The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
christian cage
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 17.09.2016, 22:20
Brawo o taki mecz chodziło!
obrona na zero z tyłu w ataku, w końcu dużo strzałów i padła bramka po strzale z dystansu co trzeba cały czas robić.Super by jeszcze było jakby boczni obrońcy/pomocnicy ścinali do bramki jak mają miejsce i wtedy oddawali strzał albo podawali przed 16 na strzał.Teraz fajnie by było wygrać z legią i iść w górę tabeli.
Ostatnio edytowane przez christian cage : 17.09.2016 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 17.09.2016, 22:35
Brawo! Ulga ogromna! Świetnie wprowadził się po przerwie Zdenek. Źle zagrał Popović. Ogólnie przewaga miażdżąca i pierwszy w tym sezonie mecz na zero z tyłu.

Pytanie: czy w pierwszej połowie powinniśmy mieć karnego po odepchnięciu chyba Pawła Brożka? Z sektora E tak to wyglądało, ale pewności nie mam.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 17.09.2016, 22:50
Wszyscy dziś CHCIELI tego zwycięstwa. Kibice wspierając do samego końca, piłkarze walcząc i jeżdżąc na dupie mimo nadal wielu niedostatków. Dziękuję - to nagroda za wiele tygodni upokorzen i pecha.

Ps. Stefański s....ysynu mam nadzieję że ci ktoś nogi polamie.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 17.09.2016, 23:00
Właśnie wróciłem z R22 i zacznę od gorzkich słów. Możecie się .....a obrażać na WSH, na Widzew, Ruch, utożsamiać się z ŚL, ale mam małą prośbę... róbcie to k.urwa na stadionie. Wisła nie jest bardziej moja ani Twoja ani innych. Przyjście na stadion to świadectwo wiary w ten Klub i nie oznacza godzenia się ze stanowiskiem innych, (jeżeli z nim się nie zgadzacie). Najważniejszy jest ten Klub i pomyślcie komu robicie na złość nie przychodząc na mecz? WSH? Nie. Ukochanemu Klubowi. Więc proszę prowadźcie protest na meczu, ale przyjdźcie. Zaśpiewajcie Wisła to jest potęga. Bo jest. Nieprawdaż? Zaśpiewajcie Jazda Biała Gwiazda i Do boju Wisełka! Dodajcie wiary i otuchy piłkarzom, strachu przeciwnikiem i sędziom, kasy Zarządowi, który dwoi się i troi żeby Klub nie upadł. Tylko tyle i aż tyle.

Co do meczu to chciałem zacząć od tego, że nie miałem żadnych oczekiwań co do gry i wyniku, więc Wisła mnie miło zaskoczyła. Graliśmy z wiarą i agresją. Wyglądaliśmy dobrze fizycznie. Wciąż nerwowość pętała nam nogi, ale jak mogło być po tylu porażkach? Dla mnie optymalny środek to Popović-Brlek. Sorry, ale Mąka, który jest super gościem na dzień dzisiejszy jest po prostu słabszy. Dzisiaj był chyba najsłabszy. Nie mamy playmakera, drugiego skrzydłowego i napastnika, ale co robi wiara i zwykła sportowa złość, która uwolniła pokłady energii. Nie ma co tu pisać. Byliśmy lepsi w każdym aspekcie i cieszy zwycięstwo, w dodatku odniesione w takim stylu: po pierwsze zasłużenie, po drugie w dramatycznych okolicznościach. To spaja drużynę i buduje morale. Obyśmy teraz poszli w górę. Za tydzień ciężka próba, ale ważne żebyśmy zaprezentowali te same pozytywne cechy co dzisiaj. Może dodamy coś jeszcze?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 17.09.2016, 23:05
No Mąka dziś żenada niestety....
Odpowiedz cytując
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 17.09.2016, 23:06
BRAWO!

