The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.09.2016, 20:23. [IX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Piast Gliwice, 17 września, godz. 20:30








Ciężko cokolwiek napisać o kolejnym meczu z udziałem Wisły Kraków. Kiedy wydaje się, że najsłabszy mecz zagraliśmy kolejkę wcześniej nasi piłkarze w następnej zaskakują nas znowu swoją nieporadnością, prostymi błędami i brakiem jakichkolwiek realnych przesłanek, że teraz będzie lepiej. Hasło, że czołówka nam odjeżdża przestało być już aktualne, bo teraz powoli odjeżdża nam Górnik Łęczna i Piast Gliwice. Punkty Wiśle potrzebne są bardziej niż woda rybie.. Ale cóż zrobisz jak nic nie zrobisz.

Przed nami kolejny ważny i trudny mecz. Do Krakowa zawita Piast Gliwice, który w tym sezonie spisuje równie słabo, co nasza Wisła. Spotkanie obu ekip zaplanowano na sobotni wieczór, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 20:30. Sędzią głównym tego arcyciekawego spotkania będzie Daniel Stefański. Arbiter z Bydgoszczy prowadził w tym sezonie już jeden mecz z udziałem Białej Gwiazdy, było to w czwartej kolejce, kiedy to Wiślacy przegrali derbowe starcie z sąsiadką 2:1.

Zapraszam na krótką zapowiedź sobotniego spotkania.



Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Piastem Gliwice:









Z obozu rywali.

Nasz najbliższy rywal podobnie jak Wiślacy w tym sezonie nie imponuje formą i w niczym nie przypomina drużyny, która w poprzednim sezonie walczyła o mistrzostwo Polski. Piastunki do tej pory wygrały tylko jedno spotkanie w drugiej kolejce pokonując przed własną publicznością beniaminka z Płocka 2:1.

Jeszcze przed startem sezonu z funkcji trenera zrezygnował Radoslav Latal. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Czech przed meczem z Górnikiem Łęczna wrócił na trenerską ławkę. Powrót nie wypadł okazale, bo gracze z Gliwic nie zdołali pokonać łęcznian, choć prowadzili już 3:0.

Odejście Latala było spowodowane niezrozumiałą polityką transferową klubu z Gliwic. Piast nie kwapił się do przedłużenia umów z zawodnikami, którzy robili grę i byli ważnymi ogniwami w całej układance Latala. Mowa oczywiście o Kamilu Vacku oraz Martinie Nesporze. W ich miejsce włodarze nie sprowadzili nikogo wartościowego a wymagali od trenera osiągnięcia korzystnych rezultatów.

Czas pokaże, czy powrót Latala był dobrym pomysłem, czy raczej zamiast pamiętać jego osiągnięcia z poprzedniego sezonu, będzie mu wypominane, że przyczynił się po części do degrengolady Piastunek.


Piłkarze z Gliwic pod lupą TWSD.

Tradycyjnie już jak przed każdym meczem, przedstawię sylwetki kilku wyróżniających się zawodników naszych najbliższych rywali. Przyznać trzeba, że ciężko w tej drużynie szukać gwiazd, czy reżyserów gry.

Jakub Szmatuła - dość pewny punkt wyjściowej jedenastki, w ostatniej kolejce po raz pierwszy od niepamiętnych czasów Szmatuła usiadł na ławce rezerwowych. Ale wydawać by się mogło, że to jednorazowy manewr trener i w meczu z krakowską Wisłą, wróci do bramki.

Herbert - 25-letni obrońca, jako jedyny w całej kadrze Piasta może pochwalić się kompletem rozegranych minut na boiskach ekstraklasy.

Patrik Mraz - słowacki obrońca początek sezonu mimo kiepskiej postawy zespołu może uznać całkiem udany. Najlepszy asystent drużyny w tym sezonie również ma udział przy bramkach Piasta. Na swoim koncie Mraz ma jedną bramkę oraz dwie asysty.

Bartosz Szeliga -młody pomocnik Piasta jest najlepszym strzelcem zespołu. Na swoim koncie ma dwa trafienia.

Maciej Jankowski - w Krakowie do dziś zastanawiają się, komu wystawić pomnik na krakowskim rynku za opchnięcie Piastowi tego super zawodnika. Warto zauważyć, że Jankowski rzadko, kiedy ma miejsce w wyjściowym składzie, a jak już je ma, to jego dorobek strzelecki nie jest zbyt powalający.

Michał Masłowski - były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, okrzyknięty mega talentem trafił do warszawskiej Legii za naprawdę spore pieniądze. Jednak do dziś dnia w Warszawie nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie a często lądował również na trybunach. Wypożyczenie do Piasta ma pomóc Masłowskiemu w odbudowie formy i przypomnieniu o swojej osobie.




Spadająca Gwiazda..



''Spadająca gwiazda…'' tak śpiewał kiedyś Zenek Martyniuk. W tej piosence jednak wszystko dobrze się skończyło, czego nie można powiedzieć o naszej drużynie. Z tygodnia na tydzień jesteśmy coraz bliżej zakotwiczenia na dnie ligowej tabeli. Strata do bezpiecznego miejsca wynosi już cztery punkty i praktycznie z każdym spotkaniem się powiększa. Nie jest to dobra wiadomość nie tylko dla kibiców, ale przede wszystkim dla piłkarzy i sztabu szkoleniowego, który nie znalazł jeszcze recepty na wyjście z tej sytuacji.

