gdsmk napisał(a):

Ale zauwaz, że Alanowi brakuje takiego w....u, zapału, takiego pierwiastka agresji jak miał Sobol.
Jak Alan łapie kartkę, to nie za ostre wejścia, ale za spóźnione wejścia.
Już nawet najemnik Cywka był bardziej agresywny w poniedziałek, niż wychowanek, Krakus.
Możliwe że gość ma kosmiczny potencjał, ale rezerwa jest w głowie.
|
Owszem masz racje ,ale u mnie najwiekszy minus Urygi ,to brak kreatywności.
Dostaje piłke i podaje do najbliższego ,jeśli jeszcze gra ktoś typu Mąka ,czy Popovic to oni dostając od niego podanie są w stanie coś zagrac. Gorzej jak jest Cywka ,nie dużo od niego kratywniejszy.
Druga sprawa to szybkośc ,ale jej brakuje chyba każdemu zawodnikowi naszej drużyny - nawet Donaldowi.