
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź. Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla... To nie jest tak, że kibiców nie ma. Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji. Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób. Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum. Bez komentarza. Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce. |
|
|

|
||||||
|
|