
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
|
Vranjes... wypalony, 30-letni piłkarz wypluty przez Legię... pozycję defensywnego, drewnianego pomocnika mamy mocno obsadzoną.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
|
|
Ja wiem, że Zdisek komuch itp. ale jest nam teraz potrzebny. Jako jedyny ogarnia te papiery...
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Od Zdziska to bym się odpier.dolił. Jest z nami już tyle czasu i jeszcze nikt w klubie się na nim nie poznał? Skaut z niego ch.ujowy bez dwóch zdań, ale do ogarnięcia pozostałych rzeczy w obecnej sytuacji jak znalazł.
Biorąc pod uwagę, że nie mamy ani defensywnego ani ofensywnego pomocnika to Vranijes mógłby pomoc w ratowaniu ekstraklasy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Ja bym zaufał po prostu pracującym w klubie, którzy mówią, że Kapka jest niezbędny w Wiśle. Oni wiedzą więcej, przebywają z nim na co dzień i nie wydaje mi się, żeby miał na wszystkich takie haki, jak na Cupiała
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
Budowa klubu z mysla o przyszłym sezonie , mysle ze w tym sie utrzymamy .
Z Klubu Załuska , Buchalik , Guzmics ( sprzedaz , umowa do koncas sezony ) Jovic ( sprzedaz , umowa do konca sezonu ) Czekaj ,Brlek , Popovic , Ondrasek . Do : Bednarek http://www.transfermarkt.pl/filip-be...spieler/155158 Chorązka http://www.transfermarkt.pl/kacper-c...spieler/320897 Nalepa http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947 Jach http://www.transfermarkt.pl/jaroslaw...spieler/327755 Diaw http://www.transfermarkt.pl/elhadji-...spieler/410238 Murawski http://www.transfermarkt.pl/radoslaw...spieler/220969 Wilk http://www.transfermarkt.pl/piotr-pa...spieler/155202 Mi.Mak http://www.transfermarkt.pl/michal-m...spieler/143976 Ma.Mak http://www.transfermarkt.pl/mateusz-...spieler/143975 Stilic http://www.transfermarkt.pl/semir-st.../spieler/46340 Parzyszek http://www.transfermarkt.pl/piotr-pa...spieler/155202 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
|
|
Gościu weź się zastanów co piszesz stać nas na nich ? NIE Mak zaraz zakotwiczy w Niemczech.Stilić wierzysz,że wróci ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
Bo Głowacki już niestety nie ta para kaloszy. Do współpracy z Sadlokiem musi być młodszy piłkarz. Ja bym widział Dancha z Górnika, ale nie wiem czy da się go jeszcze, w takiej sytuacji,w jakiej jest Wisła, wyciągnąć.![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
tak mak to 3 ligi niemieckiej ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
|
napewno nie sa drozsi w utrzymaniu od tych co mammy teraz
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
Napewno to Kopernik nie żyje.
Jakies fakty na potwierdzenie tego co mówisz czy zwykle domysły ? Malarczyk rozwiązał kontrakt z Ipswich. Dzwonić i podpisywać ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Nie wiem, czy się zgodzisz szprotson, ale nam potrzebni są - właśnie jakiś sensowny ŚO, OP i PP
Musimy jakieś sensowne transfery przeprowadzić, jeśli chcemy się bić w tej lidze o utrzymanie. Ufam, że kibice nie będą tylko kanapowymi widzami, ale teraz wreszcie ruszą d... w troki i zaczną przyjeżdżać na mecze hurmem. To takie moje, pewnie "pobożne", życzenia. Mam jednak nadzieję, że się spełnią. Nadzieja umiera ostatnia. A My musimy zwierać szeregi i czynić jakieś zakupy, szaliki, koszulki, etc. to musi się udać! ![]() ![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
|
|
Na każdą pozycję potrzeba piłkarzy w chwili obecnej. Bez wyjątku.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
Myślę, że napastnicy odpalą, jak będą mieli odpowiednią ilość sytuacji podbramkowych. A te mogą stworzyć tylko konkretni gracze z przodu. Kreatorzy gry. Ze 2 piłkarzy ofensywnych przydałoby się sprowadzić do przodu. Gergel np. byłby jak znalazł. Pytanie tylko, czy Górnik go sprzedałby i za ile. Oczywiście jego sprowadzenie należałoby uzależnić od transferów wychodzących.
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
|
Jeszcze więcej spadkowiczów, utrzymać 16 pozycję w tabeli!
Kurva. Nie dość, że klątwa Mójty, Zachara to jeszcze Gergel. Ściągaj jak najwięcej spadkowiczów, bądź zszokowany pozycją w tabeli. ![]()
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 28.08.2016 o godz. 12:15.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
![]() ![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
Aha, kupić. Za co? Kupić Gergela. Nawet nie wjebać się już kilkanaście m w muł, tylko kilkadziesiąt. Jeżeli lubisz wypierrdalać forsę w błoto, Twoja sprawa. Natomiast nawet przy takiej "mobilizacji", zakup/zakontraktowanie Gergela to jawny strzał w ryj po zakupie biletu/karnetu/gadżetu. Pytanie powinno brzmieć - kto jest gorszy od Boguskiego? Mogliby zrobić testy/nabory do 1 drużyny. Nie młodziki, 1 kadra. Od lat mam wrażenie, że w miejscu Boguskiego, Urygi i niestety Pawła randomowy gość z trybun zagrałby 10x lepiej.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 28.08.2016 o godz. 13:41.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
To kogo lepszego na tę pozycję widzisz? Ja podałem przykład zawodnika, na którego teraz mogłoby nas stać. Oczywiście jak sprzedamy całą trójkę zawodników, za których są oferty i zatrudnimy inne tańsze opcje. Tyle. Nie musi być Gergel, ale moim zdaniem byłoby to niezłe wzmocnienie.
