The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 22.02.2016, 20:51
Ondrasek - od niego piłka odbija się tak samo jak od Boguskiego. Po co nam drugi Boguski?
Cywka - najczęściej faulujący głupio kopacz (bo nie piłkarz)
Głowacki, Brożek - już chyba pomału pod drugiej stronie
Uryga - dziś bez komentarza

Cała drużyna znowu grała jak stado kurczaków z uciętymi łebkami - biegała chaotycznie, a piłka tylko im w tym bieganiu przeszkadzała.
Nie wiem jak staty, ale moim zdaniem przegrywaliśmy większość pojedynków 1 na 1 .
W stosunku do Łęcznej to nasza kultura gry to III liga.
Choć momentami odrobinę zbliżaliśmy się w poziomie operowania piłką i stwarzania zagrożenia do poziomy Łęcznej. To krok do przodu, bo w spotkaniu ze Śląskiem zagraliśmy jeszcze gorzej, ale tam nie było Brożka i nieobliczalnego Donalda.

Pawłowski....
Po co nam taki trener?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 22.02.2016, 20:54
Pierwszy mecz o 6punktów poszedł się jeba... O drugim nawet ciężko myśleć :/ rozwalili naszą Wisłę doszczętnie. Jak Cupial nie wyrzuci Pawłowskiego spadniemy gramy totalne dno....
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 22.02.2016, 20:57
Wisła dzisiaj POTWIERDZIŁA po raz siódmy że jest drużyną w dzycysłowiu... drużyną.... do spadku i tu się nie oszukujmy Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 22.02.2016, 20:57
(przepraszam na capsa, ale jestem tak wściekły że to jest nie do opisania)

DO CHVJA WAFLA KUR.WA CZY ONI WSZYSCY SĄ ŚLEPI W TYM KLUBIE ALAN URYGA NIE POTRAFI KUR.WA NIE POTRAFI GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ, JEST KOMPLETNYM BEZTALENCIEM, MIAŁBY PROBLEM Z GRĄ W GRABARZU ZEMBRZYCE, A ON ZACZYNA KAŻDY MECZ W WIŚLE KRAKÓW, KLUBIE W KTÓRYM W ŚRODKU GRAŁ MIROSŁAW SZYMOWIAK, RADOSŁAW SOBOLEWSKI I RESZTA BARDZO DOBRYCH ŚRODKOWYCH POMOCNIKÓW. CZY ALAN URYGA MA W DOMU SZAFĘ Z KWITAMI NA CUPIAŁA CZY KI CHVJ CZY KTOŚ LOGICZNIE TO WYTŁUMACZY JAKIM CHVJEM ZAWODNIK KTÓRY NIE POTRAFI PODWAĆ, STRZELAĆ, GRAĆ GŁOWĄ, USTAWIAĆ SIĘ, NIE MA TECHNIKI, A W ŚRODKU POLA GENERUJE DZIURĘ WIĘKSZĄ NIŻ W GRECKIM BUDŻECIE GRA W KAŻDYM MECZU I NAWET NIE CHCE ZŁAPAĆ JEBANYCH KARTEK, ŻEBY DAŁ NAM WSZYSTKIM OD SIEBIE ODPOCZĄĆ. I JESZCZE KTOŚ MĄDRY WYSYŁA TEGO PARALITYKA NA KOLACJĘ BIZNESOWĄ, PRZECIEŻ TO KOMEDIA. JAK JA BYŁBYM PRZEDSIĘBIORCĄ, KTÓRY DOSZEDŁ DO CZEGOŚ SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĄ I POSTAWILIBY MI PRZED OCZAMI JAKIEŚ BEZTALENCIE, KTÓREMU KTOŚ JAKIMŚ NIEWTŁUMACZALNYM ZRZĄDZENIEM LOSU PŁACI PIENIĄDZE ZA TO KALECTWO JAKIE WYPRAWIA TYDZIEŃW TYDZIEŃ TO BYM CHYBA ZSZEDŁ ZE ŚMIECHU.

