
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#31
|
|
Widzę, że optymistycznie. Ja biorę remis w ciemno, choć obawiam się że polegniemy bo piłkarsko Cracovia jest w tym momencie po prostu lepsza. Do tego sporo kapuchy dostaną więc w najbliższej przyszłości mogą nam odjechać sportowo. 1:1. Brak Wolskiego to b. duża strata. Jeżeli na jego miejsce nie przyjdzie ktoś ogarnięty to walczymy o utrzymanie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#32
|
|
Powiem tak: jeśli duch Cupiała wciąż unosi się nad naszym klubem to... w razie porażki i tak moglibyśmy się cieszyć że pozbędziemy się w końcu handlarza Dariusza W.
Ale bez Cupiała pewnie się to nie zdarzy... więc tylko zwycięstwo! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: ...
Offline |
#34
|
|
Szczerze mówiąc remis w tym meczu biore w ciemno. Choc obawiam sie, ze grajac tak jak w Trójmieście, nie jesteśmy w stanie wywieźć z Kaluzy nawet punktu. Brakuje nam ewidentnie liderow w tej druzynie i jesli nowi właściciele takich nie sprowadza bedzie nam bardzo trudno punktowac regularnie w tym sezonie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#35
|
|
Nie ma co srać w gacie łykniemy żydków 2-0.
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#36
|
|
A tak na powaznie. Serio uwazacie ze wygramy ? Czy to jakis zbioriowy trolling jest ?
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#37
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#38
|
|
Czuję pewne 0-3 dla nas!!! na nich
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków
Offline |
#39
|
|
A tak na poważnie , serio uważasz ze żydy są w takiej formie że nie damy rady z nimi wygrać ?
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
|
W Gdańsku i Gdyni po 3:0 w dupę było, faktycznie może padnie trójka...
Remis i jestem zadowolony. |
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#41
|
Rozjebiemy ich jak gnój po polu, bo my jesteśmy Wisła, a oni są gorsi. I nic mnie nie obchodzi analiza piłkarska. Oni są gorsi, po prostu, ontycznie. Gorsi. Nawet, jeśli przegramy, to to się nie zmieni. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#42
|
|
''pojechać tam'', zaorać dzi.wki równo z ziemią bez litości!
Ma im się izraelitom odechcieć grać po tym meczu! Proste! Wyższość na trybunach i na boisku. To jest jedno z dwóch spotkań, w którym wymagam zapierrdalania i rzygania pod osławionymi tujami po meczu. Chce widzieć, że im zależy, że grają a nie stoją jak piz.dy. Jebie mnie, które mamy miejsce i ile punktów przed tym meczem. Po tym meczu mamy mieć o 3 punkty więcej. Tyle. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#43
|
|
18-tke meczową ktoś zna?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#44
|
|
Porażka będzie pogrzebaniem Wdowczyka. Trzecia porażka i to w derbach byłaby klęską klęsk. Nawet nie chcę myśleć co byłoby później. Na stadionie pustki i gwizdy. Do jakich czasów doszło. Oby nie czekały nas lata upokorzeń w lidze. Jest źle, oby po tym meczu nie było gorzej. Nie obchodzą mnie obiecanki cacanki. Tylko fakty. Na ten moment są takie, że od kilka lat jesteśmy w dupie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#45
|
|
A ja zupełnie racjonalnie zakładam, że ten mecz wygramy! Po prostu nasi piłkarze będą lepiej zmotywowani od zmanierowanych żydów, a umiejętności nadal są porównywalne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#46
|
|
Nie wiadomo jak news o JM wpłynie na naszych grajków
|
|
|
|
konserwa
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH
Offline |
#47
|
![]() Wydrukować, przykleić sobie nad łóżkiem na ścianie i wbić do każdego kibicowskiego łba w Krakowie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#48
|
|
No i nastał ten piekny dzien, w ktorym na kolacje dostajemy potrawke z zyda. Dopiero potem dowiemy sie czy był smaczny czy juz zjełczały. Tylko zwyciestwo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#49
|
|
Tylko zwyciestwo może nam poprawić humor, po dzisiejszych rewelacjach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#50
|
|
Co tu dużo pisać, jazda z ....ami, Wisełko jazda z ....ami! JŻS
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#51
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#52
|
|
Wielkie lanie w Krakowie raczej!
![]() Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#53
|
|
Zachara dotknął piłkę w ogóle ? (Jest 63 minuta)
![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#54
|
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#55
|
|
Po 2 miesiacach druzyna nie wie jak grac w pilke. Jezeli chodzi o przygotowania przedsezonowe to polscy trenerzy to amatorka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#56
|
|
Co wy robicie wy Białą Gwiazdę hańbicie !!! ściągać koszulki ku..a skoro nie potrafcie grać
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#57
|
![]() i w sumie tyle w temacie. 1904 znaki ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#58
|
|
Jak to było? "Nie odczujemy braku Wolskiego"? No to ....a nie odczuwamy.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Member
Od: 03.2015
Offline |
#59
|
|
05.08.2010 - pamiętny w....... od Karabachu, 3 bramki w pierwszej połowie, "uratowany honor" 2 bramkami w drugiej połowie, ale za mało nawet na remis, a co dopiero na uniknięcie kompromitacji, czyli awans.
05.08.2016 - pamiętny (jak każdy) w....... od żydowni, 2 bramki w pierwszej połowie, w tym pierwsza już w drugiej minucie, "uratowany honor" bramką Małeckiego w drugiej połowie, ale za mało nawet na remis, a co dopiero na uniknięcie kompromitacji, czyli zwycięstwo. Jeszcze do tego, tego samego dnia, nasz nowy, świeżo kvrwa jego mać upieczony właściciel dostaje zarzuty, po których mu grozi więzienie. A jeszcze półtora roku temu, gdy pokonywaliśmy starozakonnych 2:1, mając multum niewykorzystanych sytuacji, kto by pomyślał, że aż tak sytuacja się s.......i i odwróci na ich korzyść. TO JEST DRAMAT KVRWA.
Ostatnio edytowane przez AdrianoZKS : 05.08.2016 o godz. 21:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#60
|
|
To, niestety, smutny finał wieloletniego osłabienia drużyny. W tamtym sezonie po raz pierwszy zagraliśmy w grupie spadkowej. W tym, ktoś postanowił sprawić, co się stanie, jak osłabimy się jeszcze bardziej. Nie mam pretensji do Wdowczyka ani nawet piłkarzy. To w końcu nie ich wina, że ktoś zatrudnił tylu nieudaczników.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|