The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.09.2016, 08:39
Owszem moglismy przegrać zdecydowanie wyżej, mogliśmy wywieźć remis.
Generalnie wszyscy poza Małeckim grali bardzo słabo i jak widać, jeden Małecki nie udźwignie całej reszty i nie da nam punktów.

Rozumiem wieszanie psów na Sadloku, ale co powiecie o Ryśku, który od powrotu z Euro i nie wytransferowania go do Włoch gra obrażony? Przecież to co zrobił przy drugiej bramce (machnięcie się przy wybiciu piłki !!!!!!!!!!!!!!!) to ku..rwa nie kryminał, podejrzewam że Żemło takiego babola by nie .......nął. Sadlok zaliczył kolejne zółtko i pauzuje w meczu z Gliwicami - i co znowu Guzmics na środku - przecież to pewny gol dla przeciwnika!!!

I jeszcze jedno nie wiem jakim cudem Góralski nie dostał conajmniej jednej żółtej kartki, nie wiem dlaczego Wasiljew za faul bez piłki w środku pola przy wychodzącej kontrze nie dostał żółtka ? Dlaczego przy faulu Góralskiego w środku boiska przy kontrze sędzia sygnalizuje powrót do sytuacji po czym chwilę później o tym zapomina No i dlaczego skoro leży na boisku koleś, sędzia nie przerywa gry, nie przerywają jej jego koledzy próbując wyprowadzić kontrę, po czym nasi przejmują piłkę i zamiast grać (skoro jaga grała z leżącym sowim zawodnikiem) nagle stają jak debile czekając co zrobi sędzia. Przecież to kryminał.

Przy karnym |Sadlokowi brakło centymetrów do dziubnięcia piłki, a burak z Jagi tylko czekał na wślizg Sadloka ...

No i sędzia dolicza 4 minuty (było 6 zmian za które standardowo dolicza się 3 minuty plus kontuzja Kelemena) a kiedy w czasie doliczonym dyktuje karnego to nie dolicza już niczego .....
Ten liniowy który sędziuje ryjem do kamery powinien dostać okulary - 2 razy niesłuszny spalony dla Wisły w I połowie, jeden dla jagi w drugiej połowie. To widać, że jest ślepy
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 12.09.2016 o godz. 08:46.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:09.