Oto jest sportowa, piłkarska sprawiedliwość, tak ją rozumiem. Gol pada dla tych, co bardziej chcieli.

Gniazdo dziś zrobiło świetną robotę - brawo! Praktycznie zero hejtu, mega pozytywny doping, odświeżyliśmy kilka starszych piosenek. Dużo wsparliśmy chłopaków na murawie i wierzę głęboko, że pomogliśmy. Chłopaku z mikrofonem, dajesz radę!
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 17.09.2016, 23:16
"Wodzirej jest ok"
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 17.09.2016, 23:27
Bo oni w koncu CHCIELI.
Tez tak czasem macie? naładowani energią poprstu cały czas cisną i grają az sie uda.To bylo.to ,tego wlasnie az tak brakowalo...wystrczy popatrzec na mecz ze Slaskiem.

Strzaly,dobre centry Mojty(heeh TROCHE Kosa sie przypomnial ) ,wsyzytsko na szybkosci.Jedyny minus to Mąka niewiem co sie z tym chłopem dzieje,nie wyjechał -ok mleko rozlane ,ale zeby dalej tak slabo grac?,Brlek na dzis za niego do skladu.

SUper,sa naładowani do meczu z Legią,.ktora jest tak słaba jak dupa jeżozwierza.Takze gdbysmy wygrali w piatek ,to wyjdziemy na prostą .Wazny mecz .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.09.2016 o godz. 23:29.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.09.2016, 23:28
Doping dzisiaj super widac bylo ze wszyscy jestesmy z druzyna.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 17.09.2016, 23:30
Z taką łatwością dochodziliśmy do sytuacji, a tu słupki, poprzeczki, parady Szmatuły... Z jednej strony serce rosło jak się patrzyło na naszą grę, z drugiej szlag jasny człowieka trafiał po tych wszystkich zmarnowanych okazjach.

A gdy wreszcie na koniec już się prawie pogodziłem, że nie damy rady dziś - Małecki pojawia się znikąd i oddaje strzał z dupy, rykoszet i GOOL. Normalnie ekstaza, stadion wybucha. Dla takich chwil się kibicuje.

Zagraliśmy moim zdaniem świetny mecz, Piast zupełnie nie istniał. Tylko ta nieskuteczność...

Ewidentnie wisi nad nami klątwa Jankowskiego. Jak Jankes jest na murawie to gramy świetnie optycznie, ale nieskutecznie. Ściągnął Latal Jankesa no i wpadło
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 17.09.2016, 23:46


Ulga, Dzięki WISŁO!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 17.09.2016, 23:56
Tak na marginesie ogólnej euforii:

Być może jest wreszcie wizja rozwiązania problemu tylko jednego skrzydłowego. Ogólnie wersja Jović-Mały + Mójta-Pietrzak to powinny być takie "latające skrzydła". Wszyscy głównie do przodu...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.09.2016, 00:01
Wodzirej nowy?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.09.2016, 00:21
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Nie ma Broniszewskiego, jest wygrana ...
A poważnie to ufff ... cieszylem się, jakby dostsali się do LM
spokojnie na razie dajmy się wyszaleć tam w LM Galaktycznym z Warszawy...

Parę razy fajnie zagrał Rysiek, dobry mecz Jovicia, ten chłopak ma motorek w dupie chyba...
Ogólnie Boguski tradycyjnie dwie, trzy akcję i chowa się, żeby przypadkowo ktoś Go nie dostrzegł, ale jak już się wychylił to okazję miał wyborną, ale Szmatuła obronił...
Mąka sam nie wiem co mam pisać, męczy się na boisku.
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.09.2016, 00:24
Ekipa, która jest w stanie wygrać z każdym w tej żałosnej lidze, jeśli im się tylko chce.

