The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 01.08.2016, 10:08
Wdowczyk nie ustępuje (tak myślę) Nowakowi, ale ma słabszych piłkarzy do dyspozycji i stąd porażka. I tyle. Zresztą pierwsza 8 to będzie przy tych bramkarzach, Brlekach, Cywkach i Pietrzakach sukcesem.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 01.08.2016, 18:27
abcabc napisał(a):Wyświetl post
@s1mone

"Chyba Ci się mózg zwichrował"; "balonowaty lobik z 14 metra"; "To jest podstawowe bramkarskie abecadło. Wychodzisz z bramki tylko wtedy, gdy : 1) MASZ 1000000000% pewność, że piłkę złapiesz lub wybijesz"

Gościu. Twoje teksty wynikające z miłości do Miśkiewicza są męczące () i nie mam czasu na nie odpowiadać. Ale krótko:
Jak sie dziecko nauczy abecadła, to potem spędza trochę czasu na nauke zastosowania go do danej sytuacji. A to już trudniejsze.
A ta "1000000000% pewność" to już przedszkolne myślenie.

Załuska nie wychodził z bramki. On był tam gdzie powinien, bo nie wiedział, czy Flavio nie kiwnie Pietrzaka. Więc musiał być parę kroków do przodu od linii. Nie ma tu żadnej winy bramkarza. Tylko żałosni miłośnicy Miskiewicza i hejterzy jego rywali próbowali na siłę czegoś wyszukać.
Nawet jakby to była wina bramkarza, to i tak Miśkiewicz nie ma prawa zbliżyć się do bramki. Bramkarz może robić błędy, ale musi być bramkarzem. A nie tak jak ta niedojda.
Zadziwiające, jak ci sami ludzie nie widzieli koszmarnych systemowych błędów (nie jednostkowych) swojego Miśkiewicza w wielu poprzednich meczach.
Emocjonalni fani nie powinni mieć wpływu na cokolwiek. Klub to nie przedszkole, gdzie promuje się swojego pupilka-niedojdę.

Edyt: "balonowaty lobik z 14 metra spadający na wysokość poniżej połowy bramki"
To jest zabawne. Piłka spadła przy słupku na poziomie murawy i wystarczająco szybko szybowała, żeby nawet rzucający sie na linii bramkarz jej nie sięgnął. A ten opowiada o jakimś baloniku "spadającym na wysokość poniżej połowy bramki"
Wyimaginowałeś sobie jakiegoś dysputanta, który w twoim mniemaniu zakochał się w Miśku i dlatego wytyka błędy Załusce. Fajnie jest żyć w alternatywnej rzeczywistości, no nie?

Podziwiam!

Załuska zajebał nam bramkę i tyle. Mam nadzieję, że w następnych meczach zagra lepiej i tego mu życzę.
Strzał był słaby, w dodatku balonik (tak się popularnie nazywa strzały które najpierw się wznoszą, a potem z wyniku braku siły uderzenia opadają, wiesz?), prawdopodobnie sam bym ten strzał obronił (chociaż dobre 7 lat nie praktykowałem, więc ciężko powiedzieć czy bym se czegoś nie potłukł albo nie naciągnął ). Zwykła szmata i tyle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.08.2016 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 01.08.2016, 18:40
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Tylko co teraz z derbami? Drugą szansę mu dać w takim meczu? Bo żeby się nie okazało, że ten z Lechią był jednym z jego lepszych meczy... Ja chyba na derby wolał bym Miśka, a Załuska drugą szansę niech dostanie na R22.
Na derby wyjdziemy z 5 napastnikami, 2 pomocnikami, 3 obrońcami. W obronie Boguski, Ondrasek i Cywka. W ataku Brożek, Uryga i kto tam jeszcze. Albo coś równie absurdalnego. Niech trener eksperymentuje dalej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 01.08.2016, 19:12
Cytat:
Zresztą pierwsza 8 to będzie przy tych bramkarzach, Brlekach, Cywkach i Pietrzakach sukcesem.
Akurat Cywka z Lechią zagrał poprawnie i jako boczny obrońca może się sprawdzić jeśli popracuje nad bronieniem

Nowe ustawienie to wiadomo że trzeba czasu by to się "zgrało" i żeby zaczęły wchodzić w krew "automatyzmy". Piłkarsko skład jest spokojnie na górną ósemkę i tego trzeba od nich i od trenera wymagać. Nie ma co się gotować. Początek sezonu dwa mecze nie wyszły zobaczymy przy czym będzie obstawiać Wdowiec. Czy się będzie trzymał tego 5-3-2 czy powróci na 4-5-1. Trzeba wierzyć że będzie dobrze.

Osobiścię liczę że Zachara będzie powoli wskakiwał do pierwszego składu bo Brozio to jednak bardziej mi sie widzi na wchodzącego z ławki.

Z Brleka też będzie piłkarz. Cierpliwości.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 01.08.2016, 19:26
Jeżeli kadra się nie zmieni, to ja bym się zastanowił nad Broziem jako ofensywnym pomocnikiem. Takim trochę w stylu Stilica, co to potrafi przeczłapać cały mecz, ale rzucić ze dwie piłki napastnikom. Wtedy (jeżeli gralibyśmy 3 pomocnikami w środku) Brlek i Popovic/Uryga za Brożkiem, wahadłowi: Małecki i Jovic. A obrona obojętna, bo poza Głowackim to tam każdy parodysta.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 02.08.2016, 17:02
Lechia - Wisła Kraków, liga "od kuchni":

https://www.youtube.com/watch?v=vFQjell1cic
Odpowiedz cytując
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 02.08.2016, 18:17
W tym materiale widać, że Broniszewski się przydaje na ławce A i Załuska instruuje Cywkę.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 03.08.2016, 01:36
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu wdowczyk tak uparcie gra 3-5-2, tracimy jeszcze wiecej bramek niż przy 4-4-2. Widać, że mały najlepiej czuje sie grając przy linii
Dokładnie, początek sezonu mamy kiepski bo nowe ustawienie[U] totalnie nie sprawdza się.
[/U]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.