Rafał Pietrzak kolejny komediant zero z przodu, zero z tyłu, odbiór u typa nie istnieje
Ondrasek - Branko Radovanović 2.0
Cywka - bez szału ale nie zawiódł, musiał napierdalać za dwóch, bo dali mu kalekę za partnera
Balashov - jeździec bez głowy, ale przynajmniej robi wiatr
Guerrier - co to za czasy kiedy czorny bezmózg jest najlepszym graczem Wisły oprócz Jovicia
Brożek - od roku to jest inny piłkarz niestety
Głowacki - szkoda że nie wyjebał publicznie Urydze, a było dwa razy bardzo blisko, tak go opier.dalał
Jović - chłopie odchodź z tego klubu czym prędzej jedyny, który sobą coś prezentuje
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 22.02.2016, 21:07
fialo napisał(a):Wyświetl post
...A ON ZACZYNA KAŻDY MECZ W WIŚLE KRAKÓW, KLUBIE W KTÓRYM W ŚRODKU GRAŁ MIROSŁAW SZYMOWIAK, RADOSŁAW SOBOLEWSKI I RESZTA BARDZO DOBRYCH ŚRODKOWYCH POMOCNIKÓW. CZY ALAN URYGA MA W DOMU SZAFĘ Z KWITAMI NA CUPIAŁA CZY KI CHVJ CZY KTOŚ LOGICZNIE TO WYTŁUMACZY...
TeddyPawlowski napisał(a):
Przy Alanie Urydze pojawia się spory znak zapytania, ponieważ w drugim meczu z rzędu zawodnik, za którego odpowiada, zdobywa gola głową. To niezbyt dobra rekomendacja dla kandydata na stopera. - Alan nie trzyma dystansu, jest często spóźniony, zwracam mu na to uwagę. On jest od tego, by wygrywać piłki w środku, a stoi za głęboko pod naszą bramką. Rozmawiałem z nim po meczu i powiedziałem, że musi się dużo uczyć.
On się po prostu uczy. To, co w innych klubach piłkarze robią na treningach/w meczach rezerw, u nas Alan robi w meczach I-szej drużyny

P.S. Nie wróżę Pawłowskiemu długiej kariery w Wiśle z takimi ruchami personalnymi ^^
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 22.02.2016, 21:09
Nie jest źle.
Zremisowaliśmy mecz, będąc drużyną o dwie klasy gorszą od Górnika w każdej cześć piłkarskiego rzemiosła.

9/10 wykopów Miska to strata, 9/10 piłek stykowych w środku pola pada bez wysiłku łupem Górnika, 10/10 pojedynków biegowych przegrywamy, 10/10 główek przegrywamy itd.

0/10 taktyka, minus 150984590506/10 - trener i jego postawa.

Po co oni do tej Turcji pojechali ? Taniej by było przedłużyć im urlopy o dwa tygodnie, efekt byłby taki sam. A może lepszy.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 22.02.2016, 21:10
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wątpię, ale jeśli tak będzie i wygramy mecz to zaśpiewam "Pawłowski Tadek - nie rusz Tadzika bo zginiesz"
Na razie patrząc na styl gry wychodzi na to że:
"Pawłowski Tadek, kurs na spadek"

Ogólnie nie jest ciekawie, ale na szczeście jeszcze pilka w grze, a bramki są dwie. I kilka spotkań do rozegrania.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 22.02.2016, 21:11
Jedno słowo. Porażka.

Lepiej pozostawić to wszystko bez komentarza.
Odpowiedz cytując
jacula
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 22.02.2016, 21:14
jak zostawić bez komentarza ?

Błazny
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 22.02.2016, 21:17
jacula napisał(a):Wyświetl post
jak zostawić bez komentarza ?

Błazny
Nie byłbym wobec nich tak uprzejmy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 22.02.2016, 21:17
Sztukę jest wskazać w tej lidze słabszej drużyny od Wisły.
Sztuką jest także wskazać w tej lidze słabszego piłkarza od Urygi. A myślałem, że słynnego Serge Branco nikt nie pobije...

Pokuszę się o oceny (1-10):
Miśkiewicz - 3
Jović - 4
Głowacki - 1
Guzmics - 1
Pietrzak - 0
Uryga - 0
Cywka - 0
Guerrier - 1
Bałaszov -1
Brożek - 0
Ondrasek - 0
Małecki - 1
Boguski - 0
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.02.2016, 21:19
jacula napisał(a):Wyświetl post
jak zostawić bez komentarza ?

Błazny
Żadne słowa nie są wstanie wyrazić tego wszystkiego. Ciężko to ogarnąć.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 22.02.2016, 21:19
Jeszcze o niejakim Sage. Kto to coś wytrzasnął i umieścił w klubie?
Ślamazarność zespołu jest zastraszająca. Przegrywali większość piłek stykowych.
Wyglądali prawie wszyscy jak po zaaplikowaniu "Głupiego Jasia".
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 22.02.2016, 21:20
zmarnowane 2h. Może już wszyscy otrzeźwieją i zrozumieją, że gramy o utrzymanie. TAK, TO JEST PRAWDA, WALCZYMY O UTRZYMANIE.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 22.02.2016, 21:21
Kto powiedział, że jeszcze walczymy?
I kto walczy?
Bo na pewno nie trener i nie większość kopaczy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.02.2016, 21:23
Głaskajmy dalej tych patałachów
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.02.2016, 21:29
Myślę, że ten punkt należy szanować. Podobny wyczyn zdarzył nam się 3 miesiące temu. A z przebiegu meczu... nie zanosi się na kolejne punkty w sobotę ;/
Po raz pierwszy od dawno na boisku było dwóch napastników a jakby nie było żadnego... I trener też nie dotarł.
Dzisiejszy cyrk napawa mnie obawą czy utrzymalibyśmy się w I lidze ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.02.2016, 21:33
Z perspektywy trybun:

Uryga po raz kolejny udowodnił że nie potrafi kopać piłki nawet na poziomie osiedlowym. Skupilem dziś swoją uwagę na jego grze i przez cały mecz zanotował DWA odbiory, a poza tym masę niecełnych podań, strat piłki i cały czas spowalnial akcję. Alan to niestety główny hamulcowy i nie wnosi NIC pozytywnego do gry.

Teraz dolozmy do Alana Cywke i mamy przed oczami chyba najgorszy środek pola w historii naszego klubu. Gdyby w ich miejsce grali Popović lub Crivellaro wcale lepiej by nie było. Z takim środkiem pomocy cudem będzie utrzymanie się w ekstraklasie.

Najbardziej wymowne w naszej grze, taktyce były próby wznowienia gry z autow podczas których NIKT nie pokazywał się do gry.

Frekwencja na poziomie wkładów do koszulek.

Zagalismy wielkie gowno. Zero pomysłu na akcję. Dzidy i liczenia na farta. Brawo Tadek.

Cupial obudź się. Bo jak nie Ty to kto?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 22.02.2016 o godz. 21:36.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 22.02.2016, 21:38
wchodzę na krakownaszemiasto a tam na głównej ,Koniec fatalnej passy Wisły,
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 22.02.2016, 21:42
Ewidentnie nie mamy środka i trenera.Myslę,ze reszta przy odpowiednim trenerze dała by radę,bo personalnie(ale nie jako drużyna) nie wyglada to źle.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 22.02.2016, 21:46
Dlaczego taki Popovic w meczu, w ktorym trzeba caly czas atakowac startuje na lawce, a na srodku jest dwoch drewnianych zawodników? Ten Popovic to zaden artysta, ale wszedl na boisko i odrazu mial kilka dobrych, dynamicznych podan.

Szkoda pisać cokolwiek, ale tak ogólnie:

- Moskal mnie irytował, ale w porównaniu do tego co jest obecnie to za Moskala to była Barcelona

- Najgorsze, ze nie ma punktu zaczepienia, że może być lepiej. To nie jest pech, że drużyna atakuje, a brakuje skuteczności obiektywnie Wisła gra niestety najgorszą padakę w lidze teraz. To nie jest agresja i dynamika niepoparta żadną taktyką, nie - niestety nie ma żadnej motoryki i dynamiki, nie ma też zadnego ustawienia i taktyki.
Porażająca jest ta jednostajność gry, brak przyśpieszenia zawodników, takie człapanie po boisku wszystkich.

- Trener to dramat, bez charyzmy. Nie ma co więcej pisać, dla mnie było to jasne od początku. Cupiał jak zawsze zero wyczucia w personaliach.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.02.2016, 21:50
Szkoda słów, Pawłowski nie daje rady, Moskal to ogarnial jakos, tylko cud moze uratowac przed spadkiem.
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.02.2016, 21:51
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy trybun:

Uryga po raz kolejny udowodnił że nie potrafi kopać piłki nawet na poziomie osiedlowym. Skupilem dziś swoją uwagę na jego grze i przez cały mecz zanotował DWA odbiory, a poza tym masę niecełnych podań, strat piłki i cały czas spowalnial akcję. Alan to niestety główny hamulcowy i nie wnosi NIC pozytywnego do gry.

Teraz dolozmy do Alana Cywke i mamy przed oczami chyba najgorszy środek pola w historii naszego klubu. Gdyby w ich miejsce grali Popović lub Crivellaro wcale lepiej by nie było. Z takim środkiem pomocy cudem będzie utrzymanie się w ekstraklasie.

Najbardziej wymowne w naszej grze, taktyce były próby wznowienia gry z autow podczas których NIKT nie pokazywał się do gry.

Frekwencja na poziomie wkładów do koszulek.

Zagalismy wielkie gowno. Zero pomysłu na akcję. Dzidy i liczenia na farta. Brawo Tadek.

Cupial obudź się. Bo jak nie Ty to kto?
nie pieprz głupot
pamiętam jak na środku pomocy grywał niejaki Smagacz, albo Klaja z Robertem Markowskim nie mówiąc już o Krupińskim czy Lipce którzy już zbliżali się do końca karier
tak tak
w II lidze to było w 85 roku

proponuję zluzować
bo pomoc Cywka Uryga to nie jest jeszcze najgorsze co może być na środku
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.02.2016, 22:01
No wlasnie. W drugiej lidze.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 22.02.2016, 22:02
Z ciekawości, jak sugerujecie zestawić linię obrony na następną kolejką?
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 22.02.2016, 22:04
Jeżeli Boguski ma sexrasmy i dlatego gra to k...a nie wiem co ma Uryga chyba z 5 szaf Kuszczaka
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.02.2016, 22:07
Czekaj i Zemlo dadzą radę.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.02.2016, 22:09
thechris napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości, jak sugerujecie zestawić linię obrony na następną kolejką?
Sadlok (wraca po kartce?) + Uryga. Jakby to katastrofalnie nie brzmiało - Pietrzak jest w zespole nowy (on w ogóle grał na stoperze?), dla Cywki to raczej byłaby nowość. Czekaj - litości.

Tym bardziej o....... dla Guzmicsa za ewidentnie kartkowane wejście, chyba nie jest autystyczny i wiedział, że Arek od kilkudziesięciu minut był na następny mecz wyautowany.

Całosciowo: Jović - Sadlok, Uryga - Pietrzak/Cywka. Ale bilans dwumeczu utrzymamy pozytywny.

Edit: a, Żemło - jeśli zdrowy, na obu nogach - do pierwszego składu. Wisła Kraków 2016
Ostatnio edytowane przez d : 22.02.2016 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.02.2016, 22:26
Po tym dzisiejszym spektaklu ciężko zebrać myśli.
Z taką grą na utrzymanie nie ma co liczyć.
Pozostaje wierzyć, że będzie lepiej - na gwałt potrzeba kogoś kto rozegra piłkę. Mój osobisty limit cierpliwości do Urygi już się skończył. Cywka bardzo chce ale nie bardzo ma z czego. Bez rozegrania zarówno Bałaszow jak i Guerrier i napastnicy miotają się dość bezradnie.
Gdyby udało się podpisać tego Wolskiego nawet w środę to gość od razu do pierwszego składu.
Dodatkowo w obronie Gumiś w ostatnich meczach gra dywersję….
Będzie cholernie ciężko, dodatkowo na ławce gość sprawia wrażenie parodysty póki co.
Ale z drugiej strony jeden mecz może wiele zmienić
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.02.2016, 22:27
thechris napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości, jak sugerujecie zestawić linię obrony na następną kolejką?
Jović, Bartosz, Sadlok, Pietrzak

Eksperyment równie nieprzewidywalny jak każdy inny.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:51.