Kibicom nadal pozostaje wierzyć, że wszystko, co złe i najgorsze już za nami a od soboty zaczniemy w końcu wygrywać i gromadzić na swoim koncie jakiekolwiek punkty. Aby się tak jednak stało, potrzebny jest nowy impuls i nowa wiara w naszych piłkarzach, bo póki, co po ich wyczynach nie widać, aby przemawiała przez nich jakakolwiek chęć wyjścia z kryzysu czy zmiany obecnej sytuacji. Większości z nas znudziło się już czytanie pomeczowych wywiadów, które praktycznie od drugiej kolejki są takie same i nie tyle, co nudzą, to wkurzają tych mniej i nawet tych bardziej spokojnych.


Gdzie jest problem?

Każdy z nas zastanawia się nad przyczyną takiego stanu rzeczy. Nie chce się wierzyć w to, że długo można jechać na wymówce związanej z zawirowaniami w związku ze zmianą właściciela. Nie winą właściciela Wisły jest brak pomysłu na grę, brak zaangażowania niektórych zawodników czy brak strzelonych bramek, czy prostych błędów technicznych.

Sztab szkoleniowy ma wciąż wiele pracy i wiele analiz, ale nadal nie umie znaleźć odpowiedniego wyjścia z sytuacji. Czas w końcu na czyny a nie tylko psute słowa w wywiadach pomeczowych czy przed zapowiedziach przed najbliższym spotkaniem.




Bez, Sadloka ale z Ondraskiem i Bartoszem.

Maciej Sadlok nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry na najbliższe spotkanie. Absencja lewego obrońcy Wisły spowodowana jest nadmiarem żółtych kartek.
Wiele wskazuje na to, że szkoleniowiec Białej Gwiazdy będzie miał natomiast większe pole manewru w linii ataku, bo do pełni sił wraca w końcu Zdenek Ondrasek, który zmagał się z urazem i przechodził rehabilitację. Podobny problem miał również Jakub Bartosz, który również będzie brany pod uwagę przy wyborze meczowej osiemnastki.



Uwaga na kartki!

Patryk Małecki oraz Arkadiusz Głowacki muszą w najbliższym meczu uważać na żółte kartki. Każde napomnienie będzie skutkowało pauzą w meczu z Legią Warszawa.

Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 15.09.2016 o godz. 20:29.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.09.2016, 20:37
Remis będzie sukcesem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.09.2016, 21:24
remis daję DNO z kotwicą i szubienicą
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.09.2016, 22:20
Przyjdzcie na mecz. Po prostu. Dla Wisły.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.09.2016, 22:45
fialo napisał(a):Wyświetl post
Przyjdzcie na mecz. Po prostu. Dla Wisły.
Najpiekniejsze słowa jakie przeczytałem od dawna!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.09.2016, 22:56
Namawiajcie znajomych, rodzinę. Jak nic nie daje rady to idzcie sami. Tyle i aż tyle.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.09.2016, 08:22
Tylko zwycięstwo. Kiedyś musi przyjść. Każda passa się kiedyś kończy.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.09.2016, 08:27
Jeśli bramkarz (Miśkiewicz? Załuska?) nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś obrońca nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś pomocnik nie zrobi babola który ustawi mecz. I jeśli napastnicy strzelą gola z niczego dla Nas co ustawi mecz, to wygramy. Inaczej hmmm może być ciężko.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 16.09.2016, 08:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tylko zwycięstwo. Kiedyś musi przyjść. Każda passa się kiedyś kończy.
No tak, niby zawsze się kończy. Ale mieliśmy też serię 72 (?) meczy bez przegranych u siebie. Nie żebym prorokował

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jeśli bramkarz (Miśkiewicz? Załuska?) nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś obrońca nie zrobi babola który ustawi mecz. Jeśli jakiś pomocnik nie zrobi babola który ustawi mecz. I jeśli napastnicy strzelą gola z niczego dla Nas co ustawi mecz, to wygramy. Inaczej hmmm może być ciężko.
Cytując klasyka, tylko 4 bramka ustawia mecz
Ostatnio edytowane przez Kaan : 16.09.2016 o godz. 08:45.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.09.2016, 08:59
Moim zdaniem, jeśli nie zagra Uryga ani Mójta, wygramy ten mecz.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2016, 09:06
Jak juz z Piastem sie nie przełamiemy to zostanie chyba tylko Gornik Łeczna. Musimy to w koncu wygrac
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 16.09.2016, 09:07
Tylko zwycięstwo. Potem jechać do Chojnic, przejechać po Chojniczance i odbić się od gówna.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 16.09.2016, 09:14
Oby w Chojnicach, woz z gnojem sie na nas nie wy.......il
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.09.2016, 09:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Oby w Chojnicach, woz z gnojem sie na nas nie wy.......il
Ach, teraz zauważyłem, że Chojnice dopiero po Legii jednak. W każdym razie dużo goli w ich meczach wpada.
Nie ma co - czas się ....a wreszcie przełamać.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.09.2016, 10:03
A ja bym prosił o grę na zero z tyłu. Zachowawczo, jak asekuranci zadowoleni z remisu. Z przodu może coś wpadnie, jakaś kontra albo stały fragment. Grę niech prowadzi Piast, w końcu aktualny wicemistrz Polski (a powinno być: mistrz). My: spowalniać, zagęszczać, uciekać od ataku pozycyjnego, bo straty w strefie środkowej (od pola karnego przeciwnika do linii środkowej) to chyba największa nasza bolączka.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.09.2016, 10:07
To niech od razu ZWE gimbusem w pole karne wjedzie.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.09.2016, 10:28
Może wygramy, a może nie.

