The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.04.2016, 21:28
Czytasz co ja piszę? Powtarzam Ci po raz trzeci, że nikogo z automatu nie chcę wywalać bo ma klub na wsi założony.
Pisze, że zmniejszenie ligi to wzrost poziomu sportowego, atrakcyjności meczów, wzrost frekwencji, lepsze finansowanie klubów. I jestem pewien, że większość tych outosaiderów by normalnie, sportowo pospadało z ekstraklasy gdyby ją zmniejszyć. I wtedy by z I ligi wchodziły kluby typu Zawisza, Arka, Górnik Z, Wisła Płock, Zaglębie Sosnowiec. I niech one wtedy sobie próbują w tej ekstraklasie się utrzymać. A przy obecnym systemie gdzie mamy 1-3 dobre kluby w I lidze to awansują własnie takie Bełchatowy, Łęczne, Termalici, Podbeskidzia itp. Później mają szanse utrzymać się w ekstraklasie, ponieważ jest ona zbyt duża i tych śmiesznych drużyn się tam zbiera sporo. W efekcie te 3-5 śmiesznych zespołów rotują się między sobą jeśli chodzi o spadki i awanse na linii ekstraklasa I liga.
Te kluby wcale nie zasługują sportowo i wizerunkowo na ektraklasę. To jest po prostu następstwo za dużych lig. Obecnie na zapleczu mamy Arkę, Zawiszę godne awansu. Nawet gdyby je podmienić za Bielsko czy Termalice to nadal mamy w ekstraklasie Lęczną, ktora sobie spokojnie może walczyć o utrzymanie bo zawsze na 16 zespołów, któreś są bez formy - tak jak teraz Górnik Z czy Śląsk.
A za rok kto by z I ligi mógł awansować? Znowu przykładowy Bełchatow i Termalica bo nikogo lepszego tam nie będzie. A spadnie np Zawisza i Łęczna. I koło się zamyka.
A wiaodmo, że to jest sport i zawsze będzie tak, że np Łęczna się utrzyma a spadnie Zawisza z Górnikiem bo będą grały gorzej, a z I ligi np awansuje Arka i Termalica a Zawisza w niej utknie na kilka sezonów. I to tworzy kolejne sezony gdzie w ekstraklasie jest zamiast 1-2 cieniasów 3-4-5 cieniasów, które nic nie wnoszą i tylko pokazują tą swoją biedę, amatorszczyznę i sposób na ekstraklasę czyli pozbierać starych wyjadaczy ligowych przed ich emeryturą lub piłkarzy, którzy byli za ciency na lepsze kluby ale w tych nieudacznikowych klubach sobie mogą grać pierwsze skrzypce.

Po prostu nie mamy 16 ciekawych drużyn i 18 ciekawych drużyn na e-klase i I ligę. W efekcie kisimy się w tym gównie, w którym się kisimy.

Wyjebałbym to wszystko i dążył do ligi z małą ilością zespołów ale jak najbogatszych, profesjonalnych, bez oglądania tych klubów z 4 emerytami, którzy ciągną grę i 5 typami, którym "tu się nie udało i ta się nie udało" ale jak się zbiorą do Termalici to dadzą radę tę ekstraklase utrzymać. I to samo z I ligą trzeba zrobić bo mocna ekstraklasa będzie tylko wtedy jak jej zaplecze będzie jako takie. A tam jest ta sama historia, kluby z dupy, bieda, amatorka
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17.