
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#31
|
|
Macie swojego Czecha. Walka to nie wszystko, trzeba mieć instynkt jak Brozio.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline |
#32
|
|
Miśkiewicz SŁABO, obrona słabo, reszta nie lepiej
Moim zdaniem przegrali bo pierwsi nie strzelili bramki ![]() TYLKO Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#33
|
|
Zjebany długi weekend przez tych patafianów. Szkoda więcej pisać. Co jak co ale przegrać z kompleksiarzami z Kielc to dla Nas wstyd.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#34
|
|
Nie mamy obrony, a na bramce mamy żałosnego gostka.
Miśkiewicz - wyjdę, a nie - może się cofnę, albo stanę? Pora na zmiany na pozycji bramkarza. Niech tam zagra ktokolwiek - nawet Uryga. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#35
|
|
Za to klepanie piłki 10 sekund do końca meczu Dariusz W., ma nadzieję, zjebie konkretnie Jovica i Mączyńskiego.
Ten mecz brutalnie zweryfikował naszą linię obrony, a w zasadzie jej brak. Ani Głowacki, ani Sadlok, ani Guzmics (w tej formie to mecze Euro będzie pewnie oglądać z trybun) nie gwarantują należytego poziomu i choćby szczypty pewności w defensywie. Głowa po raz n-ty w bezmyślny sposób łapie żółtą kartę.... o Sadloku to szkoda mówić, gość kolejny mecz gra jak za karę. |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#36
|
|
Póki co Brlek i Balaszow to wzmocnienie rezerw. I pewnie tak juz pozostanie
Brlek to casus Cywki. Źle wszedł w drużyne, kompletnie bezbarwny i teraz nie daje kompletnie nic. Balaszow bardziej chce ale to nie ten poziom. Mecz jak zwykle zajebał nam środek obrony. Co tych dwóch kołków odpierdala w tym sezonie to wola o pomstę do nieba. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#37
|
|
Czy nasz bramkarz wyszedł dziś chociaż do jednego dośrodkowania?
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Member
Od: 10.2011
Offline |
#38
|
|
Już wiemy dlaczego kolo stojący w bramce Wisły zrobił taką super karierę na Zachodzie.... Guzmicsa sprzedać po ME gdziekolwiek; tak elektrycznego gościa ze świecą szukać.... W mega słabej lidze są megasłabymi kopaczami... Głowa? Szalik, prezent, kwiaty i adieu.... Wieku nie oszukasz... Bałaszow? Lepiej sprawdziłby się gdzieś koło Doniecka... Bo piłkarzem to on nie jest.... Sadlok? Wyp....alaj!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#39
|
|
Efekt nowej miotły się skończył i nasi pupile wrócili do starego dobrego kopania się po czołach. Ta kadra jest do niczego. Ponad 30-ci dośrodkowań i tylko 2 gole i to przy dużym szczęściu. Obrona po sezonie jest do wymiany, przy okazji jak to się dzieje że Bobana chwalą a kolejne spotkanie w którym ogrywany jest jak junior tym razem przez Pawłowskiego.
Nie ściągajmy grajków co tylko potrafią biegać lub walczyć nam trzeba jakości. Ondrasek to jeden z najgorszych napastników w lidze, ja nie wiem czy nasz skauting już całkowicie trafiło czy co podobnie jak Brlek po którym widać, że raczej talentem to on nie jest.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 30.04.2016 o godz. 21:42.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#40
|
|
Kolejny mecz nie.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline |
#41
|
|
Zamiast Miśkiewicza niech stanie Mateusz Zając może z niego coś będzie
![]() TYLKO Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#42
|
|
Beka z Was chłopcy. Wy się zachowujecie jakbyście byli chorzy psychicznie. Jest dobry mecz to się spuszczacie nad kopaczami, za 2 dni jest słaby mecz to płaczecie. Miśkiewicz broni karnego i gra dobrze to byście go w dupę ucałowali, gra źle to do wyjebania, Brożek gra słabo to dziadem jest, strzela to jest Bogiem, Głowacki ratuje nam dupę kasując wiele akcji to błagania żeby podpisał jeszcze kontrakt na rok, gra źle to do wyjebania bo wieku nie oszukasz, za Wdowczyka się udaje na farcie wygrać kilka meczów to go po nogach całujecie, zaraz go będziecie ganić.
