The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Piatkowe spotkanie zakończy się:
Zwycięstwem Wisły! 35 52,24%
Zwycięstwem Śląska! 3 4,48%
Zwycięzkim remisem! 22 32,84%
Umacnianiem zgody! 15 22,39%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.08.2015, 06:10
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Bartosz Frankowski poprowadzi jutrzejszy mecz przyjaźni pomiędzy Wisłą Kraków a Śląskiem Wrocław.

W tym sezonie arbiter z Torunia sędziował już mecz z udziałem Białej Gwiazdy, miało to miejsce w rozgrywkach pucharu Polski, przegranych przez nasz zespół 2:1.
Ktory olalismy jak rok temu ale ogolnie to chyba dobry sedzia dla Nas zreszta ostatnio to nie arbitrzy sa Naszym problemem tylko my sami. Grac, strzelac gole i nie potrafic utrzymac wyniku to sie w głowie nie miesci. Wierze, ze mecz ze Slaskiem bedzie inny i nie damy ciała jak to było w meczu z Lechia. Brozek niech sie wezmie w koncu w garsc bo ilez mozna czekac az on jedna bramke zdobedzie. Nawet Stepinski, ktorego nie zatrzymalismy w Ruchu juz strzela. Teraz jeszcze Estonczyka testowali i sie nie sprawdził, nie wierze ze byłby gorszy od Stepnia. No chyba, ze maja na oku kogos lepszego to mozna wytłumaczyc ta decyzje. Dzisiaj licza sie tylko 3 punkty, wiecznie remisowac nie mozemy a lepiej szybciej zaczac wygrywac niz czekac az przyjdzie pierwsza porazka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:09.