The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.11.2015, 14:46
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pisze niezależna w Bataclan byly 4 osoby. Więc jakaś część organizatorów imprezy wrócila do 'siebie'. Idąc dalej, jest szansa że dowiedzial się na miejscu ze 'nie wraca'.

Zastanawiam sie co zrobi Hollande. Poprzeczka postawiowna jest wysoko - USA za takie coś obróciły w perzynę kilka krajów a Ruskie za mordę trzymaja do dziś.
Co zrobia? Obecny rząd Francji z Hollande na czele trochę się ponadyma, popyerdoli, wyrazy najwyższego oburzenia popłyną ze wszystkich urzedów i instytucji, potem jakiś samolot Mirage wystrzeli parę rakiet w al raqqa czy gdzieś w tamtych okolicach i tyle będzie tego.

Jak meczety stały we Francji, tak będą stały i tam bezstresowo się muślińscy będą radować na takie okoliczności, względnie bić pokłony do swojego allaha wraz z typami którzy za 3 lata odwalą kolejny zamach - a cała ekipa modląca się albo francuskie paszporty w kieszeni albo status "azylanta" lub ubiegającego się o ten status

Francja i Francuzi na ten moment mają takie gówno zamiast mózgu, że nie są zdolni do zmiany kierunku i cóż... z punktu widzenia Polski kij z Nimi, dwie dekady Nas wyzywali od ksenofobicznych chamów i rasistów, to niech teraz żrą tą potrawę którą chcieli aż do obrzygu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:54.