![]() |
WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Przed nami czwarta kolejka Lotto Ekstraklasy.
Już w piątek najważniejszy mecz sezonu. Derby Krakowa po gorszej stronie Błoń. Do tego meczu Wiślacy przystępują z dorobkiem trzech punktów po trzech meczach z mało imponującym bilansem bramkowym. To wszystko jednak schodzi na dalszy plan. W piątek po gorszej stronie Błoń, styl nie będzie miał znaczenia, zespół pochodzenia izraelskiego siejący postrach w europejskich pucharach ma zostać zaorany, równo z ziemią. Piłkarzom sąsiadki po tym meczu a odejść ochota na dalsze punktowanie w Ekstraklasie. Plan jest prosty! Trzy punkty! Upokorzenie sąsiadki! I Zwycięstwo na boisku i na trybunach! KRAKÓW JEST NASZ! DERBY DLA WISŁY. Mecz wyjątkowy, to i wstęp wyjątkowy, nie będę się zagłębiał w historię itp. Sprawy. KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA! WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA! |
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.
Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem. Ondrasek do pierwszej jedenastki. |
tylko zwycięstwo!
jak odpukać przegramy to Pan W. niech wyleci z klubu. |
Jeśli przegramy trzeci, z czterech meczów w tym sezonie - patrząc na wagę tego spotkania - jestem skłonny stwierdzić, że Wdowczyk straci posadę trenera...
|
Cytat:
Faktycznie mało. Za to w sąsiadce zza błoń to każdy by się dał pokroić za piniążki Filipiaka. |
Cytat:
|
Zmiana właściciela nie ma żadnego znaczenia, będzie 1-1 po żenującej kopaninie.
|
Wygramy !!!
|
Panowie, spokojnie. Ja tutaj widzę powiew najnowszych trendów zapoczątkowanych przez Kazimierza Moskala. Hipsterskiego trenera, który remisował, zanim to było modne. Obecnie wiemy na przykładzie Portugalii (gdzie udaje się Zdzisław "greyjoy" Kapka wraz z Marcinem Kuźbą na "zakupy" w stylu "a wejdę, popatrzę, podrapię się po jajach i wrócę spowrotem"), że tymi remisami da się wiele ugrać.
3 pkt. po 3 spotkaniach na koncie. Jest ta pożądana stabilizacja, jest constans. Przewiduję dokładnie ten sam scenariusz, który prorokowałem przed spotkaniem z paprykarzem. Cytat:
Dodałbym tyle, że bramka dla icka będzie po naszym babolu. Wachlarz możliwości jest przecież "bjutiful" - Głowa, Rysiek, Uryga, Załuska, Miśkiewicz. Kiedyś był Jop. Tyle, że wg mnie, będzie to ktoś nowy. Typ pada na Brleka. My zaś wtoczymy ledwie co do siatki. Po raz kolejny - nie radzę oglądać na trzeźwo. Po drugie - strzeżonego Pan Bóg strzeże. |
z racji tego ze nie da sie zgwałcić prostytutki, gwałtu nie bedzie. Ale 4:0 dla nas bedzie.
|
Muszą przynajmniej zremisować. Derby i 3 porażka z rzedu nie wchodzą w rachube
|
Oby powtórzył się dzień 8 listopada 2010 roku ........ i późniejszy marsz w górę... Jak wygrają to pójdę na pielgrzymkę ;-)....
|
Davey777 - póki co przegrlaiśmy jedne derby, ta porażka byłaby 2 pod rząd
funkykoval - chyba 5 listopada. Wiem, niepotrzebnie się czepiam :P Patrząc na naszą grę i lansowane na siłę ustawienie z 3 obrońców czarno to widzę. Rok temu derby były w podobnym terminie, niby atmosfera była podobna, jednak wtedy byłem większym optymistom. Oby po raz kolejny się okazało, że na garbatych plecach ciężko dźwigać cokolwiek zwłaszcza ciężar presji faworyta derbów. PS wszyscy się zajmują nowym właścicielem, ewentualnie zgodami. O derbach wszędzie cisza :( |
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
|
Lepiej zagrajmy normalnym ustawieniem zeby to nie były dotkliwe dla Nas derby.
|
Jazdaaa z kurrrwami!
|
Cytat:
Tak naprawde ch** mi do tego, ale to brzmi bardziej jak groźba solidnego oklepu. Co do meczu. Cracovia w dole. Straciła dwóch kluczowych piłkarzy, musimy to wykorzystać. Oby sportowa złość w tym przypadku wyszła nam na dobre. Remisu nie biorę w ciemno. Tylko wygrana. |
fartowny remis biore w ciemno
|
Brawo SKWK. Dobry ruch. I kij już z tym czarnym. Ten mecz musimy wygrać! Jak napisał autor, " każdy piłkarz niech pamięta..."
|
A co mi tam... 3:0 dla Wisełki będzie, taki prezent na moje urodziny,
jebać ....y, połamać im nogi. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Na Derby nie idą przypadkowe osoby, więc raczej nie będzie przypału. |
Cytat:
Cytat:
Faktycznie, chyba macie rację. Nie można ciągle wracać pamięcią do tamtej Wisły z Baszczyńskim, Stolarczykiem, Szymkowiakiem, Cantoro i całą resztą. Czy nawet jeszcze wcześniej. Cytat:
|
Cytat:
I takim prikazem wokalnym ?:) a co do meczu... to nie mecz, to DERBY! |
Derby, derby...
Ale w żadnym wypadku wielkie, bo żeby jakieś wydarzenie sportowe można było nazwać wielkim, to muszą odbywać się między godnymi siebie rywalami. W tym wypadku to mamy mecz tenisowy gdzie po jednej stronie siatki Steffi Graff, a po drugiej Teresa Orlowski. |
Zwiastun dążenia do kibicowskiego poziomu na wyjazdach naszego nowego "układu?. To akurat plus.
|
Moim zdaniem problemem nie jest ustawienie, a nastawienie moich zawodników do gry - panie Wdowczyk opamietaj sie w koncu. Jakos z ta druzyna po jego przyjsciu wszystko układało sie swietnie a nagle nastawienia im brakuje? dobra sciema, widac ze nie widzi tego, ze do taktyki jaka stosuje nie mamy odpowiednich pilkarzy. Bedzie nerwowo
|
Mam nadzieje, że to jakaś zasłona dymna i wyjdzie jednak klasycznym ustawieniem z czwórką z tyłu.
|
Wygramy z...urwami i tyle. Jesteśmy lepsi. Oni przegrali ze Skendiją Tetowo!!!! My jesteśmy Wisła Kraków i mamy obowiązek z nimi wygrać!!!
Strzelić szybko 2 bramki i padną jak muchy |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl