
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#1
|
|
Witam, mój najlepszy kumpel obchodzi niedługo 17 urodziny, pomyślałem, by sprawić mu typowo "wiślacki" prezent - zestaw. Co by na ten zestaw się składało? Ano nic ekstrawaganckiego, pomyślałem o czymś w stylu: portfel, piórnik, kubek porcelanowy (nie plastikowy) z wiślackimi motywami. Niestety żadnej z tych rzeczy nie ma w internetowym sklepie Wisły, ani na allegro, a jestem niemal pewny, że i portfel skórzany i kubki czy piórniki były do kupienia. Gdzie mógłbym coś takiego wyczaić? Prezent ma być drobny bo np do portfela chciałbym mu włożyć 100 zł, żeby sam sobie kupił za to coś innego na co miałby ochotę. Sklep internetowy skwk nie działa, pracuję do 16 i mam 50 km do Krakowa dlatego też nie jestem w stanie sprawdzić asortymentu sklepu Reymonta 22 przy hali, zaś ilekroć byłem na meczu to podobnych "gadżetów" nie widziałem nigdzie. Będę wdzięczny w razie jakiejś pomocy!
Przy okazji pytanie, gdybym np zafundował mu bilet na sektor C na któryś październikowy mecz, proponowalibyście coś takiego? I nie do środka młyna tylko gdzieś z boku sektora, żeby tez niepotrzebnego stresu nie było, wiadomo o co chodzi ;p Bo rozumiem, że jak kupujesz bilet na C to siadasz czy stoisz tam gdzie jest miejsce no nie? Jak to wygląda i na co zwracać uwagę? Pozdrawiam serdecznie Wszystkich braci! I z góry dziękuję każdemu, kto pomoże ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
nie kupuj mu na C. Kup mu na narożnik.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#3
|
|
Dlaczego tak sądzisz? Był raz ze mną na E i był zachwycony ale mówił, że chciałby więcej pośpiewać, zerkał na ten sektor C. Wiem, że by chciał i mu się to podoba, jednak nie wiem czy jak na pierwszy raz to byłby dobry pomysł, czy jeśli już to blisko narożnika ale na C, np. C1? Wiem, że na sektorze C trzeba stać i śpiewać, od tego jest, ale podobno bardziej z boku jest troche luźniej jeśli chodzi o zwyczaje zasady, dlatego pytam bo chciałbym się zorientować
![]() Dzięki za podrzucenie info o sklepach w hali, skoro są otwarte do 19 to podjadę autem po pracy, powinienem zdążyć ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#4
|
|
DRNO. Wpadnijcie z kumplem na sektor C4. Jestem pewien że kolega będzie bardzo zadowolony a tylko na początku będzie miał problem z ogarnięciem przyśpiewek. Później leci z górki. Ja raz tak zabrałem znajomego, też nie do końca chciał iść na ten sektor ale minęło 10 min pierwszej połowy a on śpiewał jakby zasiadał na C od dobrych kilku lat
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#5
|
|
A i jak na październikowy mecz to może na Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, bilety możesz kupić tutaj http://r22.pl i nie potrzeba kart kibica (tylko wtedy musisz odebrać w kasie i najlepiej w jakiś wcześniejszy dzień, bo w dzień meczu może to być ciężko ogarnąć bo kolejki).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#6
|
|
Cytat:
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#7
|
|
No dobrze, dzięki wielkie za dotychczasową pomoc, pytanie jeszcze mam odnośnie kibicowania na sektorze C, powiedzmy, że wybiorę dla nas miejsce gdzieś z boku sektora, żeby nie iść od razu do środka młyna. Doping, wiadoma sprawa! Jakie przyśpiewki się najczęściej pojawiają? Część znam, ale jednak wolałbym być przygotowanym, żeby nie było
Sam pomysł zaproszenia kumpla na sektor C to dobry pomysł, chcę jednak być przygotowany na wszystko, żeby dobrze wspominał ten prezent ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#8
|
|
HEJ WISŁA GOOOOLLLLLL, Jesteśmy dumą tego miasta, Bo w Krakowie w Krakowie w Krakowie, sprawdź sobie na yt będzie to prostsze niż gdybym Ci tu wypisywał wszystkie
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#9
|
|
W porządku! Dzięki! Mam nadzieję, że prezent w postaci biletu na sektor C nie tylko się spodoba ale przede wszystkim nie będzie się martwił niczym i stresował, bo wiadomo to w końcu sektor C i mam nadzieję, że trzeba naprawdę bardzo się starać, żeby ktoś tam komuś zwrócił uwagę nawet jeśli jest 1 raz
Po prostu nie chciałbym, żeby się stresował a wspominał z przyjemnością ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
Mi tu sie gej alert włącza
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Offline |
#11
|
|
To źle Ci się włącza
Dzięki za pomoc, myslę, że wiem już wszystko co potrzeba Pozdro! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#12
|
|
Nie ma czego się stresować, wystarczy że będzie robił to co wszyscy
|
|
|
|
Banita
Od: 04.2014
Offline |
#13
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2015
Offline |
#14
|
|
A nie możesz mu po prostu kupić jakiejś fajnej koszulki z własnym nadrukiem? Możesz ściągnąć jakąś fajną grafikę związaną z klubem, albo samemu coś pokombinować i zamówić ją na przykład w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulk...nadrukiem.html
Ja tam sobie ostatnio zamawiałem i powiem wam, że nie są złe, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Nadruk też tak zrobiony, że się nie spiera, więc sądzę, że jest naprawdę ok. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|