The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.08.2016, 16:48. WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Przed nami czwarta kolejka Lotto Ekstraklasy.
Już w piątek najważniejszy mecz sezonu. Derby Krakowa po gorszej stronie Błoń.

Do tego meczu Wiślacy przystępują z dorobkiem trzech punktów po trzech meczach z mało imponującym bilansem bramkowym. To wszystko jednak schodzi na dalszy plan.

W piątek po gorszej stronie Błoń, styl nie będzie miał znaczenia, zespół pochodzenia izraelskiego siejący postrach w europejskich pucharach ma zostać zaorany, równo z ziemią. Piłkarzom sąsiadki po tym meczu a odejść ochota na dalsze punktowanie w Ekstraklasie.

Plan jest prosty! Trzy punkty! Upokorzenie sąsiadki! I Zwycięstwo na boisku i na trybunach!

KRAKÓW JEST NASZ!
DERBY DLA WISŁY.

Mecz wyjątkowy, to i wstęp wyjątkowy, nie będę się zagłębiał w historię itp. Sprawy.



KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA! WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.08.2016, 17:14
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.

Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem.

Ondrasek do pierwszej jedenastki.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.08.2016, 17:29
tylko zwycięstwo!

jak odpukać przegramy to Pan W. niech wyleci z klubu.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.08.2016, 22:04
Jeśli przegramy trzeci, z czterech meczów w tym sezonie - patrząc na wagę tego spotkania - jestem skłonny stwierdzić, że Wdowczyk straci posadę trenera...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Grzana
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.08.2016, 22:05
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.

Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem.

Ondrasek do pierwszej jedenastki.
Głowacki, Brożek, Małecki, Boguski, Mączyński, Ondrasek...
Faktycznie mało.

Za to w sąsiadce zza błoń to każdy by się dał pokroić za piniążki Filipiaka.
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 01.08.2016, 22:10
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Jeśli przegramy trzeci, z czterech meczów w tym sezonie - patrząc na wagę tego spotkania - jestem skłonny stwierdzić, że Wdowczyk straci posadę trenera...
To wcale nie jest takie pewne. Zapomnieliście już że w klubie nie ma już Pana Cupiała.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.08.2016, 22:24
Zmiana właściciela nie ma żadnego znaczenia, będzie 1-1 po żenującej kopaninie.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.08.2016, 23:07
Wygramy !!!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.08.2016, 06:45
Panowie, spokojnie. Ja tutaj widzę powiew najnowszych trendów zapoczątkowanych przez Kazimierza Moskala. Hipsterskiego trenera, który remisował, zanim to było modne. Obecnie wiemy na przykładzie Portugalii (gdzie udaje się Zdzisław "greyjoy" Kapka wraz z Marcinem Kuźbą na "zakupy" w stylu "a wejdę, popatrzę, podrapię się po jajach i wrócę spowrotem"), że tymi remisami da się wiele ugrać.

3 pkt. po 3 spotkaniach na koncie. Jest ta pożądana stabilizacja, jest constans.

Przewiduję dokładnie ten sam scenariusz, który prorokowałem przed spotkaniem z paprykarzem.

Cytat:
Zmiana właściciela nie ma żadnego znaczenia, będzie 1-1 po żenującej kopaninie.
Dokładnie ta sama prognoza. Widzę, że miejsce w typerze nieprzypadkowe

Dodałbym tyle, że bramka dla icka będzie po naszym babolu.

Wachlarz możliwości jest przecież "bjutiful" - Głowa, Rysiek, Uryga, Załuska, Miśkiewicz. Kiedyś był Jop. Tyle, że wg mnie, będzie to ktoś nowy.

Typ pada na Brleka.

My zaś wtoczymy ledwie co do siatki.

Po raz kolejny - nie radzę oglądać na trzeźwo. Po drugie - strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.08.2016, 07:50
z racji tego ze nie da sie zgwałcić prostytutki, gwałtu nie bedzie. Ale 4:0 dla nas bedzie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.08.2016, 08:20
Muszą przynajmniej zremisować. Derby i 3 porażka z rzedu nie wchodzą w rachube
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.08.2016, 09:04
Oby powtórzył się dzień 8 listopada 2010 roku ........ i późniejszy marsz w górę... Jak wygrają to pójdę na pielgrzymkę ;-)....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.08.2016, 13:25
Davey777 - póki co przegrlaiśmy jedne derby, ta porażka byłaby 2 pod rząd

funkykoval - chyba 5 listopada. Wiem, niepotrzebnie się czepiam

Patrząc na naszą grę i lansowane na siłę ustawienie z 3 obrońców czarno to widzę. Rok temu derby były w podobnym terminie, niby atmosfera była podobna, jednak wtedy byłem większym optymistom. Oby po raz kolejny się okazało, że na garbatych plecach ciężko dźwigać cokolwiek zwłaszcza ciężar presji faworyta derbów.