Widać, że byli dziś aż nabuzowani, zapieprzali do każdej piłki, wysoko wychodzili. Oby więcej takich zwycięstw wyszarpanych po walce do ostatniej minuty, to buduje team spirit.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.09.2016 o godz. 00:26.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.09.2016, 00:30
Dobrze grali, 1-0 to bardzo mało w porównaniu do ilosci sytuacji. Piast pozwolił na strasznie dużo. Miejmy nadzieje, że ta wygrana ich uskrzydli i z krawatami zobaczymy kolejne zwyciestwo.

Btw, nasz rzecznik prasowy na konferencjach sprawia wrażenie strasznie nerwowego. Jakby pod stołem kitrał kilo marichuanen
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 18.09.2016 o godz. 00:39.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.09.2016, 01:09
Zwycięstwo przyszło w idealnym momencie. Warte podkreślenia jest to, że podparte jest one dobrą grą całego zespołu. Cieszy również fakt, że Ci, których spotkała ogromna krytyka jak Mójta czy Guzmicz potrafili zagrać bardzo dobre zawody.
Zbudowany jestem również postawą zmienników, Zdenek Ondraske był groźny za każdym razem kiedy piłka znajdowała się jego obrębie, oby to oznaczało powrót tego zawodnika do wysokiej formy. Myślałem że po zejściu Krzyśka Mączyńskiego nasza gra w środkowej strefowi może stracić na jakości, jednak myliłem się Petar Brlek dał dobrą zmianę i wniósł świeży powiew. Podoba mi się u tego zawodnika to, że czasami potrafi dryblingiem wyjść z trudnych sytuacji. Mam nadzieję, że trener Wdowczyk da mu trochę większe przyzwolenie na ryzykowną grę w środkowej strefie bo myślę, że może być z tego pożytek.
Szkoda, że nie udało się przełamać Pawłowi Brożkowi ale przecież zawsze strzela Legii, dlaczego teraz ma być inaczej ?

I co najważniejsze, cieszy to, że nareszcie u zawodników i wszystkich pracowników Wisly Kraków SA zagości chociaż trochę uśmiechu i jutro będą mogli pracować w lepszej atmosferze niż do tej pory.
Życzę trenerowi Wdoczykowi aby pracował z tym zespołem jak najdłużej i oby udało mu się wydźwignąć drużynę z tego miejsca, w którym się obecnie znajduje.
Ostatnio edytowane przez wester : 18.09.2016 o godz. 01:13.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.09.2016, 07:17
Dobrze, że wreszcie coś do przodu, bo już miałem wątpliwości w sens trzeciej zwrotki hymnu. Mecz jak mecz, polska rzeczywistość. Dobre zmiany trenera, niemniej jednak lepiej było by ściągnąć bezproduktywnego Brożka, niż Zacharę który dochodził do sytuacji i w przeciwieństwie do naszego asa umie mocno kopnąć piłkę. Według mnie najsłabsze trio na boisku to Boguski, Brożek, Mączyński. Na plus w obronie Głowacki i Guzmics (który chyba wrócił już myślami z Francji, Mączyński jeszcze chyba siedzi na lotnisku pod Paryżem), na plus zmiennicy, którzy posiali trochę strachu pod bramką Piasta. Szkoda tych słupków i poprzeczek, szkoda że zamiast strzelać woleli się kilka razy przewrócić z głodu w polu karnym, szkoda że Ondraskowi z czubka buta dwa razy ściągnęli piłkę w ostatniej chwili, szkoda że Brożek to Brożek, szkoda że z uporem na lewej flance gra Małecki, który lewej nogi nie ma, ale najważniejsze że ten kalafior mu wpadł po rykoszecie do siatki... radość jak niespełna 20 lat temu po bramce na 5:2 Wiereszki w meczu ze Stomilem i rzutem na taśmę utrzymanie w 1 lidze
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.09.2016, 08:00
Jak będzie jeszcze dr Alban w eLce to się może okazać że już po następnej kolejce dogonimy sporą część ligi. Brakuje ewidentnie kreatywnego pomocnika, Boguski... no jak to Boguski... O grze Brożka też bym coś napisał ale wiecie, #hejtstop i te sprawy. Ale mimo wszystko nie jest to zespół na ostatnie miejsce, ani nawet na dolną ósemkę! Inni w tej lidze to dopiero są ogórasami, przykład: Piast. Liczę że teraz znowu będzie seria ale punktowa i wygrzebiemy się gdzies w środek stawki szybciej niż się mogło wydawać. Gorzej że teraz mecze z teoretycznie silniejszymi: Lechem, Legią itp. Ale uważam że to zespół na zwyciestwo z każdym, przy odrobinie szczęścia i takim zaangażowaniu jak wczoraj.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.09.2016, 08:20
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Bo oni w koncu CHCIELI.
Tez tak czasem macie? naładowani energią poprstu cały czas cisną i grają az sie uda.To bylo.to ,tego wlasnie az tak brakowalo...wystrczy popatrzec na mecz ze Slaskiem.

