The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 28.07.2016, 12:32
Mając tak ofensywnych bocznych obrońców to przy 4-4-2 w środku pomocy wystarczą Popovic z Mączyńskim/Brlekiem. Mały szarpnie, Boguski coś tam poda do Jovia a i Popovic z Mąką są w stanie coś ze środka dograć.
W sumie to chyba wolę mieć rozłożony atak na kilka stref, niż być uzależnionym od jednego grajka (melikson/stilic/wolski).
Powód: dopisek.
Ostatnio edytowane przez swiety37 : 28.07.2016 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.07.2016, 12:36
No właśnie coś mnie martwi, jak mało (czyt. w ogóle) nie są wykorzystywani przez Wdowczyka w tym sezonie Guzmics, Jović, Popović i Mączyński. Rozumiem urazy, rozumiem oszczędzanie na wypadek transferu, no ale bez przesady.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.07.2016, 12:55
Wdowczyk nie ma tam nic do gadania. Dostał polecenie z góry i tyle. Jedynie zastanawia brak Arka w pierwszym składzie, biorąc pod uwagę wyczyny wonderboya Alanka (no chyba, że dostał kredyt zaufania powiedzmy na 3 mecze, jak będzie grać słabo to wraca Arek).
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.07.2016, 13:02
Odrobina filozowania:
Być może Głowa nie jest w stanie zagrać całego sezonu, więc DW chce zgrywać stałych środkowych... a, że Rysiek na sprzedaż, to do Sadloka zostaje tylko Uryga... a że Uryga jest jaki jest, to do Urygi dorzuca Cywkę i musi grać 3 środkowych W efekcie gramy 4 obrońcami z tyłu (w tym 2 bocznych) bo Cywka z Urygą liczą się jako jeden

A tak na poważnie, to z jednego z dwójki Uryga-Cywka trzeba zrezygnować na rzecz jakiegoś przyzwoitego ŚO.
Odpowiedz cytując
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.07.2016, 17:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
...
A kiedy w ostatnich latach my nie mieliśmy problemu z grą?

Mąka (z Małeckim i Brlekiem) do środka, bardzo dużo bramek padło po rozegraniu Mączyński + Jovic i zgraniu w pole karne tego ostatniego.
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.07.2016, 10:59
Trochę temat meczu zszedł na drugi plan. Ciekawe jaki skład wystawi Wdowczyk. Jak system 3-5-2 to środek Brlek-Mączyński-Popovic, a skrajnych Małecki- Bartosz. Tak byłoby lepiej, nie byłoby takiej dziury w środku pola
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.07.2016, 11:17
Jak dalej jest prawdopodobna opcja, że Krzysiek odejdzie to na boisku go nie zobaczymy. Chyba, że sytuacja ewidentnie będzie zła to wejdzie. To samo z Ryśkiem.

I Lechia i Wisła jeszcze nie remisowała - także 1:1 albo 2:2.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 30.07.2016, 18:52
Arka gra ch.uja 3 bramki w dupę, Lechia gra ch.uja 3 bramki w dupę. Wdowiec musi wrócić do normalnego ustawienia i zrozumieć, że ma za słabych piłkarzy na wpajanie im innej taktyki niż 4-4-2/4-4-1-1
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 30.07.2016, 18:53
7 bramek straconych w 3 meczach
slownie siedem
bez defensywnego pomocnika to mozemy co najwyzej w waterpolo grac
albo w brydza sportowego
o Pietrzaku i Cywce w obronie allbo grze Brozka dzisiaj, to szkoda w ogole pisac

Panie Wdowczyk, czy to juz czas na porzucenie eksperymentalnej taktyki, czy jeszcze 3-4 w cymbal od zydów musimy wylapac?
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 30.07.2016 o godz. 18:56.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.07.2016, 18:56
^^ A to ja jeszcze przypomnę, że zmiana ustawienia miała na celu zmniejszenie liczby traconych goli... (Wdowczyk w jednym z wywiadów tak powiedział).
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 30.07.2016, 18:56
Normalnie na gorąco nie komentuje, ale to jaką kupę zagraliśmy w obydwóch meczach nad morzem to nie widziałem czegoś takiego od dawna.

Wdowczyk chyba przekombinował i oni sami nawet nie wiedzą co mają grać.

I nie chodzi o wynik, bo jakby Paweł się nie wyjebał mogłoby się skończyć 2:2 tylko o grę. Oczy bolą od patrzenia. W ostatnim roku nie licząc epizodu z Tadziem na ławce prawie w każdym meczu byliśmy optycznie lepsi od rywala. Byłem do tego przyzwyczajony, że przeważamy i prowadzimy grę - stąd mimo grupy spadkowej byłem daleki od narzekania i widziałem pozytywy.

Teraz zagraliśmy dwa TAKIE mecze, że zęby strzelały od zaciskania.

Jeszcze na domiar złego zamieniliśmy w bramce Miśkiewicza na Buchalika Bis. Dam Załusce jeszcze wotum zaufania, ale druga bramka dla Lechii - ewidentnie na jego konto. On miał obowiązek stać na linii w sytuacji, gdy ma przed sobą jeszcze obrońcę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.07.2016 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 30.07.2016, 18:58
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow. Mistrz psucia tego co dobrze funkcjonowało zaraz po przyjsciu. TRAGEDIA i pytanie kiedy ten chłop sie w koncu opamieta
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 30.07.2016, 18:59
Brlek widzę w nim potencjał.
Mam nadzieję, że odpali po okresie przygotowawczym.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.07.2016, 19:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow. Mistrz psucia tego co dobrze funkcjonowało zaraz po przyjsciu. TRAGEDIA i pytanie kiedy ten chłop sie w koncu opamieta
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 30.07.2016, 19:05
Trener srener. Traci 6 bramek w cztery dni, Arka plus sparing, i nic nie zmienia.

Już jeden taki był, przywiązany do 3-5-2, Podoliński. Zobaczcie jak mu poszło w Cracovii.
.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.07.2016, 19:06
Obecne ustawienie by Wdowczyk skończyłoby się na zwolnieniu po 5 meczach nawet w Football Managerze...

Kibic który wyłożył 250k€ na Brleka pewnie właśnie tapla się w swoich wymiocinach po tym co ten Uryga v2 pokazuje.

No i ciekawe czego tam szukał Załuska na 5. metrze przy bramce na 2:1...?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 30.07.2016 o godz. 19:22.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.07.2016, 19:08
Tydzień wakacji w fajnym ośrodku na Pomorzu zaliczony - to jest ważne, a nie jakieś tam mecze.
Wrócmy do 4-4-2 mimo, że z dziurą w środku i tylko jednym skrzydłowym (Mały).
Obecne ustawienie jest takie jakieś... feralne.
Kuba, Marek wykażcie się.. Stilic i/albo Mierzej, skrzydłowy... podobno was stać
Ostatnio edytowane przez arti : 30.07.2016 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.07.2016, 19:09
Spieszmy się oglądać ekstraklasę, tak szybko przemija...

W zeszłym sezonie mieliśmy 6-7 zawodników na poziomie ekstraklasy. Reszta I liga. Stykło.
Po wyprzedaży (dziki, Wolski, Mączyński przejściu Głowackiego na status półemeryta) zostanie dwóch-trzech.

Symbolem naszej gry ofensywnej jest przewracający się z głodu Brożek.

Czy mimo sprzedaży spółki wciąż obowiązuje zasada, że przegrane derby to wypad trenera ?
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 30.07.2016, 19:12
Brak Wolskiego, a nie ustawienie ; )
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 30.07.2016, 19:13
Nie wiem czemu wdowczyk tak uparcie gra 3-5-2, tracimy jeszcze wiecej bramek niż przy 4-4-2. Widać, że mały najlepiej czuje sie grając przy linii
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.07.2016, 19:19
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Brak Wolskiego, a nie ustawienie ; )
Sratata jakoś w Lechii gra średnio do tej pory
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.07.2016, 19:21
Trzeba cos zmienic,kogos pi**lnąć ,albo wylac w ....*u.

Bo na ta druzyne w 3 meczach nie da sie patrzeć.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.07.2016, 19:29
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
No własnie, dopiero zaczał a juz powinien skonczyc bo wiadomo było od poczatku, ze do takiego grania nie mamy odpowiednich pilkarzy a zeby o tym wiedziec nie trzeba byc zadna wrozka
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.07.2016 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.07.2016, 19:43
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Sratata jakoś w Lechii gra średnio do tej pory
no i co, u nas grał świetnie ; )
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.07.2016, 19:56
Żenada. Brlek kolejny mecz jak dziecko we mgle. Mączynskiemu to poki co moze buty nosić.
Żadnego pomysłu na grę, Brożek potyka się o własne nogi.

Dokładając do tego tego nowego gogusia pedałka i Citke, dobrze to na przyszłośc nie wróży.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 30.07.2016, 20:07
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Dokładając do tego tego nowego gogusia pedałka i Citke, dobrze to na przyszłośc nie wróży.
Gość nawet nie zdążył zdania powiedzieć, a już jest mieszany z gównem. Może dzisiejszy wynik to też jego zasługa?

pobijacie rekordy świata w hejtowaniu
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.07.2016, 20:12
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Żenada. Brlek kolejny mecz jak dziecko we mgle. Mączynskiemu to poki co moze buty nosić.
Żadnego pomysłu na grę, Brożek potyka się o własne nogi.

Dokładając do tego tego nowego gogusia pedałka i Citke, dobrze to na przyszłośc nie wróży.
Nie oceniaj nowego właściciela teraz bo gowno o nim wiesz ...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.07.2016, 20:21
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Wyjdź i nie wracaj, wróżka jakaś jesteś czy co? Trener niedawno zaczął grać tym systemem, a Ty już lamentujesz.
A za pół roku napiszesz: "daliśmy szansę nie sprawdziło się. Teraz spróbujemy czegoś nowego w grupie spadkowej"?

Wyraźnie widać, że 3-5-2 nam nie idzie. Po pierwsze, to za trudny system dla naszych przeciętnych piłkarzy. Po drugie, trener dokonuje niezrozumiałych decyzji personalnych, sabotując własną koncepcję.

Nie rozumiem, po co wprowadzano kolejnych napastników, kiedy wyraźnie było widać, że należało zagęścić środek.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.07.2016, 20:25
Nie jest ważne czy nowym ustawieniem gramy dopiero 3 spotkania czy bedziemy grac 300. Takie ustawienie nie ma prawa sie sprawdzic z tym materialem, ktory obecnie posiadamy. Koniec, kropka. Najlepszym wysjciem w naszej sytuacji jest granie tego co gralsmy na wiosne czyli hurrra 4-4-2 atakowanie. Raz wygramy, raz przegramy ale jakies tam punkty beda wpadac. Dziwi mnie tylko, ze kuerwa niby to profesjonalny ttrener jak Dario W. chuja widzie i zmienia to co funkcjonowalo jako tako na cos co nie funkcjonuje tylko po to zeby udowodnic chyba tylko sobie, ze jest profesjonalnym trenerem. Polska liga w pigulce.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.07.2016, 20:44
Mamy słabą kadrę. Będziemy walczyć o utrzymanie.
Polska liga jest słaba, ale nie aż tak by Wisła walczyła o europejskie puchary z takimi zawodnikami.

Pozdrowienia dla tych, którzy oscylują za zmianą ustawienia po jednym przegranym meczu.


Taktykę dostosowuje się do zawodników których się posiada.
A to, że Wisła ma dwóch pomocników środkowych i jednego skrzydłowego nasuneło Wdowczykowi pomysł z grą wahadłowymi obrońcami.
Choć ja bym wolał Wisłę w innym systemie.

Lechia dziś miała Krasicia, braci Paixao, Chrapka, Wolskiego, Peszko...

A my kogo m mieliśmy? Starego Brożka? Małeckiego? Który był jedyna wyróżniającą się postacią?

Cytat:
Brawo Wdowczyk, mialo byc 3-5-2 i 6 punktow a jest 3-5-2 i 0 punktow.
Liczyłeś na na 6? Serio? Ja na maksymalnie 4.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 30.07.2016 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:01.