
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#31
|
|
I co tu napisać... O pierwszej 8 już nie ma co marzyć niestety stało sie - walczymy o utrzymanie.Młodych nie ma za co ganic - grali tyle na ile ich stać powiem szczerze zaczynam naprawdę się bać jakoś nie wierze w nagły zryw Cupiala ewidentnie idziemy w stronę 1 ligi Kibice za doping +
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#32
|
oczywiście że plus dla kibiców, od 46 minuty bawią się jak Wisła przegrywa, od 80 śpiewają o tym jak kochają swój klub, a od 90 życzą piłkarzom wesołych świąt ... szkoda że ani razu nie poprosili ich żeby chociaż troszkę walczyli, zapierdalali, w końcu wszystko jest ok |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#33
|
|
skończ .......ić
![]()
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline |
#34
|
|
Panowie spokojnie,
może idziemy drogą która prowadzi Wisłę do I ligi, ale jeszcze nie w tym sezonie, Głowa, Cierzniak, Guzmics, Mąka, Brożek, Gurrier, Burliga czy nawet Boguski, zrobią nam wynik że się utrzymamy, ale będziemy się szlajać w rejonach od 7-14 to nawet nie złośliwość, ale podziękowanie że oni jeszcze są, profesjonalni piłkarze, kiedyś mogłeś wybierać takich w rezerwach, teraz ciężko do pierwszej 11 z młodych dziś? Bartosz tak jak w ostatnich meczach - elegancko, Kujawa 90min niewidoczny, KUczak udawał że coś potrafi, dwa rady do przodu fajnie kopnął Witek, Mordec miał piłę przed 16m to się machnął, nadzieja jednak jak zwykle ta sama - nowe okienko nie liczyłem Jovicia i Sarkiego którzy są kontuzjowani ![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#35
|
|
Z młodych niestety dziś tylko Bartosz, reszta do przemilczenia - Kujawa pokazał idealny dyskretny występ, Kuczak doskonały przykład jak nie należy grać na skrzydle. Największy szacun dla Burligi - gra z urazem a zapiedala cały mecz, od obrony do ataku. Głowa - chłopie, nie odchodź, bo jak ty pójdziesz to będzie pograne na amen. Cierzniak na swoim wysokim poziomie. Crivellaro i Popović - dno ....a, dno. Broniłem ich jak się dało, ale dziś sami strzelili sobie w kolano.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#36
|
|
Może nie spadniemy, ale w cuda okna transferowego to ja nie wierzę...
![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#37
|
Więc powtórzę za kolegą wyżej - skończ .......ić. Swoją drogą, moim zdaniem czego jak czego ale ambicji to im odmówić nie można. Oni po prostu nie potrafią grać. Takie czasy. ![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#38
|
|
Cupiał to jednak słaby trener. Źle ocenił potencjał drużyny i od kiedy wziął się za ratowanie rundy to zaliczył 4 porażki.
Niech się teraz sam zwolni. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#39
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#40
|
|
Młodych to nawet nie będe oceniał. Czemu nie grał Marszalik? Popovic to jest jakis kabaret, co tak słaby piłkarz robi we Wiśle? Następny Crivellaro, śmiechu warte!!!
Po wyleczeniu kontuzji powinniśmy sie utrzymać. Powtórzenie 6 miejsca z przed roku bedzie mega sukcesem. Max daje 7 miejsce!!!!!!! Popovic, Crivellaro out!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#41
|
|
GonzoNS co ty do mnie piszesz? Tak jak koledzy wyżej napisali skoncz ....ic
Jedyny plus z tych ostatnich naszych wojaży to młody Bartosz marne pocieszenie ale zawsze coś . ![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#42
|
jakoś w Poznaniu czy w Warszawie nie .......ą się z gwiazdeczkami, tylko potrafią im wygarnąć po meczu co trzeba, u nas najlepiej zagłaskajmy ich, co do niektórych zgodze się ze nie potrafią grać, ale MINIMUM ambicji wymagać by można, |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#43
|
doping z sąsiadką (nie napisze nazwy klubu bo zostane zwyzywany na tym forum ), gdzie wpierdalamy, a kibice "bawią się kiedy Wisła przegrywa" ... ... ... ... dla jednych taka sytuacja to kibice na plus, dla mnie żal ... Każdy ma swoje zdanie ![]() A zapomniałem jeszcze o super dopingu na poczatku meczu: PATRYK MAŁECKI .................................................. ......................... naprawde brawo ![]() Powód: Patryk Małecki
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 18.12.2015 o godz. 23:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#44
|
|
I czym się ta ambicja ma objawiać? Mają jeździć na wślizgu do każdej piłki? W 20 minucie byśmy grali w 8ke.
Czym jest ta Wasza mityczna ambicja. Zawsze jak przegrają - brak ambicji. Brakiem ambicji jest to, że Krzywejajo przyjmuje piłkę na 10 metrów, albo to, że Alan ma kwadratowy łeb i zawsze strzela kantem? A może to, że Popovic podaje piłkę do przeciwnika albo doskonale wykonuje stałe fragmenty. Nie - to nie jest brak ambicji, to jest brak umiejętności. ![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#45
|
|
Krótkie podsumowanie...
52 min i walka Popovica o pilke.. Dziekuje ale takich kopaczy to ja .......e... I tyle wystarczy.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#46
|
|
Parafrazując - "oglądając ostatnie mecze Wisły było mi smutno, płakałem."
W zasadzie nie tylko ostatnie... ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#47
|
|
Popovic to ogór!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#48
|
|
Kogo mieli opierdalac ? Kuczaka Witka Kujawe czy może Bartosza ? Zrozumcie oni więcej z siebie nie wydusza przykre ale prawdziwe
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#49
|
z TT: @MateuszMiga Arkadiusz Glowacki: tak, jestesmy mocno zagrozeni spadkiem |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#50
|
|
Nie mieli opierdalać młodych który się dopiero ogrywali, mieli opierdalać tych, którzy nie wstawią nogi przy jakiejkolwiek stykowej sytuacji, a zarabiają (za to co udają na murawie) o wiele większe pieniądze niż większość tego forum.
pozatym jak wspomniałem, jeśli życzenie gwiazdeczkom wesołych świąt w trakcie meczu (gdy wpierdalamy) czy zabawa od 45 minuty, czy też skandowanie najwierniejszego naszego piłkarza ostatnich dekad (szkoda ze występuje w drugim zespole) na początku meczu uważasz za doping na plus .... twoje zdanie, ja uważam inaczej |
|
|
|
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline |
#51
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#52
|
|
Z tego przygnębienia już nie wiem co pisze sory nie chodziło mi o mlodych . Crivellaro i tak by pewnie nie rozumiał :/ a mnie się podobalo jak pod koniec jechali "i na dobre i na zle"
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 18.12.2015 o godz. 23:27.
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#53
|
|
Z Bartosza będą ludzie.
Ciężko sobie wyobrazić Wisłę bez Głowy i Cierzniaka. Jednemu kończy się kariera, drugiemu kontrakt. Strach pomyśleć.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#54
|
|
Dzisiejszy mecz i nasza sytuacja jest idealnym podsumowaniem rządów Cupiała.
Gdy miał kasę kupił wiele sukcesów, ale zbudować nie potrafił nic. Kłania się fobia dotycząca szkolenia młodzieży. Kłania się cały tłumek piłkarzy co maja plac, bo tak. Kłania się szemrany dyrektor sportowy. Zwalniamy trenera a kto beknie za zatrudnienie takiego drewna jak Crive... Gaszyński ? Wolne żarty. Jest przecież pion sportowy, w którym nie wiadomo kto jest i za co tak właściwie odpowiada. Bez wzmocnień i to solidnych lecimy do pierwszej ligi, a przynajmniej jesteśmy podstawowym obecnie kandydatem. Tylko kto ma te wzmocnienia przeprowadzić. Ci co ściągnęli tu Crive... ? W owe mityczne nowe rozdanie nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Projekcja marzeń Cupiała. Co rok taka bajeczka leci i co rok jest coraz gorzej. Spełniły się marzenia Patryka o tych 5 tysiącach co zawsze i w każdej sytuacji. Mógł się z ławy delektować do woli. Co chcecie od dopingu. Był taki sam przeciętny jak mecz temu, miesiąc temu i rok temu. Szarość. Wesołych Świąt. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#55
|
|
Obraz nędzy i rozpaczy, musiało to nastąpić po prostu musiało i właśnie się stało. Nie jesteśmy Legią gdzie tam władza piłkarska nie pozwoli żeby klub tak sie stoczył. Z całym szacunkiem ale B.C. jak sypał kasą to się było na szczycie, przeczytajcie książkę o Wiśłe, ktos tam mówił że wywrócili rynek transferowy i zasypali polski football pieniędzmi. Tyle. Polityki w tym nie było żadnej, szef zbyt impulsowy, można by powiedzieć Pan i władca. Nie ujmuje zasług, może i kibicem nawet jest ale...
Teraz wyjdzie z Nas (kibiców) co to jest WIERNOŚĆ bo łatwo jest być dumnym gdy wszystko idzie dobrze... Czy wygrywasz czy nie.. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#56
|
|
Jak Moskal prosil o napastnika to kazano mu grac tym co ma.Juz wtedy czulem za to sie odbije brzydką czkawką.
Dzis "zarząd" mogl usiasc wygodnie,i delektować sie swoim dziełem.Owocem swojej "pracy". A W koncu jedynego winowajcy, Kazimierza Moskala juz nie ma. Dla mnie ten mecz to bylo podsumowowanie calj tej prowizorki,calego bajzlu ,calej fuszerki jaka mamy w klubie od 3 lat. Zniszczyliiscie ten klub i praktycznie nie ma juz nic na czym by mozna oprzec budowe czegos nowego. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#57
|
|
Mówienie, że młodzi zagrali chujowo jest nie na miejscu. Dlaczego ? A no dlatego, że ok przegrali ale chłopaki walczyli. Ja tez jestem za tym, żeby dawać młodym grać. Nie tak jak dzisiaj, tylko jeden, dwóch na mecz żeby się ograło i coś z tego może będzie. Dzisiaj zmusiła nas do tego sytuacja. Trzeba się modlić o jakieś wzmocnienia ale naprawdę wzmocnienia bo będzie mega ciężko. Koniec tygodnia się zbliża a tu ani jednej dobrej potwierdzonej informacji. No dobra jakiś tam "Sponsor" się pojawił ale to za mało. Czekam aż piłkarze faktycznie dostaną swoje pensje i coś MOŻE ruszy do przodu. Nie powiem, ze się nie jarałem jak co chwile na fb czy na forum czytałem info, że coś się zmieni. I aż człowiek żałuje, że nie pojechał inną trasą a tylko autostradą. Wstąpił bym do jakiego sklepu po coś co pomaga zapomnieć na kilka godzin :(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#58
|
|
Hej, w protokole meczowym był wpisany taki piłkarz Civellaro. Nie wiecie czy on w ogóle wyszedł na boisko?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#59
|
|
To tacy zawodnicy są u nas ? A ten, no jak on się nazywa ? A no tak. Krzywejajo. Był dzisiaj na boisku. Przynajmniej "Krzyczeliśmy" jego nazwisko podczas prezentacji składu. A później to chyba graliśmy w 10 ale nie jestem pewien
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#60
|
|

|
||||||
![]() |
|
|