PiVoSH92 napisał(a):

|
Cywka zagrał znośnie na skrzydle, więc myślę, że to jest jego pozycja. Tak też grał w Anglii.
|
Grał znośnie i dlatego 80% ataków było przeprowadzone prawą stroną.... Cywka był jednym z najsłabszych, choć nie skreślam go na wstępie. Co zauważyłem to kurewski brak zgrania. Często zdarzały się sytuacje, że ktoś dobrze podał, ale ktoś źle się ustawił. Choćby sytuacja, gdy fajnie podał Mączyński na lewe skrzydło po ziemi na dobieg do Sadloka, ale do piłki ruszył też Cywka, który miał o wiele za daleko. Widząc to, Sadlok zrezygnował, a on by do tej piłki doszedł i mogłaby być fajna akcja. Było jeszcze parę takich sytuacji w meczu. Widać niezrozumienie, ale to wszystko zaskoczy. Pytanie kiedy. Terminarz mamy jaki mamy i będzie baardzo ciężko...