![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Znam jednego zawodnika, który spełnia Wasze kryteria.
Młody podstawowy zawodnik kadry Polski U-21 Marcina Dorny, z całkiem sporym doświadczeniem w Ekstraklasie (blisko 100 rozegranych meczów), może grać na paru pozycjach, ma dobre warunki fizyczne, a co więcej to chłopak praktycznie z naszych trybun, pochodzący z Nowej Huty Wiślak z krwi i kości, od dzieciaka kibicujący Białej Gwieździe. Nawet nie musimy za niego płacić! To Alan Uryga. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Znam jednego zawodnika, który spełnia Wasze kryteria.
Młody, podstawowy zawodnik kadry Polski U-21 Marcina Dorny, z całkiem sporym doświadczeniem w Ekstraklasie (blisko 100 rozegranych meczów), może grać na paru pozycjach, ma dobre warunki fizyczne, a co więcej to chłopak praktycznie z naszych trybun, pochodzący z Nowej Huty Wiślak z krwi i kości, od dzieciaka kibicujący Białej Gwieździe. Nawet nie musimy za niego płacić! To Alan Uryga. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
|
Po drugie kolejny rozgrywający na wypadek kontuzji/zawieszenia/transferu tego pierwszego. Po trzecie lewy skrzydłowy. "Kogo lepszego widzisz?" A czy ja jestem scoutem? Mnie po prostu rozpierrdala szok i niedowierzanie pozycji w tabeli, ale hurtowo ściągajmy piłkarzy spadkowicza. No po prostu miodzio logika. Brożek/Ondraszek/Zachara. Na ekstraklape to nie starczy? Weź chłopie nie pierrdol. Bez rozgrywającego Wisła będzie grać nadal jedno wielkie gówno. Funkcjonuje tylko jedno skrzydło za sprawą Małeckiego, Arek bierze się za rozgrywanie (sic!). Z gówna bicza nie ukręcisz. W aspekcie sportowym najbardziej wkurvia fakt, że z tym jednym pierrdolonym trybikiem byłaby górna ósemka. Patrząc na grę Amiki czy Legii nawet miejsce premiowane pucharami.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 28.08.2016 o godz. 17:38.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Największym problemem jest brak DP, rozgrywajacego i obrońcy na środek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
|
|
Do końca sierpnia mamy okienko transferowe, czyli od września możemy kontraktować tylko zawodników z kartą w ręku?.
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Guest
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
Powiedzmy sobie szczerze, ten skład od tego z zeszłego sezonu różni się chyba tylko brakiem Wolskiego. Możliwe, ze nam potrzeba rozgrywającego, a na środek obrony Kujawę zamiast Gumisia. Gorzej od niego chyba nie zagra. Jeżeli nas nie stać na lepszych piłkarzy, to musimy stawiać na głodnych sukcesu. ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Co do sprowadzenia Widanowa to uważam że to dobry pomysł.Taki twardo grający obrońca na pewno sie przyda.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline |
|
|
Z tego co wiem Adam Buksa z Lechii Gdańsk nie jest zadowolony ze swojej sytuacji. Naprawdę ciekawie się zapowiadał kiedyś ten chłopak. Forma Pawła i Odraska który w dodatku złapał kontuzje sprawia, że ktoś kto mógłby strzelić na bramkę nie wątpliwie by się przydał tej drużynie.
Ostatnio edytowane przez wester : 28.08.2016 o godz. 22:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
Uważam, że obecnie trzeba ratować, co się da, a z pewnością można nadmiary w pewnych formacjach przenieść na inne, w których są niedobory. Coraz gorzej funkcjonuje u nas druga linia, a z roku na rok nikt nie dbał o to, by zbudować coś sensownego w środku. Dlatego teraz tę formację mamy najbardziej zastaną i przez to najbardziej newralgiczną. To ta formacja generuje zbyt mało okazji dla napastników. To nie Brożek nie ma formy, tylko po prostu nie ma żadnych albo prawie żadnych okazji. Żeby to zmienić potrzeba wprowadzenia większego ożywienia z przodu i to w ofensywnej części pomocy. Zgadzam się z Tobą, że ofensywny pomocnik jest najbardziej potrzebny - wynika to z moich wcześniejszych postów. Gdybyś zadał sobie trudu i poczytał trochę moich postów, to byś zrozumiał clue tego, o co mi chodzi. Ja jednak widzę potrzebę zwiększenia rywalizacji w formacji ofensywnej, by pobudzić trochę przód do kreowania gry. Roman Gergel nie gra na lewej stronie, ani nawet na OP, tylko właśnie na PP. Na dowód tego przedstawiam jego profil z transfermarkt. http://www.transfermarkt.pl/roman-ge.../spieler/74704 W zeszłym sezonie Gergel strzelił 10 bramek i zaliczył 5 asyst w spadkowiczu. Chyba nie wmówisz mi, że to jakiś słaby zawodnik? Jest to bardzo dobry gracz, jak na nasze możliwości. Pytanie, czy takie możliwości w ogóle będą, bo kończy się okres transferowy i zapewne Górnik nie będzie chciał pozbywać się jednego z najlepszych swoich graczy. Dlatego łaskawie - następnym razem, zanim coś napiszesz, chociaż przejrzyj statystyki zawodnika, a dopiero potem komentuj. ![]()
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|