
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#31
|
|
Wracajac do sedziego kiedys weszlo pisało o nim artykuł "Sędzia Wajda zniknął z Ekstraklasy, ale karne wciąż dyktuje wzorowo" wiec moze teraz obrał sobie za zadanie niedyktowanie karnych za co taka bura była na niego i za co własnie "zniknał" z ekstraklasy. Ale to i tak pokazuje, ze ten facet nie powinien byc arbitrem, zadnym nawet technicznym czy wchodzacym przy kontuzji sedziego głownego. Jestem ciekaw co powie Stepniewski w L+Extra, za takie sedziowania Wajda powinien znowu pojsc na dywanik bo jak wchodzi na boisko to kazdy oczekuje sedziowania takiego jak sedzia Przybył do tego zastrzezen nie było
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#32
|
|
Cytat:
Z resztą zgadzam się w 100%. ps brawo Boguś, nakrywa kapeluszem, wciąga nosem i DG77 i Balashova.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 07.05.2016 o godz. 08:11.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#33
|
Ostatnio edytowane przez Barti : 07.05.2016 o godz. 08:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#34
|
|
Wczoraj nie był samotny z przodu, oceniasz go za wczorajszy mecz, podajesz przykład z wczorajszego meczu więc mówię Ci jak to wyglądało, Brożek był killerem a Ondrasek jego pomocnikiem, Brożek strzelał, Ondrasek walczył. Nie oceniam tutaj gry Zdenka w przypadku gdy gra jako jedyny napastnik ( np. 45 min z Koroną), bo wówczas słabo to wygląda, natomiast oceniając wczorajsze spotkanie wg mnie tak to wyglądało.
Ciekawe co byłoby gdyby nie było tam Ondraska, kto zgrywałby piłki głową, kto utrzymałby się przy piłce tyłem do bramki, kto presowałby obrońców, Drągowskiego..... Ondrasek to nie jest killer, dlatego wydaje mi się że jego głównym zadaniem na boisku nie jest seryjne zdobywanie goli, jednak to tylko moja opinia, może się mylę. |
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#35
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#36
|
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#37
|
|
A co podzwonił?
Dać dupy, byle w następnym sezonie cisnąć Legii a nie Zagłębiu Sosnowiec od kurew. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#38
|
|
Kto by Ci poszedl na Zaglebie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#39
|
|
Barti napisał(a):
Nudny mecz, w końcu na zero styłu, na trybunach ogień, niech ten sezon się szybko kończy, w lipcu wracamy na pełnej cracovii, jestem w miarę optymistycznie nastawiony co do przyszłego sezonu. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
||
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
|
Kopanina, ale przez większą część meczu udawało się kontrolować sytuację.
Bardzo dobrze wyglądał środek bez Głowackiego, ale pamiętajmy, że rywal - obok Łęcznej - to chyba najgorzej grająca drużyna ligi w ostatnich tygodniach i fuksiarskie 3-2 z Bielskiem niewiele tu zmienia. Guzmics i Sadlok wyglądali bardzo pewnie, ale weryfikacja nastąpi dopiero jesienią, gdy zagramy z jakimś mocną drużyną. Optymalną sytuacją byłoby gdyby Głowacki przedłużył umowę o rok i "asekurował" zgrywającą się dwójkę stoperów; oczywiście to, że przydałby się jeszcze jeden też raczej wydaje się jasne. Bardzo pozytywnie zaprezentował się Bartosz, oby tak dalej - nieźle wygląda w ofensywie, więc może jak nie będzie się dało jesienią wygryźć ze składu Jovicia, to może Boguskiego? Cywka - jest jaki jest, ale w przeciwieństwie do np. Urygi zapieprza non stop i nie odpuszcza, wczoraj dość poprawny. Zgadzam się, że więcej można było oczekiwać od Mączyńskiego i Wolskiego, choć tego pierwszego tłumaczy wciąż wdrażanie się do gry po kontuzji. Boguski dziś dość niewidoczny, ale przy golu błysnął; Małecki na standardowym, bardzo dobrym poziomie. Bardzo podobał mi się Brożek - niby widoczny rzadko, ale zawsze stanowił bardzo duże zagrożenie. Ondrasek niby nie strzela, ale ma się wrażenie jakby miał pozabijać rywali, czasem kryło go 2 + trzeci na dodatkową asekuracje, co oczywiście ułatwiało życie PB. Oczywiście wisienką na torcie był karny-kuriozum, nawet Drągowskiemu po meczu było głupio. A nasza ulubiona plotkatsko-piłkarska strona na W. oczywiście "zapomniała" o tym wspomnieć.
Ostatnio edytowane przez d : 07.05.2016 o godz. 10:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
Wczorajszy mecz w wykonaniu Zdenka bardzo dobry. Czech wykonuje cała robotę zapier.dalania na boisku za Pawła i wygląda to nieźle, świetnie się uzupełniają.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#42
|
|
Ja się cieszę, że drugi mecz Brożek zagrał dobrze i zdobył kolejną bramkę, bo już nie mogłem znieść hejtu jaki się na niego wylewał, zwłaszcza po pamiętnym karnym.
![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#43
|
|
Zwycięstwo po ciężkiej walce (za co należne brawa), więc wszystkie ułomności typu chaotyczna gra itd. można zapomnieć (oczywiście trener wnioski musi wyciągnąć, ale to inna sprawa).
Wczoraj nadzwyczaj dobrze zagrali ci, którzy ostatnio zawodzili tj. Brożek i Sadlok. Brożka tak szybko biegnącego jak przy kontrze bramkowej to bardzo dawno nie widziałem. Nie rozumiem pretensji do Ondraska. To jest czołg zapieprzający od obrony do ataku przez cały mecz, wygrywa większość górnych piłek, nie daje się przepychać, w walce jeden na jeden daje rady jako jeden z nielicznych naszych zawodników. Guzmics daleko lepszy mecz niz wiele ostatnich. Bartosz - ogrywać, ogrywać, ogrywać... Mam nadzieje, że ostatnie dwa mecze będzie wchodził jako podstawowy. Powtórzę, z Joviciem w przyszłym sezonie to może być bardzo sensowna i efektywna para na prawym skrzydle. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#44
|
|
Narzekamy po wygranych meczach, czyli na forum bez zmian. Pawłowski, Moskal, Broniszewski błagam wracajcie!
Ondrasek przykrywa czapką Genkova jeśli chodzi o waleczność, technikę, kondycję i przede wszystkim zaangażowanie w grę zespołową. Piłka nożna to sport drużynowy i Ondrasek jak nikt inny pojmuje tę zależność. Grę głową ma na podobnym poziomie z tym, że ma gorszych skrzydłowych niż miał wtedy Genkov, czyli Kirma, Meliksona, Ilieva i Małeckiego w formie reprezentacyjnej. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#45
|
|
Jeszcze raz powtórzę. Jestem rozczarowany Ondraskiem. Od napastnika wymaga się strzelania bramek, czyli to co robił Zdenek w Norwegii i to co robi Paweł Brożek w Polsce. Nie strzela bramek ponieważ nie wykorzystuje swoich atutów i polscy obrońcy chyba jednak to nie to co Norwescy. Bardzo mi się podoba to wszystko co zauważyliście super to jest. Stoperzy nie mają z nim lekkiego życia i pewnie schodzą nieźle poobijani, tylko to mało. Ogólnie bolączką na forum jest to że każdy widzi pozytywy jakie chce widzieć a nie patrzy na całokształt jako taki Stąd znaleźli się zwolennicy talentu np Burdenskiego. Patrzmy pod kątem przydatności w ekstraklasie. Jak na boisku nie ma Pawła to Czech wypada blado, Piszę to przy całej sympatii do niego. Może w pierwszej lidze by to wystarczyło na ekstraklasę za mało. Będą gole i asysty - będą pochwały.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#46
|
Co do Ondraszka... ciezka praca przed nim, podoba mi sie ze walczak, ale bramki tez musi ladowac ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#47
|
|
Pozwólmy przepracować naszym piłkarzom porządnie okres przygotowawczy - wtedy będzie można ferować wyroki i wieszać ew psy na winowajcach. Moim zdaniem obniżka lotów bierze się właśnie z tego, że jakiś decyzyjny idiota w klubie podjął decyzję o zatrudnieniu takiego a nie innego trenera, który w widoczny sposób nie potrafił przygotować piłkarzy do rozegrania ok 20 meczów w rundzie ).
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#48
|
|
Czepianie sie czecha to idiotyzm. 14 meczy dla Wisły 4 gole i 4 asysty + walka w kazdym meczu to tak zle?