Radze wam wietrzyć częściej głowy i nie podchodzić z emocjami do tematu oceny meczów, trenerów i piłkarzy. Oceniacie wszystko na gorąco, na podstawie wycinku z 10 minut meczu czy 90 minut. Żeby coś lub kogoś ocenić to się patrzy w dłuższej perspektywie bo robiąc inaczej to wychodzi takie pajacowanie jakie czynicie czyli dzisiaj kopacze ble, a jutro cacy, dzisiaj Wdowczyk cacy a jutro ble. Śmiech na sali. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#43
|
|
To co od....ił dzisiaj Miśkiewicz, przy drugiej bramce, i przy trzeciej, to jest po prostu dramat. Skoro już zrobił dwa kroki w przód, to niech idzie do tej piłki, a nie patrzy na nią, jak wół na malowane wrota. Zaczyna się chujnia, bo Górnik wygrał, i mamy tylko pięć punktów przewagi. Do tego dochodzi brak Głowackiego, w dwóch spotkaniach, i brak Jovicia. Oczywiście, wiadomo, że można przegrać, ale po walce, a walka była dopiero od 60 minuty ? I to też momentami.
Idę dać na mszę, żeby wygrali z Jagiellonią, i był większy spokój. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#44
|
|
przynajmniej Legia nam nie odjechala
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline |
#45
|
|
Mecz był ciekawy ale w naszym wykonaniu słaby
Brożek słabo tylko miał szczęście i strzelił 2 bramki, Głowacki może zostać ale na ławkę, a jeśli Wisła myśli w następnym sezonie na coś więcej niż pierwsza ósemka to bramkarz do wymiany ![]() TYLKO Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#46
|
|
Cała formacja obronna była w tym meczu do niczego.
No może Jović, ale głównie za grę ofensywną. Sadlok, dno dna na dzisiaj. Przy trzeciej bramce Arek rozmyślał już o drodze powrotnej. Bałashov - niewidoczny. Tak jak napisałem po poprzednim meczu - para Jović Bartosz może się okazać jedyną sensowną na prawej stronie. W świetle kartek mści się nie wystawienie w zeszłym spotkaniu Bartosza zamiast bezbarwnego i nieproduktywnego Boguskiego. Ograłby się trochę, byłoby jak znalazł. Nie jestem aż tak surowy w ocenie Brleka. Brożek w obecnej formie fizycznej powinien wchodzić na podmęczonego przeciwnika. Ogólnie zrobiło się może jeszcze nie dramatycznie, ale bardzo nieciekawie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#47
|
|
Szykuje sie wymiana defensywy ,Bo to co jest to kalectwo do potęgi 2.Czemu my zawsze prokurujemy taki chaos ,i zamieszanie pod swoją bramką.A potem stałe fragmenty,itd i z tego gole dla rywali.
Dzis ciezko bylo wygrać,od poczatku jakby wszystko nie tak. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
Mecz bez historii, niestety zawalony przez Miśkiewicza, 2 gole jego - cóż, raz na wozie, raz pod wozem. Tracimy makabrycznie dużo bramek i to ewidentnie wskazuje, na jakie pozycje należy szukać wzmocnień. Nazwiska nie grają, ale to wręcz szokujące, że tacy obrońcy firmują takie statystyki z tyłu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#49
|
|
Co do Miśkoewicza, przecież on od dawna nie wychodzi do dośrodkowań. Zazwyczaj stoi przyspawany do linii bramkowek w czym znacznie ułatwia przeciwnikowi zdobycie bramki. Vide Wisła -Zagłębie, Wisła - Termalika, gdzie bramkarz walimu zgłowy z 5 metrów, teraz w Kielcach kolejna wrzutka na 5 metr i to samo. Sprawa jest jasna, bramkarz który nie gra wogóle na przedpolu powinien szybko zmienić zawód. Niestety ale Cierznak w przechwytach był dobry. Z obecnym ligi nie zwojujemy w przyszłym sezonie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#50
|
|
Można zmienić bramkarza a można nauczyć go (lub chociaż próbować nauczyć) wychodzenia do takich piłek. Najważniejsze to zdiagnozować problem. Skoro wiemy jak można tracić mniej bramek to trzeba nad tym pracować. Nie trzeba od razu wypierdalać pół składu bo przyjdzie 5 nowych piłkarzy i zaczną się nowe problemy bo się okaże, że jeden jest ślepy a drugi ma protezę zamiast nogi.
Niestety ani Realem, ani ManC, ani PSG nie jesteśmy. Zawsze ściągniemy piłkarza, który jest w pewnym kwestiach ułomny - no czasami trafi się perełka, która tę ligę przerasta typu Marcelo, Melikson czy Stilic, co nie oznacza, że po drodze ci piłkarze też nie zaliczą nigdy wtop i złych meczów. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#51
|
|
IMO Jović na plus, ale to może przez porównanie z Sadlokiem, który zagrał tak beznadziejnie, że brakuje słów. Nie zaliczył jednego udanego zagrania, same straty, baloniki zamiast dośrodkowań i krycie na radar.
Co do reszty - Paweł jest nam konieczny, Boguski sporo robił (widać, że się z Bobanem rozumie), Guerrier jak zwykle - wiatru dużo, ale efektów nie widać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#52
|
|
Po tym meczu poprostu brak słów. Balaszow i Boguski się nie nadają do Wisły. Obrona beznadziejna, gra Sadloka to jakaś komedia, Rysiek słabiutki, Głowa, Jovic+ za ofensywe
Misiek dzis słabo, Zdenek słabo, Donald słabo, Brlek cos w nim jest, Maka po kontuzji, Wolski slabo. W następnym meczu Bartosz i Żemło na obronie, żeby nie przyszło do głowy Wdowcowi wystawiać Urygi. A co się dzieje z Czekajem? On jeszcze gra czy już zakończył kariere? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#53
|
|
Z cyklu czepianie się o szczegóły wersja hard,
Czy sędzia może ukarać zawodników za grę na czas w czasie doliczonym, a potem sam go nie przedłuża ? Wisła słabo, ale to już po pierwszych dwóch meczach gdzie klub się utrzymał widać było, widać było na meczu z Niecieczą że grają na pół gwizdka i w Kielcach przez 60 minut było to samo. ![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#54
|
|
To była kara za poniedziałek. Gra Wisły to trójkąt bermudzki... Znikające formacje i poszczególni piłkarze. Mistrz świata, to znikający punkt Rafał Boguski...Zaledwie wszedł a już go nie było. Paweł Brożek - czapki z głów. Bronisz się tym występem, oj bronisz.Zmykasz usta wszystkim niedowiarkom w tym mnie
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#55
|
I tak mniej strat niz w poprzednim meczu. lepiej mi powiedz czy Maczynski grał bo to ze Bałaszow nie dojechał to wiadomix. Miskiewicz mnie nie zaskakuje. Od poczatku pisalem ze przywiazany do linii jak Jovanic tyle ze ma wiecej farta. Rysiu ma spoko nazwisko, jest wysoki i w sumie to tyle z pilkarskich umiejetnosci. Sadlok przesadzał nonszalancją, no i widoczny brak Popovica oraz Małeckiego bo w 1 połowie to skrzydła miała jedynie korona. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#56
|
|
Lepiej szybko szukajmy bramkarza bo z Miskiewiczem to daleko nie zajedziemy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#57
|
|
Żaden trener jakikolwiek on by nie był nie nauczy zawodników w pełni ukształtowanych podstaw piłkarskiego rzemiosła. Niestety Ci goście mają ograniczenia, na dzień dzisiejszy nie ma zawodnika, który by ciągnął tę drużynę może Małecki ale na jak długo tego nikt nie wie. Od czasów Żurawskiego, Frankowskiego, Kosowskiego, Uche, Marcelo - nie dorobiliśmy się topowego napastnika, skrzydłowych i środkowego obrońcy. To pokazuje w jaki sposób ten klub był budowany i zarządzany. W rezultacie niczego nie zbudowano a długów jedynie z roku na rok przybywało.
Wisła musi zmienić sternika i wyczyścić wszystko od spodu tacy ludzie jak Kapka jak i wielu innych bezimiennych powinni już dawno temu wylecieć z tego klubu na zbity pysk. Gdzie te wzmocnienia? NIMA. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#58
|
|
Niby co w nim jest? Ten gość to jest chorwacka wersja Urygi, zero kreatywności, głupie podania. Wygląda jak dziecko we mgle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#59
|
|
Tak jak mówił trener najbliższe spotkania pokażą na kogo możemy liczyć w przyszłym sezonie, spaść nie spadniemy ale 9 miejsca też możemy nie ugrać.
Dla mnie Balashov jest do odstrzału, Boguski wczoraj pokazał że potrafi dać wiele więcej niż Ukrainiec, zagrał 2 świetne piłki do Jovica, widać że lepiej się rozumieją. Miskiewicz, długo się upierałem że warto dawać mu szanse-koniec z tym jest świetny na lnii i nic poza tym. Wczoraj zawalił 2 bramki. Jeśli chcemy coś znaczyć w przyszłym sezonie to koniecznie musimy poszukać kogoś dobrego na pozycję środkowego obrońcy, bramkarza i ewentualnie skrzydłowego. Porównywanie Brleka do Urygi jest śmieszne, oni zupełnie inaczej się poruszają, Brlek jest bardziej mobilny, wczoraj pokazywał się do gry, a Alan ani nie przerwie akcji (jego rekord to 3 odbiory w meczu) ani nie zagra niczego do przodu, Chorwat wypali zobaczycie, dajcie mu czas do początku sezonu.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 01.05.2016 o godz. 10:02.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#60
|
Naturalnym jest ze teraz Ci panowie pochwani po katach zapewne zapomnieli co pisali zimą. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|