The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.02.2016, 12:35
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
nie bronie Alana ale jesli chcecie być obiektywni to bura należy sie każdemu piłkarzowi o predyspozycjach ofensywnych za 1 strzelony gol w 6 ostatnich meczach. Skuteczność jak cholera.
Arek Głowacki nazwał kiedyś Urygę "wentylem bezpieczeństwa", chociaż patrząc na to jak go beształ w inauguracyjnych meczach tej rundy nie wiem, czy nasz Kapitan by się teraz nie ugryzł w język. O zaletach i wadach Urygi możemy mówić długo, albo krótko, na pewno dosadnie. On już dawno przestał być młodym, zdolnym. Dla mnie on się nie nadaje do systemu z dwoma środkowymi pomocnikami. A za komentarz na temat jego gry niech wystarczą skróty z ekstraklasa.tv jak się Alan zachował przy bramce dla WKS i GŁ. Nie mylmy strzeleckiej impotencji z pijanym saperem w obronie. Bo to dwa różne systemy walutowe. Gdybym miał taką moc, to do końca okienka transferowego sprowadziłbym DPŚ.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 25.02.2016, 13:09
Donald zagra? Bo na instagramie jeszcze wczoraj wrzucał fotki ze szpitala... Ktoś z klubu coś powiedział na temat jego urazu?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.02.2016, 13:10
Tomasz Kwiatkowski został wyznaczony na głównego rozjemcę sobotniego spotkania.
Sędzia z Warszawy prowadził już w tym sezonie cztery spotkania z udziałem piłkarzy krakowskiej Wisły, żadne z nich nie zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy.


Ekstraklasa, Kolejka 5 - WISŁA KRAKÓW - Lechia Gdańsk 3:3
Ekstraklasa, Kolejka 8 - Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW 1:0
Ekstraklasa, Kolejka 14 - WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów 0:0
Ekstraklasa, Kolejka 17 - WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:2




Eternit napisał(a):Wyświetl post
Donald zagra? Bo na instagramie jeszcze wczoraj wrzucał fotki ze szpitala... Ktoś z klubu coś powiedział na temat jego urazu?

Wg informacji pojawiających się w Internecie to nie zagra.

https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...73105382490112
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.02.2016, 13:15
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Ale zauwaz, że Alanowi brakuje takiego w....u, zapału, takiego pierwiastka agresji jak miał Sobol.

Jak Alan łapie kartkę, to nie za ostre wejścia, ale za spóźnione wejścia.

Już nawet najemnik Cywka był bardziej agresywny w poniedziałek, niż wychowanek, Krakus.

Możliwe że gość ma kosmiczny potencjał, ale rezerwa jest w głowie.
Owszem masz racje ,ale u mnie najwiekszy minus Urygi ,to brak kreatywności.
Dostaje piłke i podaje do najbliższego ,jeśli jeszcze gra ktoś typu Mąka ,czy Popovic to oni dostając od niego podanie są w stanie coś zagrac. Gorzej jak jest Cywka ,nie dużo od niego kratywniejszy.
Druga sprawa to szybkośc ,ale jej brakuje chyba każdemu zawodnikowi naszej drużyny - nawet Donaldowi.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.02.2016, 13:22
Ja jebie zeby bronić paralityka Urygi to trzeba miec nie po kolei pod kopula. On nie ma zadnych atutow, prezentuje poziom czwartoligowy, a w U21 gra bo polska pilka to gowno i nie ma lepszych.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.02.2016, 16:37
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdża do nas przedostatnia drużyna Ekstraklasy, do tego zowiąca się Podbeskidziem, a ja mam ogromne obawy co do remisu chociażby... do czego to doszło...
Wg statystyk masz słuszne obawy, 4mecze ostatnie między nami 2 zwycięstwa PBB w Krakowie, remis i wygrana Wisły w zeszłym sezonie..

serek_dj napisał(a):Wyświetl post
Żemło na środek, Alan na trybuny! Trzeba się temu pierwszemu dać ogrywać a teraz ma niepowtarzalną okazję. Podbeskidzie wygrało z Amicą więc mając na uwadze tendencje w ekstraklapie teraz powinni grać bez szału - więc jest szansa!
Ciekawa myśl, ale Żemło kontuzję niestety lub stety ma..

daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
Mój Skład na mecz
-------------------------Michał Miśkiewicz-----------------------
Jakub Bartosz---Boban Jović---Maciej Sadlok---Rafał Pietrzak
Witalij Bałaszow---Denis Popovič--Boguski---Wilde-Donald Guerrier
------------------------------Paweł Brożek----------------------------------
----------------------------Krzysztof Drzazga----------------------------------
Serio Jovic na stoperze?! Przecież go tam zadeptają

fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja jebie zeby bronić paralityka Urygi to trzeba miec nie po kolei pod kopula. On nie ma zadnych atutow, prezentuje poziom czwartoligowy, a w U21 gra bo polska pilka to gowno i nie ma lepszych.
Jak dla mnie na wypożyczenie do I ligi, tam wszyscy walczą, większa kopanina więc coś powinien się tam nauczyć.. Przypomnijmy że Uryga ma dopiero lub aż 22lata, serio, wypożyczenie bardzo dobrze by mu zrobiło do np.Miedzi Legnica..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.02.2016, 17:10
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Tomasz Kwiatkowski został wyznaczony na głównego rozjemcę sobotniego spotkania.
Sędzia z Warszawy prowadził już w tym sezonie cztery spotkania z udziałem piłkarzy krakowskiej Wisły, żadne z nich nie zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy.


Ekstraklasa, Kolejka 5 - WISŁA KRAKÓW - Lechia Gdańsk 3:3
Ekstraklasa, Kolejka 8 - Górnik Łęczna - WISŁA KRAKÓW 1:0
Ekstraklasa, Kolejka 14 - WISŁA KRAKÓW - Ruch Chorzów 0:0
Ekstraklasa, Kolejka 17 - WISŁA KRAKÓW - Cracovia 1:2
No jasne z Warszawy bo przeciez w Polsce innych sedziow nie ma
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 25.02.2016, 17:41
No i co z tego ze z Warszawy?
My gramy chuja a Wy szukacie ...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.02.2016, 19:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No jasne z Warszawy bo przeciez w Polsce innych sedziow nie ma
A co ci z Warszawy przeszkadza? Gorzej jakby byl z Zabrza bo to nasz bezposredni przeciwnik.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 25.02.2016, 19:32
Mój skład:
Misiek- Jovic- Uryga-Sadlok-Pietrzak- Bałaszow-Wolski-Popović-Małecki-Brożek-Ondraszek
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 25.02.2016, 20:08
Tylko nie Uryga, blagam.
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.02.2016, 20:34
Z Urygą w obronie są takie możliwości:

- dostanie czerwoną kartkę po faulu w polu karnym
- sprokuruje karnego
- przez jego błędy w obronie stracimy co najmniej dwie bramki.
- dostanie dwie żółte kartki i zejdzie z boiska
- strzeli bramkę samobójczą
- 1 % szans że zagra przyzwoicie w obronie
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.02.2016, 20:52
Ja bym wogole dal Uryge na sezon do 1 ligi niech tam sie ogrywa.
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.02.2016, 20:53
Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika,
nasz prezio Boniek demonstruje
1:08
https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I

regan napisał(a):Wyświetl post
Mój skład:
Misiek- Jovic- Uryga-Sadlok-Pietrzak- Bałaszow-Wolski-Popović-Małecki-Brożek-Ondraszek
Lepiej tego nie da się wymyślić, chyba.. Co do zmian: dobrze by dać Drzazdze szansę około 60ktorejś minuty, a nie że wpuści chłopaka na 10,15min bo to jak kara, co zawodnik pokaże przez kwadrans? Ja bym się tylko wściekł..
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 25.02.2016 o godz. 23:49.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.02.2016, 21:24
Uryga na stoperze Przecież on podaje tylko do tyłu, a jak będzie stoperem to za nim już tylko Miśkiewicz - mistrz gry nogami i wykopów!!!!!!!!!! Czarno to widzę.............

Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 25.02.2016 o godz. 21:27.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
stary zgred
Member
 
Od: 09.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.02.2016, 21:51
Nie no bez jaj że w środku pola postawimy na wielką niewiadomą Wolskiego i niemającego pojęcia o
grze defensywnej Popovica . To byłoby samobójstwo

Chcąc nie chcąc Cywka jest niezbędny w środku pola i to mocno wspomagający Urygę - który wiadomo że zagra na DC
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.02.2016, 22:29
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No jasne z Warszawy bo przeciez w Polsce innych sedziow nie ma

obecni parodysci pilkarscy dowodzeni przez Tadzia P. nie wygraliby nawet jakby im Kapka mecze sedziowal
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.02.2016, 22:35
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Żebyśmy nie roztrwonili w tym meczu naszego dodatniego bilansu bramkowego!!!!!!!!!
No, Tadziu straciłby jedyny handicap
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.02.2016, 23:11
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Dla naszych grajków, jeśli nie wiedzą co zrobić z
bezpańską piłką przed polem karnym przeciwnika,
nasz prezio Boniek demonstruje
1:08
https://www.youtube.com/watch?v=-nSoGBPkx_I



Lepiej tego nie da się wymyślić, chyba.. Co do zmian: dobrze by dać Drzazdze szansę około 60ktorejś minuty, a nie że wpuści chłopaka na 10,15min bo tak jak kara, co zawodnik pokaże przez kwadrans? Ja bym się tylko wściekł..
W sumie ten karny Deyny podobny do tego Rafaela z Łęczna
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 26.02.2016, 00:38
Oby to poszło do przodu. Z jednej strony nie ma optymizmu bo przecież wypada 2 stoperów,znowu będzie grał Uryga a zbawić mogą nas tylko dobre prostopadłe podania Wolskiego i skuteczność Zdenka i Pawła. Z drugiej strony właśnie miejmy nadzieje ze coś ruszy po przyjściu RW a nasi napastnicy zaczną strzelać
Odpowiedz cytując
ABG22
Junior Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.02.2016, 06:28
--------------Miskiewicz----------------
Jovic------Guzmics-----Sadlok-------Pietrzak
---------------------------Uryga----------------
-----------Brlek-------------------------------
------------------Wolski-----------------
Bala----------------------------------WDG
-----------------Drzazga-----------
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.02.2016, 07:15
I walkower za Guzmicsa. Świetnie.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.02.2016, 07:26
i Guerriera, który nie zagra

ps. jeśli tego nie wygramy, to jesteśmy totalnymi patałachami. To już byłaby jakaś katastrofa.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 26.02.2016, 07:34
Środek Boguski i Cywka.
Inaczej kolejna kostka masła w naszej pomocy.

Skrzydła Małecki i Ukrainiec.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 26.02.2016, 08:25
Tak jak pisze 7 kotów - mając na środku obrony Sadloka z Urygą pomoc musi bardzo pomagać w defensywie.
A Wolski w obronie nie da żadnej wartości, pewnie wejdzie w 2 połówce za Brożka względnie za Małeckiego.
Teddy jak widać odstawił całkowicie Crivellaro, na którego stawiał w sparingach (...) więc pozostaje wybór między Cywka, Boguskim a Popovicem. Z tej trójki w obronie faktycznie najwięcej da tych dwóch pierwszych. Inna sprawa że w ataku pozostaje liczyć tylko na dzidy i farty.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 26.02.2016, 08:27
Cytat:


Ciekawa myśl, ale Żemło kontuzję niestety lub stety ma..


A to tego niestety nie wiedziałem. To dupa... bo Kujawa z Chorzowem grał taki piach, że raczej piłkarz na poziomie (haha!) ekstraklasy to z niego nie będzie.
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 26.02.2016, 08:42
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Uryga na stoperze (...)
A może Alana przesunąć do ataku?
Notorycznie gubi krycie, może cos z tego będzie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 26.02.2016, 08:49
A w ogóle to ktoś się orientuje w jakiej formie jest wolski? może jeszcze jest na etapie przypominania sobie jak się kopie prosto? :/
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 26.02.2016, 08:50
To chyba nie bo w końcu nie miał kontuzji tylko był w treningu.
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 26.02.2016, 08:58
ABG22 napisał(a):Wyświetl post
--------------Miskiewicz----------------
Jovic------Guzmics-----Sadlok-------Pietrzak
---------------------------Uryga----------------
-----------Brlek-------------------------------
------------------Wolski-----------------
Bala----------------------------------WDG
-----------------Drzazga-----------
Paweł napisał(a):Wyświetl post
I walkower za Guzmicsa. Świetnie.
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
i Guerriera, który nie zagra

ps. jeśli tego nie wygramy, to jesteśmy totalnymi patałachami. To już byłaby jakaś katastrofa.

I Brleka, którego pewnie nie zgłoszą
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:25.