The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 28.08.2016, 07:27
Wprowadzić możliwość zakupu kart/karnetów sponsorskich. Niektórzy od lat siedzą w tym samym miejscu np.na C albo D22 I nigdy nie zmienią sektora bo tam są znajomi których nie stać lub nie chcą chodzić na A,H czy E itp. Albo odwrotnie, lubią chodzić co mecz na inny sektor i dla nich zakup najdroższego karnetu jest niepotrzebny.

Przykładowe rozwiązanie: Za roczną/ sezonową opłatą 1000 zł mam do czasu zamknięcia internetowej sprzedaży prawo do wyboru na dany mecz miejsca na dowolnym 'zwykłym" sektorze poza miejscem przypisanym na stałe w tym prawo do wyboru jeden raz w rundzie wstępu na VIP Silver z osobą towarzyszącą, bez karty kibica dla niej, na dowód a po wykorzystaniu jednego wejścia na VIP Silver prawo do wchodzenia tam więcej razy z os. tow. po każdorazowym dokupieniu biletu VIP Silver (kto pierwszy ten lepszy ale tu potrzebny byłby dostęp do sektorów VIP przez Internet) oraz szal-cegiełka w pakiecie.

Np. płacę 1000 zł za sezon, mam domyślne miejsce na E23, ale czasem chcę iść na D12 albo C3 bo tam idą koledzy. Więc przed meczem loguję się i zmieniam miejsce na dany mecz. Ponadto jako bonus dwa razy w sezonie mogę zmienić miejsce na VIP Silver, mogę tam iść z osobą towarzyszącą. Mogę tam bywać częściej, jeśli dla osoby towarzyszącej dokupię bilet VIP Silver.

Analogicznie za 2000 zrobić tylko z opcją wejścia na VIP Gold.

Za połowę danej kwoty (odpowiednio 500/1000) zrobić warianty na jedną rundę z jednym wejściem na sektor VIP-owski.

Ponadto do opcji zakupu biletów wprowadzić warianty z możliwością podniesienia ceny biletu o 20/50/100 za coś symbolicznego.

Spośród wszystkich którzy w ten sposób wesprą choć jednorazowo klub, przeprowadzić losowanie jakiejś nagrody na koniec sezonu.

Wprowadzić to rozwiązanie od następnego meczu. Niektórzy wstrzymywali się z zakupem karnetu do czasu wyjaśnienia sprawy z Meresińskim, bo istniało ryzyko, że zniknie razem z kasą za karnety.

Gdy królem i władcą był Cupiał, to mało który z bywalców stadionu myślał w kategoriach finansowej odpowiedzialności za klub. Mimo wszystko klub był w rękach wielkiego koncernu i ludzie traktowali wybór miejsca jako zwykły zakup. Nawet ci z prawdziwej klasy średniej nie mieli pojęcia jak pomagać klubowi bo nie było takiej potrzeby. Było miejsce jedynie dla tych wielkich, których stać było na reklamę. Zeszłoroczna akcja pokazała, że mamy wielki potencjał.

Teraz jest okazja a nawet konieczność by to trochę zmienić i wykształcić poczucie stałej odpowiedzialności za losy klubu tych średnio zamożnych. Warto zatem zainwestować w zmianę systemu biletowego.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 29.08.2016 o godz. 07:48.
Odpowiedz cytując
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.08.2016, 13:41
Wprowadzić możliwość zamówienia oznaczenia swojego krzesełka na stadionie. Tabliczki z nazwiskiem/kswyką, które można zakupić i klub przytwierdzał by do krzesełka wykupionego miejsca na stadionie. Pewnie bardziej na droższych sektorach.
Coś takiego jest w Madrycie/ nie wiem czy platne
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.08.2016, 18:36
Promocja sklepiku klubowego poprzez konkurs dla osoby, która zostawi najwięcej pieniędzy w ciągu rundy/roku.
Nagrodą może być udział w treningu lub sparingu piłkarzy Wisły (oczywiście przy spełnieniu warunku co do optymalnego terminu dla trenera i drużyny). Można również ustalić minimum, poniżej którego nagroda nie jest przyznawana, by uniknąć kompromitujących sytuacji.

Na ostatnim meczu nie było stoiska z pamiątkami w korytarzu pod trybuną od strony hali. Warto wrócić do tego pomysłu. Zawsze trochę pieniędzy może wpłynąć.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.08.2016, 21:48
Powinna zostać zorganizowana loteria, np. możesz dopłacić 5zł do biletu - w przerwie meczu losowanie, do wygrania zdjęcie z zespołem/zawodnikiem, autografy, gadżety.

Zorganizowałbym też zabawę w przerwie - turbokozaka w jakiejś okrojonej wersji. Udział w zabawie oczywiście odpłatny. Na koniec rundy osoba, która uzyskała najlepszy wynik wygrywa np. kolację z zespołem itp.
Odpowiedz cytując
FoXtom
Junior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.08.2016, 15:18
Umożliwić zakup biletów przez internet bez potrzeby posiadania Karty Kibica. Już kilka razy znajomi chcieli się zabrać a tak z głupka chodźmy na mecz... brak karty, brak opcji zakupu biletu.... dupa.
Tak samo przyjeżdża rodzinka z poza KRK i jako atrakcje chciałbym wsiąść dzieciaki na mecz... nigdy nie byli, nie jestem w stanie tego zaplanować wcześniej... bilet można kupić w kolejce przed meczem... osobiście. Bez sensu. A takich okazyjnych kibiców trochę się znajdzie. Podczas wchodzenia na stadion ludzie z biletami bez KK muszą okazać dowód potwierdzający swoje dane i tyle.