Ważniejsza sprawa - wie ktoś czy będzie katering na E?

Na ostatnim meczu wyprzedali w przerwie chyba już wszystko i sami nie wiedzieli co będzie dalej.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.09.2016, 14:03
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak juz z Piastem sie nie przełamiemy to zostanie chyba tylko Gornik Łeczna.
Jest jeszcze Legia. Nie, nie żartuję.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 16.09.2016, 14:20
Dajcie spokój. To Wisła jest klubem do przełamywania.
Z nami przełamie się i Piast i Legia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.09.2016, 14:48
Dobry Jezu, a nasz Panie - dajże punkt(y) na przetrwanie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.09.2016, 15:11
Jeśli dostali przelewy to będzie 2-0.
Jak nie dostali to będzie śrubowanie rekordu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.09.2016, 15:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój. To Wisła jest klubem do przełamywania.
Z nami przełamie się i Piast i Legia.
Wiara odznacza prawdziwego kibica.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.09.2016, 15:28
Jak nie od razu 3 pkt to chociaż remis. Jakieś 1-1.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.09.2016, 15:35
Wyjsciowo wtopa 1:3

Punkt za gre u siebie i punkt mniej dla Piasta za wyjazd. Wychodzi 2:2
Dwóch bramek nie strzelamy, Piast na pewno cos strzeli. Wychodzi 1:1
Zdobywamy 0.375 punkta na mecz, wiec remis będzie pewnym sukcesem (poprawia srednia do 0.444 pkt/mecz, wzrost o 18%).

Reasumujac, obstawiam 1:1 i kolejny, 4 punkt w rundzie.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 16.09.2016 o godz. 15:38.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.09.2016, 15:53
A takie .......enie...

Będzie 3-1 dla nas po dobrym meczu.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.09.2016, 16:01
Wygramy! 2 x Ondrasek .
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.09.2016, 16:29
Dla mnie nie jest ważne czy wygramy czy przegramy.

Ważne że chłopaki są z nami, ważne że walczą, oddają dla nas zwykłych kibiców, wszystko co mają najlepszego.

Jestem z wami! Czy wygracie czy też nie, nie ma to znaczenia.

Wykrzesajmy w sobie miłość do Wisły i naszych piłkarzy!

Jesteście najlepsi! I żadne głupie mecze tego nie zmienią!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.09.2016, 16:46
Dokładnie!

Bo liczy się sport i dobra zabawa!

Każdy popełnia błędy. Kto nie, niech pierwszy rzuci kamieniem i nie sądzcie, byście nie byli sądzeni - Jezus "antyhejter" Chrystus.

#ThereWillBeHaters
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 16.09.2016, 17:11
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, jeśli nie zagra Uryga ani Mójta, wygramy ten mecz.
Poruszony głęboko najnowszą akcją naszych piłkarzy chciałbym uprzejmie zauważyć, że po dokonaniu pogłębionej analizy, wspartej obejrzeniem ostatnich siedmiu meczy oraz wszechstronnym rozpatrzeniu wielu aspektów aktywności poszczególnych pracowników Wisła Kraków S.A zajmujących się uprawianiem zawodu profesjonalnego piłkarza nożnego doszedłem do wniosku, że nasze szanse na uzyskanie odmiennego niż zazwyczaj wyniku wzrastają o około 36 coma 4 % w momencie nieobecności na boisku oprócz wyżej wymienionych, szanownych panów piłkarzy Brożka Pawła i Boguskiego Rafała.

Powyższa analiza jest manifestacyjnym wyrzuceniem hejtu na aut podobnie jak to czyni szanowny piłkarz Miśkiewcz z piłką w co drugim wykopie.

Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 16.09.2016, 17:39
crux.a napisał(a):Wyświetl post
A ja bym prosił o grę na zero z tyłu. Zachowawczo, jak asekuranci zadowoleni z remisu. Z przodu może coś wpadnie, jakaś kontra albo stały fragment. Grę niech prowadzi Piast, w końcu aktualny wicemistrz Polski (a powinno być: mistrz). My: spowalniać, zagęszczać, uciekać od ataku pozycyjnego, bo straty w strefie środkowej (od pola karnego przeciwnika do linii środkowej) to chyba największa nasza bolączka.
Dzięki Bogu że nie trenujesz Wisły...


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:26.