Strzaly,dobre centry Mojty(heeh TROCHE Kosa sie przypomnial ) ,wsyzytsko na szybkosci.Jedyny minus to Mąka niewiem co sie z tym chłopem dzieje,nie wyjechał -ok mleko rozlane ,ale zeby dalej tak slabo grac?,Brlek na dzis za niego do skladu.

SUper,sa naładowani do meczu z Legią,.ktora jest tak słaba jak dupa jeżozwierza.Takze gdbysmy wygrali w piatek ,to wyjdziemy na prostą .Wazny mecz .
Dla mnie najgorszy to byl niestety Paweł
Mecz, mogł załątwic do przerwy, jego sytuacje nie byly 100% tylko dlatego, ze zle sie zabieral z piłka, brakowało mu zdecydowania, pewności
Nie weim co sie z nim dzieje, ale powalczył dzisiaj Ondrasek, momenty miał Zachara
Paweł nastepne 2-3 mecze powinien "rozegrac" w pozycji siedzacej
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 18.09.2016, 08:22
A ja polecam zobaczyć mecz raz jeszcze i nie oceniać Brożka jedynie po zmarnowanych sytuacjach.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 18.09.2016, 08:32
Radość miałem normalnie jakbyśmy do LM weszli.
Ostatni raz na stadionie taki żar był jak awansowaliśmy w LE do fazy pucharowej.

Wreszcie lepsza i szybsza gra. Pytanie czy myśmy byli tacy dobrzy czy Piast taki słaby.
Tak czy siak Wisła była zdecydowanie lepsza.
Na plus Zachara i Guzmics.
Przeciwległy biegun jak zwykle, szkoda pisać o wciąż tych samych zawodnikach.
Wszyscy widzą tylko Wdowczyk nie, wejście Ondraśka za Zacharę, jeśli nie miało podtekstu typu kontuzja, to mistrzowski wykwit myśli trenerskiej.

Napastnika rozlicza się i płaci przede wszystkim za wykorzystane sytuacje, dobrze jak biega ale to nie wszystko. Dlatego są tacy drodzy.
Frankowski miał przydomek człapiący a i tak sportowo pozostanie niedościgłym wzorem dla wszystkich obecnie biegających po boiskach ekstraklasy.

Zwycięstwo podwójne, bo raz, że przełamanie a dwa pełniejszy stadion na Legii.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 18.09.2016, 08:46
Radość niesamowita, aż łezka się zakręciła w oku po golu. W tym meczu widać było, że oni chcą. Jeździli na dupskach aż miło. I ta radość po golu. Widać było, że autentycznie cieszą się jak małe dzieci. Mina i reakcja Wdowczyka bezcenne.
Nie wiem, jak na stadionie, bo OCZYWIŚCIE wczoraj musiałam się pochorować, ale z perspektywy TV atmosfera wyglądała na dobrą, dużo fajnych starych przyśpiewek. Wyglądała na to, że jest wreszcie jakaś jedność z tym, co się dzieje na boisku - piłkarze walczą, stadion ich dopinguje ile sił. Bardzo mi się podobało. I tym większy żal, że nie mogłam przyjść.

