The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.10.2016, 23:10. [XII KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 16 października, godz. 18:00



Tematu meczowego nie będzie, gdyż ZWE nie dał rady % go zrobić.

Zapraszam do dyskusji



Ostatnio edytowane przez W.S : 15.10.2016 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.10.2016, 23:14
Jeśli wygramy 11-0 to wyprzedzimy L.

Warto się spiąć.

Ps. ta grafika to chyba najpiękniejszy plakat meczowy jaki w życiu widziałem. Gratuluję twórcy.
Ostatnio edytowane przez Fiti : 14.10.2016 o godz. 23:23.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.10.2016, 23:17
no to %%%%%
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.10.2016, 23:20
Co to za szmata wisi obok naszych barw? przecież Amica ma inne barwy
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.10.2016, 00:29
Dokladnie. W.S. jestes milym, kulturalnym, w miare inteligentnym mlodziencem ale z ta grafika przesadziles.

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.10.2016, 08:29
Czepiacie się


Rafkur
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.10.2016 o godz. 11:21.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.10.2016, 10:12
Zasadniczo to aktualnie nie jest chyba Amica Wronki tylko Amica Poznań ( bo siedzibę chyba formalnie przenieśli))))
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.10.2016, 11:46
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Zasadniczo to aktualnie nie jest chyba Amica Wronki tylko Amica Poznań ( bo siedzibę chyba formalnie przenieśli))))
Ziemniaki modyfikowane genetycznie. Masakra.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.10.2016, 19:44
Co jest z wami kurewa?

W.S się napocil przy fikusnej grafice, gramy z drugą największą ....ą w tym kraju, która w dodatku sprzedała się za sprzęt AGD, a tu tylko 3 posty na krzyż?

Z punktu będę zadowolony, liczę na Brleka w srodku zamiast Popovicia, którego nie trawię, ewentualnie Bartosza za Boguskiego i Małego na lewym skrzydle. Ale to się raczej nie zdarzy bo Rafał ma abonament podbity na cały sezon, kopanie się po czole tego nie zmienia.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.10.2016, 21:03
Wszyscy powinni być zadowoleni z punktu, ale fajnie by było znów wygrać bo jest szansa opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Ciężko będzie jak zwykle.

Chyba wolałbym, żeby Wisła wygrała w meczu pucharowym.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.10.2016, 21:49
Jedziemy po 3 punkty, na remisach to my do spadku zajedziemy conajwyżej.

Dawno nie wygraliśmy u kuchenek, trzeba to zmienić.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.10.2016, 00:13
Wypadałoby zdobyć 3 punkty, aczkolwiek biorąc pod uwagę falę wznoszącą Kuchenkorza, 1 punkt na wyjeździe nie byłby zły.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.10.2016, 00:52
3 punkty w poznaniu teraz ? to jak remis 7 w Madrycie ... sory - alenajgorsza drzuyna ligi nie zremisuje w poznaniu - a teraz proszeo hejty
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.10.2016, 03:52
Po raz kolejny wszystko bedzie zalezec od obrony. Z przodu wpadnie jestem o to spokojny, tylko ciekawe co tam znowu z tyłu odjebio. Chvj, niech bedzie strzelanka i 3:2 dla nas.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.10.2016, 05:38
Punkt będzie dobrym wynikiem, trzy - świetnym.
Oba warianty jak najbardziej wykonalne.

Amica faworytem, ale nie jakimś zdecydowanym. Raz że to jest ekstraklasa i forma dnia + nastawienie to 90% sukcesu bo umiejętności są mierne i brak powtarzalności, dwa - ani my nie jesteśmy tak słabi, ani Amica tak mocna jakby wynikało z tabeli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2016 o godz. 05:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.10.2016, 06:17
Lotto to bardzo dobry sponsor ekstraklasy, zwalnianie maszyny losujacej i wyłonienie rezultatu spotkania.

Szansa na X2/02 w takim razie to 66-67%, będzie dobrze.

A jak nie, Mały jebnie w doliczonym czasie i tego jemu, sobie i nam wszystkim życzę
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.10.2016, 08:25
Tyle meczow z rzedu przegrywalismy to moze by tak teraz nie przegrywac przez podobna serie. Remis biore w ciemno, tym bardziej zal meczu z Legia. Przynajmniej sie przekonamy co nas czeka w dwumeczu z Lechem w Pucharze Polski i jak sobie bedziemy z nimi radzic.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.10.2016, 10:03
Puchar Polski a liga to cztery różne rozgrywki. Przykład? Pogoń - Jagiellonia w meczu pucharowym 4-1, a tydzień później czy tam dwa ile było? 0-0? Czy jakoś tak
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.10.2016, 15:14
Ja tam obstawiam 3-0 dla Nas
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.10.2016, 15:36
3:2 dla nas
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.10.2016, 15:37
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.10.2016, 15:54
arti napisał(a):Wyświetl post
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca.
Jesli dzisiaj wygramy to na pewno opuscimy strefe spadkową
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.10.2016, 19:00
Gra, grą. Było dobrze, ale ja się pytam gdzie ten Lyoness na rękawkach
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.10.2016, 19:01
Szkoda tego błędu Sadloka (chociaż zrehabilitował się asystą), szkoda anemicznych strzałów Rafała. Patryk taką postawą myślę że powoli zasługuje na powołanie do reprezentacji, słabszy od Wszołka by nie był
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.10.2016, 19:05
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Gra, grą. Było dobrze, ale ja się pytam gdzie ten Lyoness na rękawkach
Też mnie to zastanawia, formalnie współpraca miała być od piątku, a od ogłoszenia sponsoringu mineło kilka dni, więc czas chyba był, żeby zamontować logo.

Gra całkiem dobra, mądrze się bronili poza tą sytuacją Sadloka, ale całej winy nie zwalił bym na niego.

Ondrasek jest jakoś kurewsko wolny, nie dziwie się, że bramek nie strzela. Mam nadzieję, że w piątek nie wyjdzie w pierwszym składzie.

Boguski jak Boguski.

Małecki cały mecz na baaaardzo wysokim poziomie. Mączynski w koncu zagrał dobry mecz na wysokim poziomie.

Załuska wydaje mi się, że przy bramce mógł się lepiej zachować.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.10.2016, 19:06
Całkiem dobry mecz. Wynik raczej sprawiedliwy. Gdybyśmy mieli kreatywnego zawodnika na środku, to pewnie byśmy wygrali.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.10.2016, 19:07
Zaluska przy bramce mial malo do gadania moim zdaniem. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda ze Boguski w bramke nie umie trafic. amica byla do ogrania ale trzeba sie cieszyc z punktu. W piatek tylko zwyciestwo
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.10.2016, 19:08
Patrząc na samą optykę to zasłużyliśmy na zwycięstwo lub w najgorszym wypadku remis ze wskazaniem na nas.

Patrząc na to jak zmieniał się wynik to w ostatniej chwili uratowaliśmy 1 pkt.

Także zważywszy na oba czynniki - jestem zadowolony z remisu. Z gry z resztą też. Tak się składa, że zarówno z Legią, jak i z Lechem optycznie przeważaliśmy przez cały mecz. To dobry prognostyk, punkty powinny powoli spływać a my piąć się w tabeli jeśli utrzymamy dalej taki styl.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.10.2016 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.10.2016, 19:10
arti napisał(a):Wyświetl post
Punkt mile widziany, a jak się rozwinie mecz to zobaczymy.
Dziś punkt, w piątek kolejne trzy i wtedy pewnie awansowalibyśmy o 2-3 miejsca.
Uff!
Pierwsza część mojego planu szczęśliwie zrealizowana teraz czekam na piątek.
Mieliśmy optyczną przewagę przez większą część meczu, ale z Boguskim kopiącym wszystko w trybuny, Zacharą którego jakby nie było i Ondraskiem, który specjalizuje się niestety w walce wręcz, a nie strzelaniu goli świata (czy nawet ligi) nie podbijemy.
Aby do piątku (z miłym przerywnikiem - wp.. L we wtorkowy wieczór).
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.10.2016, 19:17
Pyry były do ogrania, ale jak to bywa, sami sobie robimy pod górkę... w meczu z Legią niewykorzystany karny, teraz kopiący się po czole Boguski i błąd Sadloka. Cieszy gra do końca. Teraz to nie my tracimy bramki w ostatnich minutach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:52.