pomeran napisał(a):

Jeśli Citko chce zrobić jakieś wzmocnienia w Wiśle to powinien zacząć od natychmiastowego rozwiązania kontraktu z winy zawodnika z Cywką i Boguskim. Powód ? zatajenie kalectwa.
p.s: tak, wiem. to niemożliwe. Ale można pomarzyć..
łysy faulował by i 5 razy gdyby było można. on nie ma nic. ani szybkości, ani techniki, ani strzału ani odbioru. do tego ma 170 cm (szkoda, że Wdowczyk z niego stopera nie zrobił). Podpisanie go to jawne działanie na szkodę klubu.
|
To może być nasz Cannavaro!