
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 12.2015
Offline |
#14
|
|
A nie możesz mu po prostu kupić jakiejś fajnej koszulki z własnym nadrukiem? Możesz ściągnąć jakąś fajną grafikę związaną z klubem, albo samemu coś pokombinować i zamówić ją na przykład w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulk...nadrukiem.html
Ja tam sobie ostatnio zamawiałem i powiem wam, że nie są złe, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Nadruk też tak zrobiony, że się nie spiera, więc sądzę, że jest naprawdę ok. |
|
|

|
||||||
|
|