![]() |
Klawiatura - problem.
Drodzy Wiślacy,
od kilku dni mam problem z klawiaturą w laptopie, a konkretniej - z klawiszami funkcyjnymi. Shift, ctrl etc. Bo to nie jest tak, że nie działają. Zachowują się w dziwny sposób. Przykładowo - przytrzymując lewy 'ctrl' i klikając myszką zaznacza się kilka plików na raz <- tak to powinno działać. Tymczasem u mnie ctrl trzyma jedynie do dwóch plików, klikając na trzeciego wszystko się odznacza. Zauważyłem, że muszę to robić odpowiednio: lewy ctrl + klik na plik, odciskam ctrl, znowu go wciskam, klikam na kolejny plik.. i tak w nieskończoność. Ale to bardzo niewygodne tak odciskać i wciskać. To samo tyczy się przycisku shift. Bawiąc się w fotoszopie, trzymanie lewego shiftu służy do równego pomniejszania/powiększania obrazka (wiecie, pomniejsza/powiększa się równomiernie pionowo i poziomo). Teraz już to nie działa, bo gdy puszczam shift obrazek się rozjeżdża na wszystkie strony. Macie na to jakiś pomysł? Problem nastał nagle znikąd. Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam. |
Pierwsze pytanie jaki masz system? Win Xp, Vista, 7, 8 czy 10? a może Linuksa:)
Po drugie czy posiadasz dodatkowy sprzęt taki jak laptop? tak aby sprawdzić czy to nie jest wina samej klawiatury. Sprawdź czy zainstalowałeś jakiś program od wczoraj i odinstaluj go, to samo zrób z aktualizacją do systemu. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl