Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wiślacki prezent dla przyjaciela (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9524)

DrNo 17.09.2015 16:11

Wiślacki prezent dla przyjaciela
 
Witam, mój najlepszy kumpel obchodzi niedługo 17 urodziny, pomyślałem, by sprawić mu typowo "wiślacki" prezent - zestaw. Co by na ten zestaw się składało? Ano nic ekstrawaganckiego, pomyślałem o czymś w stylu: portfel, piórnik, kubek porcelanowy (nie plastikowy) z wiślackimi motywami. Niestety żadnej z tych rzeczy nie ma w internetowym sklepie Wisły, ani na allegro, a jestem niemal pewny, że i portfel skórzany i kubki czy piórniki były do kupienia. Gdzie mógłbym coś takiego wyczaić? Prezent ma być drobny bo np do portfela chciałbym mu włożyć 100 zł, żeby sam sobie kupił za to coś innego na co miałby ochotę. Sklep internetowy skwk nie działa, pracuję do 16 i mam 50 km do Krakowa dlatego też nie jestem w stanie sprawdzić asortymentu sklepu Reymonta 22 przy hali, zaś ilekroć byłem na meczu to podobnych "gadżetów" nie widziałem nigdzie. Będę wdzięczny w razie jakiejś pomocy!

Przy okazji pytanie, gdybym np zafundował mu bilet na sektor C na któryś październikowy mecz, proponowalibyście coś takiego? I nie do środka młyna tylko gdzieś z boku sektora, żeby tez niepotrzebnego stresu nie było, wiadomo o co chodzi ;p Bo rozumiem, że jak kupujesz bilet na C to siadasz czy stoisz tam gdzie jest miejsce no nie? Jak to wygląda i na co zwracać uwagę?


Pozdrawiam serdecznie Wszystkich braci! I z góry dziękuję każdemu, kto pomoże ;)

LanceTS 17.09.2015 21:39

nie kupuj mu na C. Kup mu na narożnik.

DrNo 18.09.2015 09:09

Dlaczego tak sądzisz? Był raz ze mną na E i był zachwycony ale mówił, że chciałby więcej pośpiewać, zerkał na ten sektor C. Wiem, że by chciał i mu się to podoba, jednak nie wiem czy jak na pierwszy raz to byłby dobry pomysł, czy jeśli już to blisko narożnika ale na C, np. C1? Wiem, że na sektorze C trzeba stać i śpiewać, od tego jest, ale podobno bardziej z boku jest troche luźniej jeśli chodzi o zwyczaje zasady, dlatego pytam bo chciałbym się zorientować :)

Dzięki za podrzucenie info o sklepach w hali, skoro są otwarte do 19 to podjadę autem po pracy, powinienem zdążyć :)

kicur 18.09.2015 14:57

DRNO. Wpadnijcie z kumplem na sektor C4. Jestem pewien że kolega będzie bardzo zadowolony a tylko na początku będzie miał problem z ogarnięciem przyśpiewek. Później leci z górki. Ja raz tak zabrałem znajomego, też nie do końca chciał iść na ten sektor ale minęło 10 min pierwszej połowy a on śpiewał jakby zasiadał na C od dobrych kilku lat :)

R33 18.09.2015 15:02

A i jak na październikowy mecz to może na Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, bilety możesz kupić tutaj http://r22.pl i nie potrzeba kart kibica (tylko wtedy musisz odebrać w kasie i najlepiej w jakiś wcześniejszy dzień, bo w dzień meczu może to być ciężko ogarnąć bo kolejki).

Jaroo1 19.09.2015 00:38

Cytat:

Bo rozumiem, że jak kupujesz bilet na C to siadasz czy stoisz tam gdzie jest miejsce no nie? Jak to wygląda i na co zwracać uwagę?
Nie, na nic nie zwracasz uwagi oprócz dopingu. Jak kupisz bilet na C to możesz wejść którąkolwiek bramką na sektor, stoisz tam gdzie chcesz a nie tam gdzie masz bilet.

DrNo 20.09.2015 19:43

No dobrze, dzięki wielkie za dotychczasową pomoc, pytanie jeszcze mam odnośnie kibicowania na sektorze C, powiedzmy, że wybiorę dla nas miejsce gdzieś z boku sektora, żeby nie iść od razu do środka młyna. Doping, wiadoma sprawa! Jakie przyśpiewki się najczęściej pojawiają? Część znam, ale jednak wolałbym być przygotowanym, żeby nie było ;) Sam pomysł zaproszenia kumpla na sektor C to dobry pomysł, chcę jednak być przygotowany na wszystko, żeby dobrze wspominał ten prezent ;)

kicur 20.09.2015 20:58

HEJ WISŁA GOOOOLLLLLL, Jesteśmy dumą tego miasta, Bo w Krakowie w Krakowie w Krakowie, sprawdź sobie na yt będzie to prostsze niż gdybym Ci tu wypisywał wszystkie :)

DrNo 21.09.2015 12:29

W porządku! Dzięki! Mam nadzieję, że prezent w postaci biletu na sektor C nie tylko się spodoba ale przede wszystkim nie będzie się martwił niczym i stresował, bo wiadomo to w końcu sektor C i mam nadzieję, że trzeba naprawdę bardzo się starać, żeby ktoś tam komuś zwrócił uwagę nawet jeśli jest 1 raz ;) Po prostu nie chciałbym, żeby się stresował a wspominał z przyjemnością ;)

fialo 21.09.2015 14:33

Mi tu sie gej alert włącza :D

DrNo 22.09.2015 07:20

To źle Ci się włącza :D Logiczne, że jak chcesz sprawić komuś prezent to chcesz by był z niego zadowolony - logiczne. Sektor C ma to do siebie, że jest specyficzny dlatego chcę wiedzieć czego się spodziewać, a mniej więcej wiem i nie chcę, żeby się młody stresował, ma się ziomek cieszyć i tyle ;p

Dzięki za pomoc, myslę, że wiem już wszystko co potrzeba ;) Pozdro!

kicur 22.09.2015 09:54

Nie ma czego się stresować, wystarczy że będzie robił to co wszyscy :D

kerim1906 22.09.2015 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1415041)
Mi tu sie gej alert włącza :D

takie miłe rozkminy a tutaj wpada "homofob" i sielanka pryska :lol:

marius 30.12.2015 17:40

A nie możesz mu po prostu kupić jakiejś fajnej koszulki z własnym nadrukiem? Możesz ściągnąć jakąś fajną grafikę związaną z klubem, albo samemu coś pokombinować i zamówić ją na przykład w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulk...nadrukiem.html
Ja tam sobie ostatnio zamawiałem i powiem wam, że nie są złe, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.
Nadruk też tak zrobiony, że się nie spiera, więc sądzę, że jest naprawdę ok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl