z nimi radzic.
|
Puchar Polski a liga to cztery różne rozgrywki. Przykład? Pogoń - Jagiellonia w meczu pucharowym 4-1, a tydzień później czy tam dwa ile było? 0-0? Czy jakoś tak
|
Ja tam obstawiam 3-0 dla Nas
|
3:2 dla nas
|
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca. |
Cytat:
|
Gra, grą. Było dobrze, ale ja się pytam gdzie ten Lyoness na rękawkach :-) :D
|
Szkoda tego błędu Sadloka (chociaż zrehabilitował się asystą), szkoda anemicznych strzałów Rafała. Patryk taką postawą myślę że powoli zasługuje na powołanie do reprezentacji, słabszy od Wszołka by nie był :)
|
Cytat:
Gra całkiem dobra, mądrze się bronili poza tą sytuacją Sadloka, ale całej winy nie zwalił bym na niego. Ondrasek jest jakoś kurewsko wolny, nie dziwie się, że bramek nie strzela. Mam nadzieję, że w piątek nie wyjdzie w pierwszym składzie. Boguski jak Boguski. Małecki cały mecz na baaaardzo wysokim poziomie. Mączynski w koncu zagrał dobry mecz na wysokim poziomie. Załuska wydaje mi się, że przy bramce mógł się lepiej zachować. |
Całkiem dobry mecz. Wynik raczej sprawiedliwy. Gdybyśmy mieli kreatywnego zawodnika na środku, to pewnie byśmy wygrali.
|
Zaluska przy bramce mial malo do gadania moim zdaniem. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda ze Boguski w bramke nie umie trafic. amica byla do ogrania ale trzeba sie cieszyc z punktu. W piatek tylko zwyciestwo
|
Patrząc na samą optykę to zasłużyliśmy na zwycięstwo lub w najgorszym wypadku remis ze wskazaniem na nas.
Patrząc na to jak zmieniał się wynik to w ostatniej chwili uratowaliśmy 1 pkt. Także zważywszy na oba czynniki - jestem zadowolony z remisu. Z gry z resztą też. Tak się składa, że zarówno z Legią, jak i z Lechem optycznie przeważaliśmy przez cały mecz. To dobry prognostyk, punkty powinny powoli spływać a my piąć się w tabeli jeśli utrzymamy dalej taki styl. |
Cytat:
Pierwsza część mojego planu szczęśliwie zrealizowana teraz czekam na piątek. Mieliśmy optyczną przewagę przez większą część meczu, ale z Boguskim kopiącym wszystko w trybuny, Zacharą którego jakby nie było i Ondraskiem, który specjalizuje się niestety w walce wręcz, a nie strzelaniu goli świata (czy nawet ligi) nie podbijemy. Aby do piątku (z miłym przerywnikiem - wp.. L we wtorkowy wieczór). |
Pyry były do ogrania, ale jak to bywa, sami sobie robimy pod górkę... w meczu z Legią niewykorzystany karny, teraz kopiący się po czole Boguski i błąd Sadloka. Cieszy gra do końca. Teraz to nie my tracimy bramki w ostatnich minutach.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl