The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.06.2016, 12:04. Klawiatura - problem.
Drodzy Wiślacy,
od kilku dni mam problem z klawiaturą w laptopie, a konkretniej - z klawiszami funkcyjnymi. Shift, ctrl etc. Bo to nie jest tak, że nie działają. Zachowują się w dziwny sposób.

Przykładowo - przytrzymując lewy 'ctrl' i klikając myszką zaznacza się kilka plików na raz <- tak to powinno działać. Tymczasem u mnie ctrl trzyma jedynie do dwóch plików, klikając na trzeciego wszystko się odznacza. Zauważyłem, że muszę to robić odpowiednio: lewy ctrl + klik na plik, odciskam ctrl, znowu go wciskam, klikam na kolejny plik.. i tak w nieskończoność. Ale to bardzo niewygodne tak odciskać i wciskać.

To samo tyczy się przycisku shift. Bawiąc się w fotoszopie, trzymanie lewego shiftu służy do równego pomniejszania/powiększania obrazka (wiecie, pomniejsza/powiększa się równomiernie pionowo i poziomo). Teraz już to nie działa, bo gdy puszczam shift obrazek się rozjeżdża na wszystkie strony.

Macie na to jakiś pomysł? Problem nastał nagle znikąd. Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.06.2016, 12:58
Pierwsze pytanie jaki masz system? Win Xp, Vista, 7, 8 czy 10? a może Linuksa

Po drugie czy posiadasz dodatkowy sprzęt taki jak laptop? tak aby sprawdzić czy to nie jest wina samej klawiatury.

Sprawdź czy zainstalowałeś jakiś program od wczoraj i odinstaluj go, to samo zrób z aktualizacją do systemu.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 23.06.2016 o godz. 13:02.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.06.2016, 14:03
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze pytanie jaki masz system? Win Xp, Vista, 7, 8 czy 10? a może Linuksa
Windows 8.

TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Po drugie czy posiadasz dodatkowy sprzęt taki jak laptop? tak aby sprawdzić czy to nie jest wina samej klawiatury.
Chodzi o klawiaturę w laptopie To w niej nie działają (w sumie działają, ale nie tak jak powinny) klawisze funkcyjne.

TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Sprawdź czy zainstalowałeś jakiś program od wczoraj i odinstaluj go, to samo zrób z aktualizacją do systemu.
Problem nie występuje od wczoraj, tylko od jakiegoś czasu. Ale interweniuję dopiero teraz, bo w sumie teraz zaczęło przeszkadzać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.