PS wszyscy się zajmują nowym właścicielem, ewentualnie zgodami. O derbach wszędzie cisza :(
Odpowiedz cytując
Daro&Mysłowice
Member
 
Od: 11.2004
Skąd: Mysłowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.08.2016, 21:13
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.08.2016, 21:26
Lepiej zagrajmy normalnym ustawieniem zeby to nie były dotkliwe dla Nas derby.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 02.08.2016, 22:14
Jazdaaa z kurrrwami!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.08.2016, 22:17
Daro&Mysłowice napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
tja,... "kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach."

Tak naprawde ch** mi do tego, ale to brzmi bardziej jak groźba solidnego oklepu.

Co do meczu.

Cracovia w dole. Straciła dwóch kluczowych piłkarzy, musimy to wykorzystać. Oby sportowa złość w tym przypadku wyszła nam na dobre. Remisu nie biorę w ciemno. Tylko wygrana.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.08.2016, 22:28
fartowny remis biore w ciemno
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.08.2016, 12:18
Brawo SKWK. Dobry ruch. I kij już z tym czarnym. Ten mecz musimy wygrać! Jak napisał autor, " każdy piłkarz niech pamięta..."
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.08.2016, 12:40
A co mi tam... 3:0 dla Wisełki będzie, taki prezent na moje urodziny,

jebać ....y, połamać im nogi.

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.08.2016, 14:01
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.

Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem.
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
AMF
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.08.2016, 16:36
Barti napisał(a):Wyświetl post
BBraw SKWK. Dobry ruch. I kij już z tym czarnym. Ten mecz musimy wygrać! Jak napisał autor, " każdy piłkarz niech pamięta..."
Raczej chodzi o to żeby nie było przypału przy pozdrawianiu naszych nowych przyjaciół...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.08.2016, 16:42
AMF napisał(a):Wyświetl post
Raczej chodzi o to żeby nie było przypału przy pozdrawianiu naszych nowych przyjaciół...

Na Derby nie idą przypadkowe osoby, więc raczej nie będzie przypału.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 04.08.2016, 09:53
Grzana napisał(a):Wyświetl post
Głowacki, Brożek, Małecki, Boguski, Mączyński, Ondrasek...
Faktycznie mało.

Za to w sąsiadce zza błoń to każdy by się dał pokroić za piniążki Filipiaka.
Arked napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.

Faktycznie, chyba macie rację.

Nie można ciągle wracać pamięcią do tamtej Wisły z Baszczyńskim, Stolarczykiem, Szymkowiakiem, Cantoro i całą resztą. Czy nawet jeszcze wcześniej.

Cytat:
Każdy, kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach.
Radykalnie.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 04.08.2016 o godz. 09:59.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 04.08.2016, 09:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Na Derby nie idą przypadkowe osoby, więc raczej nie będzie przypału.
czy to nie oby pierwsze derby z takim oswiadczeniem?
I takim prikazem wokalnym ?

a co do meczu...
to nie mecz, to DERBY!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 04.08.2016, 10:11
Derby, derby...
Ale w żadnym wypadku wielkie, bo żeby jakieś wydarzenie sportowe można było nazwać wielkim, to muszą odbywać się między godnymi siebie rywalami. W tym wypadku to mamy mecz tenisowy gdzie po jednej stronie siatki Steffi Graff, a po drugiej Teresa Orlowski.
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 04.08.2016, 10:16
Zwiastun dążenia do kibicowskiego poziomu na wyjazdach naszego nowego "układu?. To akurat plus.
Ostatnio edytowane przez pchelas : 04.08.2016 o godz. 10:23.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.08.2016, 10:55
Moim zdaniem problemem nie jest ustawienie, a nastawienie moich zawodników do gry - panie Wdowczyk opamietaj sie w koncu. Jakos z ta druzyna po jego przyjsciu wszystko układało sie swietnie a nagle nastawienia im brakuje? dobra sciema, widac ze nie widzi tego, ze do taktyki jaka stosuje nie mamy odpowiednich pilkarzy. Bedzie nerwowo
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 04.08.2016, 11:03
Mam nadzieje, że to jakaś zasłona dymna i wyjdzie jednak klasycznym ustawieniem z czwórką z tyłu.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 04.08.2016, 11:17
Wygramy z...urwami i tyle. Jesteśmy lepsi. Oni przegrali ze Skendiją Tetowo!!!! My jesteśmy Wisła Kraków i mamy obowiązek z nimi wygrać!!!
Strzelić szybko 2 bramki i padną jak muchy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55.