
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Normalnie na gorąco nie komentuje, ale to jaką kupę zagraliśmy w obydwóch meczach nad morzem to nie widziałem czegoś takiego od dawna.
Wdowczyk chyba przekombinował i oni sami nawet nie wiedzą co mają grać. I nie chodzi o wynik, bo jakby Paweł się nie wyjebał mogłoby się skończyć 2:2 tylko o grę. Oczy bolą od patrzenia. W ostatnim roku nie licząc epizodu z Tadziem na ławce prawie w każdym meczu byliśmy optycznie lepsi od rywala. Byłem do tego przyzwyczajony, że przeważamy i prowadzimy grę - stąd mimo grupy spadkowej byłem daleki od narzekania i widziałem pozytywy. Teraz zagraliśmy dwa TAKIE mecze, że zęby strzelały od zaciskania. Jeszcze na domiar złego zamieniliśmy w bramce Miśkiewicza na Buchalika Bis. Dam Załusce jeszcze wotum zaufania, ale druga bramka dla Lechii - ewidentnie na jego konto. On miał obowiązek stać na linii w sytuacji, gdy ma przed sobą jeszcze obrońcę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.07.2016 o godz. 19:04.
|
|
|

|
||||||
|
|