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#49
|
|
Panowie gdyby każdy wkładał tyle serducha w grę co Ondrasek to walczylibysmy o mistrzostwo w tej lidze, w której jazdą na tyłkach można pokonać każdego... Nie zrozumię jak można narzekać na jego grę...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#50
|
|
Znajdź 3 różnice
![]() ![]() Dodam, że obydwaj wkładają w grę dużo serducha Ondrasek - 4 bramki - jedna runda Boguski - 8 bramek- dwie rundy |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#51
|
|
Reyman...cała plejada wielkich nazwisk...Paweł Brożek...Jesteśmy WISŁA KRAKÓW. Wieszanie napastnikowi poprzeczki na wysokości kolan nam najnormalniej w świecie nie przystoi. Na tym kończę temat Zdenka w tym temacie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#52
|
|
Zauważcie jakim tempem wracał Cywka w porównaniu do Frankowskiego przy kontrze zakończonej okazją bramkową tego drugiego
Ostatnio edytowane przez filemon : 07.05.2016 o godz. 19:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#53
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#54
|
|
Daj numery na Totka na szybkosci poki jeszcze losowania nie bylo!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#55
|
Mowicie Malecki, Wolski, Popovic, Ondraszek, Brozek. A przepracowali okres przygotowawczy pod okiem Teddy'ego Beara z kurvikami i postrachem w oczach godnym Kubusia Puchatka czy innego Misia Uszatka. MUSZA wchodzic zmiennicy. S'il vous plait - Boguski, Balashov, Cywka, Crivellaro, Pietrzak, Drzazga. Albo nie maja odpowiednich umiejetnosci, albo nie przepracowali odpowiednio okresu przygotowawczego. Ja nie mowie, ze Wdowczyk jest Bogiem trenerki, przygotowania miedzy/srodsezonowego, 20/20 w skali FMa. Nie mniej jednak wyniki za nim przemawiaja. Tym bardziej, ze wczesniej z tymi "ogorami" ze spadkowej tracilismy najwiecej punktow, najwiecej niedbalosci. Kolejny argument hejterow odpada. To nastraja optymizmem. Drugi powod - Jovic skrzydlo, Bartosz bok obrony. Trzeci - ze to decyzja Wdowca. Cztery - punkt 1 pesymistyczny moze sprawic, ze Rysiek jeszcze moze nam przyniesc $zmal. Pesymisci: 1 - Glowacki konczy kariere. Stoper potrzebny. Nawet dwoch, nie wiadomo jak z Ryskiem, wirus UEFA moze go dopasc. 2. Brozek nie mlodnieje 3. Boguski rowniez. I niestety tutaj bedzie constans 4. Na Dzikiego rowniez nie bedzie chetnych. 5. To samo drugi black. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#56
|
|
Temu drugiemu czyli Sarkiemu konczy sie kontrakt w czerwcu wiec i tak nie bedzie naszym pilkarzem. A Donald niech zostanie bo z ławki na podmeczonego rywala nie jest taki zły a juz na pewno lepszy od Balaszowa, ktory bedzie naszym pilkarzem przynajmniej do konca roku
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#57
|
|
W C+ wybrali Ondraska na zawodnika meczu, ale herbatnik Framat i drugi ananas Barti muszą wrzucić swoje trzy grosze w temacie. Szkoda strzępić ryja jak to mówił Zbyszek.
Dlaczego gramy tak dobrą wiosnę pomijając Koronę i Zagłębie? Ano dlatego ze mamy z przodu kogoś takiego jak Ondrasek. Czemu? Już tłumaczę. Otóż wcześniej, za Moskala, preferowaliśmy szybką grę po ziemi, właściwie bez długich piłek na napastnika. Problem w tym, że taka gra jest najbardziej komfortowa, gdy przeciwnik nie stosuje pressingu, bądź stosuje go dopiero na własnej połowie. Niestety, po dobrym początku szybko zostaliśmy rozpracowani, podchodzili do nas wysoko, a niestety nasi piłkarze nie mieli na tyle jakości, by wyjść spod pressingu (koronny przykład przejebane derby przy R22, nie radziliśmy sobie kompletnie z ciaglym pressingiem Cetnarskiego i Dąbrowskiego). Co wtedy zostawało - ano granie dzidy. Niestety z przodu mieliśmy MJ7, który piłkarzem jest tragicznym i nie mial kompletnie niczego, nie walczył, nie umiał przytrzymać piłki, no dramat jednym słowem i wtedy awaryjna dzida nie zdawała kompletnie egzaminu. Teraz mamy misz-masz. Wprawdzie z Wolskim, Mąką czy Popoviciem nadal próbujemy grać ziemią, ale czasem sytuacja zmusza nas do zagrania długiej od obrońców i wtedy pojawia się on. Cały na biało. Zdenek Ondrasek. Zdolny do zgrania kazdej górnej piłki, przestawienia każdego obrońcy. Wygrywając te piłki najczęściej zgrywa je do boku, a tam Mały w formie życia już wie co ma z nią zrobić. I się robi groźnie pod bramka przeciwnika. Więć ZO dał nam druga, tak ważną opcję w ataku. Jeżeli dodamy do tego fakt, że w grze kombinacyjnej z Wolskim, Brożkiem i resztą też nie odstaje to mamy to brakujące ogniwo. Strzela mało? Tak. Ale to jest woda na młyn tylko dla ignorantów, którzy patrzą na mecz tylko przez pryzmat dwóch kolumn. Goli i asyst. Zadałbym inne pytanie. Ilu goli Brożka i innych nie byłoby bez Ondraska, bez jego męczenia obrońców? No właśnie. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Offline |
#58
|
|
Zdenek to jest Terminator! Przy nim Brożek to konkretny napastnik.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#59
|
|
![]()
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.05.2016 o godz. 11:59.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#60
|
|
Fialo zakończył temat Zdenka mam nadzieję, 100% racji.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|