|
Pytanie,
Równie dobrze za ten 1 mln złotych mógł Cupiał sprzedać Wisłę TS. Czemu tego nie zrobił? Sprzedał Wisłę 2 "grabarzom"? A może mimo wszystko coś za nimi przemawia? Nie wiem, ale nie chce mi się wierzyć że oddał Wisłę 2 gościom żeby ci ją zlicytowali i żyli z dotacji z C+. Sam mógł to zrobić albo oddać do TS i mieć święty spokój. Myślę że sporo będziemy już wiedzieli z końcem sierpnia. Na razie to takie SF.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|