
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#1
|
![]() Tematu meczowego nie będzie, gdyż ZWE nie dał rady % go zrobić. Zapraszam do dyskusji
Ostatnio edytowane przez W.S : 15.10.2016 o godz. 20:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#2
|
|
Jeśli wygramy 11-0 to wyprzedzimy L.
Warto się spiąć. Ps. ta grafika to chyba najpiękniejszy plakat meczowy jaki w życiu widziałem. Gratuluję twórcy.
Ostatnio edytowane przez Fiti : 14.10.2016 o godz. 23:23.
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#3
|
|
no to %%%%%
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#4
|
|
Co to za szmata wisi obok naszych barw? przecież Amica ma inne barwy
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#5
|
|
Dokladnie. W.S. jestes milym, kulturalnym, w miare inteligentnym mlodziencem ale z ta grafika przesadziles.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#6
|
|
Czepiacie się
![]() Rafkur ![]()
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.10.2016 o godz. 11:21.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Zasadniczo to aktualnie nie jest chyba Amica Wronki tylko Amica Poznań ( bo siedzibę chyba formalnie przenieśli))))
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Online |
#8
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#9
|
|
Co jest z wami kurewa?
W.S się napocil przy fikusnej grafice, gramy z drugą największą ....ą w tym kraju, która w dodatku sprzedała się za sprzęt AGD, a tu tylko 3 posty na krzyż? Z punktu będę zadowolony, liczę na Brleka w srodku zamiast Popovicia, którego nie trawię, ewentualnie Bartosza za Boguskiego i Małego na lewym skrzydle. Ale to się raczej nie zdarzy bo Rafał ma abonament podbity na cały sezon, kopanie się po czole tego nie zmienia. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#10
|
|
Wszyscy powinni być zadowoleni z punktu, ale fajnie by było znów wygrać bo jest szansa opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Ciężko będzie jak zwykle.
Chyba wolałbym, żeby Wisła wygrała w meczu pucharowym. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Jedziemy po 3 punkty, na remisach to my do spadku zajedziemy conajwyżej.
Dawno nie wygraliśmy u kuchenek, trzeba to zmienić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#12
|
|
Wypadałoby zdobyć 3 punkty, aczkolwiek biorąc pod uwagę falę wznoszącą Kuchenkorza, 1 punkt na wyjeździe nie byłby zły.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#13
|
|
3 punkty w poznaniu teraz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#14
|
|
Po raz kolejny wszystko bedzie zalezec od obrony. Z przodu wpadnie jestem o to spokojny, tylko ciekawe co tam znowu z tyłu odjebio. Chvj, niech bedzie strzelanka i 3:2 dla nas.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#15
|
|
Punkt będzie dobrym wynikiem, trzy - świetnym.
Oba warianty jak najbardziej wykonalne. Amica faworytem, ale nie jakimś zdecydowanym. Raz że to jest ekstraklasa i forma dnia + nastawienie to 90% sukcesu bo umiejętności są mierne i brak powtarzalności, dwa - ani my nie jesteśmy tak słabi, ani Amica tak mocna jakby wynikało z tabeli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2016 o godz. 05:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#16
|
|
Lotto to bardzo dobry sponsor ekstraklasy, zwalnianie maszyny losujacej i wyłonienie rezultatu spotkania.
Szansa na X2/02 w takim razie to 66-67%, będzie dobrze. A jak nie, Mały jebnie w doliczonym czasie i tego jemu, sobie i nam wszystkim życzę ![]() ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#17
|
|
Tyle meczow z rzedu przegrywalismy to moze by tak teraz nie przegrywac przez podobna serie. Remis biore w ciemno, tym bardziej zal meczu z Legia. Przynajmniej sie przekonamy co nas czeka w dwumeczu z Lechem w Pucharze Polski i jak sobie bedziemy z nimi radzic.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#18
|
|
Puchar Polski a liga to cztery różne rozgrywki. Przykład? Pogoń - Jagiellonia w meczu pucharowym 4-1, a tydzień później czy tam dwa ile było? 0-0? Czy jakoś tak
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#19
|
|
Ja tam obstawiam 3-0 dla Nas
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#20
|
|
3:2 dla nas
|
|
|
|
Guest
|
#21
|
|
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#22
|
|
Jesli dzisiaj wygramy to na pewno opuscimy strefe spadkową
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#23
|
|
Gra, grą. Było dobrze, ale ja się pytam gdzie ten Lyoness na rękawkach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#24
|
|
Szkoda tego błędu Sadloka (chociaż zrehabilitował się asystą), szkoda anemicznych strzałów Rafała. Patryk taką postawą myślę że powoli zasługuje na powołanie do reprezentacji, słabszy od Wszołka by nie był
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#25
|
|
Też mnie to zastanawia, formalnie współpraca miała być od piątku, a od ogłoszenia sponsoringu mineło kilka dni, więc czas chyba był, żeby zamontować logo.
Gra całkiem dobra, mądrze się bronili poza tą sytuacją Sadloka, ale całej winy nie zwalił bym na niego. Ondrasek jest jakoś kurewsko wolny, nie dziwie się, że bramek nie strzela. Mam nadzieję, że w piątek nie wyjdzie w pierwszym składzie. Boguski jak Boguski. Małecki cały mecz na baaaardzo wysokim poziomie. Mączynski w koncu zagrał dobry mecz na wysokim poziomie. Załuska wydaje mi się, że przy bramce mógł się lepiej zachować. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#26
|
|
Całkiem dobry mecz. Wynik raczej sprawiedliwy. Gdybyśmy mieli kreatywnego zawodnika na środku, to pewnie byśmy wygrali.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#27
|
|
Zaluska przy bramce mial malo do gadania moim zdaniem. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda ze Boguski w bramke nie umie trafic. amica byla do ogrania ale trzeba sie cieszyc z punktu. W piatek tylko zwyciestwo
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#28
|
|
Patrząc na samą optykę to zasłużyliśmy na zwycięstwo lub w najgorszym wypadku remis ze wskazaniem na nas.
Patrząc na to jak zmieniał się wynik to w ostatniej chwili uratowaliśmy 1 pkt. Także zważywszy na oba czynniki - jestem zadowolony z remisu. Z gry z resztą też. Tak się składa, że zarówno z Legią, jak i z Lechem optycznie przeważaliśmy przez cały mecz. To dobry prognostyk, punkty powinny powoli spływać a my piąć się w tabeli jeśli utrzymamy dalej taki styl.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.10.2016 o godz. 19:10.
|
|
|
|
Guest
|
#29
|
Pierwsza część mojego planu szczęśliwie zrealizowana teraz czekam na piątek. Mieliśmy optyczną przewagę przez większą część meczu, ale z Boguskim kopiącym wszystko w trybuny, Zacharą którego jakby nie było i Ondraskiem, który specjalizuje się niestety w walce wręcz, a nie strzelaniu goli świata (czy nawet ligi) nie podbijemy. Aby do piątku (z miłym przerywnikiem - wp.. L we wtorkowy wieczór). |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#30
|
|
Pyry były do ogrania, ale jak to bywa, sami sobie robimy pod górkę... w meczu z Legią niewykorzystany karny, teraz kopiący się po czole Boguski i błąd Sadloka. Cieszy gra do końca. Teraz to nie my tracimy bramki w ostatnich minutach.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|