Można byłoby Kartę kibica trochę wzmocnić, dodać do niej dodatkowe argumenty... i wtedy ona miała by sens jako coś dodatkowego co daje korzyści, np loterie dla posiadaczy z nagrodami typu bilety na mecz itp jakieś bonusy dodatkowe....

Akcje na słabsze mecze 2 bilety w cenie jednego. Np. jest mecz z niecieczą... bilet normalnie kosztuje 30 zł a promocji 1+1 kupujesz 2 bilety koło siebie w cenie 40 zł.
Może to zachęcić do zabierania znajomych/żony/kobiety na mecze, może ktoś się zajawi, jak mu się spodoba to potem przyjdzie na inne mecze i tyle, a przynajmniej na stadionie więcej ludzi to większe widowisko. Dodatkowo budujemy zasięg kibicowski w KRK i okolicy, co jest nie bez znaczenia na przyszłość.

Prosta sprawa.... większa frekwencja = więcej atrybutów w rozmowach z potencjalnymi sponsorami.

W ogóle zwiększenie frekwencji powinno być postawione na 1 miejscu, to jest proces długotrwały ale też trwale zwiększający dochody klubu.
Warto zapytać kibiców, tych rzadziej chodzących lub nie chodzących na mecze kibicujących Wiśle, dlaczego nie chodzą? Bez diagnozy trudno leczyć. Klub ma bazę kibiców z nieważnymi kartami kibica, czy nie wykupujących biletów... może warto wykonać parę telefonów, zrobić ankietę zorientować się co się stało?

Musimy rozważyć jedną kwestię, Kraków to nie Warszawa, ceny biletów na sektory poza C, są po prostu dość drogie, kibice to często ludzie młodzi, studenci którzy przyjeżdżają do KRK i poznają co to Wisła, nie każdy, też chce kupować karnet, duża cześć kibiców jest z poza Krakowa, to nie są maniakalni kibice, to są normalni ludzie mający rożnego typu sprawy, które często uniemożliwiają im bycie na 2-3 meczach w rundzie.... i już karnet się nie opłaca. Więc kupują bilety na te lepsze mecze, a na słabsze nie idą, czemu, a bo pogoda kiepska, dziecko chore czy inna wymówka, więc oglądnie mecz z kolegą w TV. To nie jest gorszy kibic i to też trzeba w końcu zrozumieć. Fanatycznych kibiców jest grupa i ta grupa jest prawie cały czas stała... ale to jest część która nigdy nie zapełni stadionu, żeby zapewnić stadion trzeba 30 tyś ludzi, a nie 8 tyś.

Musimy sobie zdać sprawę że my kibice, jesteśmy wizerunkiem klubu, jeśli co chwila w necie/prasie jest informacja że kibice Wisły to, kibice Wisły tamto to nie ma co się też dziwić że ludzie nie chcą przychodzić na mecze... nie chcą być utożsamiani z tymi wybrykami. Podobnie sponsorzy...
Jest akcja koniec śląska, koniec lechi, burdy na euro --- wizerunkowo dla Wisły to była i jest masakra... żaden sponsor pod czymś takim nie będzie chciał się podpisać i firmować to swoim logo...

To jest bardzo bardzo ważne, aby samemu też godnie reprezentować klub.
Ostatnio edytowane przez FoXtom : 08.09.2016 o godz. 14:37.
I'm The Best and Fuck of The Rest
Odpowiedz cytując
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.08.2016, 15:27
A propos gadżetów do kupienia. Świetna była edycja wielkich czarno-szarych plakatów. Wielu moich znajomych nabyło. Sam mam Sobola i Meliksona. Myślę, że też można by wypuscić serię takich plakatów, koszt wydruku stosunkowo niewielki a plakaty chodziły po 30 zł.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując
fresh
Junior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: a z A

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.09.2016, 11:00
Pomysł z angielskich klubów: po meczu klub wystawia na licytacje koszulki kilku zawodników, cena wywoławcza zależna od rangi meczu i popularności zawodnika. Po licytacji otrzymujesz koszulkę z klubowym certyfikatem autentyczności. Kibic ma wyjątkową pamiątkę, klub dodatkowe środki.
Ciekawe, czy w magazynach są jeszcze stroje z lat poprzednich?
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 30.10.2016, 10:21
Wczoraj podczas meczu Borussia - Schalke Hajto powiedział ciekawą rzecz. Otóż żeby kupić karnet na Schalke trzeba podpisać coś a'la lojalki i deklaracji, że taki karnet zobowiązujesz się nabyć na 5 lat.
Taki system jest dla klubu zabezpieczeniem m.in dla banków i pozwala na zaciąganie kredytów.
Schalke wzięło tak kredyt na budowę nowego stadionu a w miejscu starego na budowę kliniki która przynosi 15 mln euro przychodu.
Może u nas coś takiego?
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 30.10.2016, 10:38
Polska to niestety nie Niemcy (albo stety zależy z której strony patrzeć), nie ma w ogóle sensu porównywać skali.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.10.2016, 12:15
^^
Projekty wsparcia - propozycje bez dyskusji. Tak ciężko zrozumieć?
Niniejszy post do usunięcia...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:10.