Teraz tylko uwierzyć we własną siłę i roznieść krawaciarzy. I dalej!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 18.09.2016, 08:46
Dla takich chwil jak te z wczoraj, warto być kibicem Białej Gwiazdy. Niech żałują wszyscy Ci, którzy mogli a nie przyszli na stadion. Brawo Patryk! Jeszcze raz dziękuję!

P.S.
Dzięki za brak anty i stare przyśpiewki. Pokazaliśmy że jesteśmy TOWARZYSTWEM Sportowym a nie hołotą z gorszej strony błoń.
Ostatnio edytowane przez Barti : 18.09.2016 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując
Drako
Junior Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 18.09.2016, 08:57
Nie przypomina Wam to czegoś?

Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.09.2016, 09:27
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ekipa, która jest w stanie wygrać z każdym w tej żałosnej lidze, jeśli im się tylko chce.
Dawne mity jak widzę nadal mają się dobrze... Dzisiaj niestety tak już od dawna nie jest, co pokazują pozostałe mecze. Obecne miejsce w tabeli nie wzięlo się znikąd.

Miejmy nadzieję, że tych zwycięstw będzie jednak coraz więcej. Walczymy o utrzymanie w lidze.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.09.2016, 10:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dawne mity jak widzę nadal mają się dobrze... Dzisiaj niestety tak już od dawna nie jest, co pokazują pozostałe mecze. Obecne miejsce w tabeli nie wzięlo się znikąd.

Miejmy nadzieję, że tych zwycięstw będzie jednak coraz więcej. Walczymy o utrzymanie w lidze.
Pytanie co byliby w stanei ugrać, gdyby w Klubie panowała normalna sytuacja, bo czego jak czego, ale normalności to nam bardzo brakowało.

Ja jednak w ten mit wierzę - przynajmniej w odniesieniu do naszej ligi. Nie widzę w tym jednak jakoś szczególnie zasługi naszego składu, ale miałkości Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
mariano88
Junior Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.09.2016, 10:28
Radość po bramce była taka że portfel mi wypadł z kieszeni. Po 23 zorientowałem się że go nie mam Na szczęście się znalazł Ale strasznie jestem zdziwiony tym jak swobodnie sobie mogłem chodzić po stadionie o tej godzinie. I nawet Zdziska Kapke widziałem. Cóż za udany wieczór Forza Wisła
Odpowiedz cytując
Extodus
Junior Member
 
Od: 12.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.09.2016, 10:30
Dla takich chwil warto kibicować! Trzy minuty po bramce mam wyjęte z życia! Kompletnie nie wiem co się działo! Istny szał!

DZIĘKUJE!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.09.2016, 10:32
Yeah!
W końcu, wygralismy! Ileż radości daje głupie 3 punkty. A w sumie to 6 bo o tyle był ten mecz.
Od wejscia Ondraska totalna dominacja ...przedostatniej druzyny ligi.
Oby ten mecz był przełamaniem, oby.

ale zeby nie było - walczymy.

Pan Mójta jest cienki jak siki pająka. Gubi krycie, zle sie ustawia, źle sie obraca jak podchodzi pod przeciwnika. Tak, ma niezły strzał ale od obroncy wymagam przede wszystkim gry obronnej.
Brlek zmiana bezpłciowa. Dobrze ze chłop sobie nogi nie skręcił przy pierwszej akcji.

Bezbłedny (ok,raz sie chyba oberwał) mecz Ryśka. A reszta dalej to samo.
Nie fetujmy wyroków - gralismy z Piastem. Jankowski rozegrał (ponoć) prawie całe spotkanie.

Ale takiego Szmatułe to z Piasta by zabrać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:15.